בעל ועבד – פרק שני

סיפור מאת: אישתו של עבד נשוי

פרק ראשון, פרק שני, פרק שלישי, פרק רביעי

שלום לכולם, זהו המשך של הפרק הקודם. אתם חייבים לקרוא את הפרק הראשון קודם.

אז לפני שאני מתחילה, קצת אדמיניסטרציה.

תודה לכל המגיבים. קראתי בכיף ואתם ממש חמודים ונתתם לי מוטיבציה להמשיך. תודה גם למגיבים שלא אהבו. אל דאגה, הבטחון העצמי שלי מספיק גבוה ולא נעלבתי.

אם הייתי יכולה, אז, כאות תודה, הייתי שולטת בכל אחד ואחד מיכם לפחות שעה, כשכפות הרגליים שלי עמוק בתוך הפה שלכם.

אז אני מזכירה שוב, אני אשתף בכל הפרטים המשפילים על בעלי, במיוחד בשבילכם, וגם אחשוף את רגשותיי. החלק שלכם הוא לעשות מה שאני מצווה עליכם: אתם לא גומרים עד סוף הפרק! ואתם כותבים תגובה בסוף! אתם הרי יודעים שאנחנו אוהבות מילים, והרבה. 15 תגובות לא הספיקו לי. אני רוצה ל"שבור את האינטרנט" (כמו שקים קרדשיאן אומרת).

אז, כמו בפרק הראשון, אפשר לשלוף אותו עכשיו, ממריאים (אוי, "ממריאים" זה ממש מתאים… ).

התעוררתי בבוקר בתחושת מיצוי גדולה. בהתחלה לא הבנתי מה קרה. אז בלי לדעת אם בעלי ישן או לא, ציוויתי באגביות: "רגליים!"

לאחר שתי שניות הרגשתי את ידיו של בעלי מעסות לי את כפות הרגליים במרץ. וכך, תוך כדי עיסוי מהנה, הבנתי שהיו שתי סיבות לתחושת המיצוי: הראשונה היא שפשוט נגמרו לי רעיונות ההשפלה בגלל שהתקדמתי מהר מידי ביום הקודם. לדרוך על סושי עם הסנדלים המלוכלכות שלי ולצוות עליו לאכול מהריצפה היתה פעולה שהיא ממש עליית מדרגה בהשפלות בהשוואה למה שאני אישית עשיתי לו בעבר. הסיבה השנייה היתה יותר מורכבת. הבנתי שלאחר חצי יום אינטנסיבי של שליטה בבעלי, פתאום היה בא לי גבר שיתייחס אלי ולכל הגוף שלי, ולא רק לכפות הרגליים שלי. גבר שירצה לענג אותי, ושאני אמשך אליו ולגבריותו. רציתי מישהו שהוא גבר במלוא מובן המילה, כזה שיהיה מפוצץ בביטחון עצמי. מישהו שיהיה מרשים ושיצמיד אותי אליו ויחד ניסחף. שנהיה שווים, ושנענג זה את זה. התחושה הזו הגיעה בפתאומיות.

חשוב לציין שביומיום זה לא חסר לי. עם בעלי יש לי גם סקס רגיל, ובפעמים שאנחנו שוכבים הוא כנראה אפילו מתנהג כמו כל גבר רגיל ומשתמש בכל הביטויים הגבריים המוכרים והדוחים: אני "טוחן" אותך, הנה אני "דופק" אותך, "תמצצי זונה" ועוד פנינים כאלה.

ידעתי שהוא מאוד יתאכזב אם נחזור הביתה בשלב כ"כ מוקדם, ושזה לא ירגיש לו שמיצינו את הנושא, כי הרי נשארו לנו עוד יומיים וחצי בצימר. וגם, אם הנושא לא ימוצה, הוא ימשיך לנג'ס לי כבר בחודש הבא לעשות את זה שוב. הסתכלתי לכיוון הרגליים שלי וראיתי אותו על ברכיו מעסה את כפות רגליי בכניעות ואז הבנתי סופית שחייבים לשנות משהו בחופשה הזו, כי ככה כבר שום דבר באמת לא מרגש אותי, ובהמשך גם הוא ישתעמם.

לאחר כמה דקות כבר הבנתי מה אני צריכה לעשות.

"משעמם לי!" אמרתי.

"אני מתנצל. האם אני יכול לעשות משהו שיעזור?" הוא שאל בכניעות.

"לא" עניתי בשעמום. "כבר ירדת לי, מצצת לי את אצבעות הרגליים עם הגרון שלך, ליקקת את הריצפה המגעילה, עשית לי מסאז' במשך שעות, ואפילו היית כלב מחוץ לצימר. מה עוד נשאר לעשות יותר מזה? נגמרו לי הרעיונות ומשעמם לי ".

היה שקט. הוא היה בהלם וכנראה מאוד מאוכזב. הרגשתי רע עם זה שאני מתכוונת לנצל את העובדה שהוא לא ירצה לסיים וכנראה יסכים להרבה דברים.

לאחר כמה דקות הפסקתי את העיסוי.

"שכב על הריצפה" ציוויתי. התיישבתי על המיטה מעליו, הנחתי כף רגל אחת על המצח שלו ואת השנייה על הגרון שלו, קצת חונקת, ובכך הורדתי אותו למעמד של רצפה פחות או יותר.

"אנחנו נזמין מישהו שיהיה לנו מעניין איתו. אולי אפילו נשפיל אותך יחד אם הוא ירצה. זה לא מה שתכננו אבל זה מה שיהיה!" פסקתי. ידעתי שזה יכניס אותו להלם, שכן אני זו שאמרתי שגמרנו עם החוויות המיניות הפרועות עם זרים.

היה לי ברור שהוא גם לא יאהב את זה. הוא תמיד התלונן שכשאנחנו עם מישהו נוסף, אני מתעלמת ממנו והוא "לא קיים" בשבילי. חשבתי על כך הרבה פעמים ותמיד היתה לי את אותה התשובה ההגיונית: "אותך יש לי בבית". זה אף פעם לא סיפק אותו. "אני זקוק לך שמתעללים בי יותר מידי" הוא הסביר לי. לטענתו, לא רק שאני מתעלמת ממנו, אלא לפעמים מצטרפת למתעללים בלי להבין מה זה עושה לו. בליבי אני יודעת שאני עושה את זה גם מתוך הסדיזם שתוקף אות כשאני עם "גבר" רציני וגם כדי להעצים לו את חווית ההשפלה.

כאן, חשוב להזכיר למי שקרא את החוויות שבעלי כתב עליהן ולמי שלא – ברוב החוויות שעברנו יחד ולחוד, בעלי עבר השפלות מאוד בוטות. מעולם לא הגדרנו אותו רשמית כ"בי", אבל ידוע לנו שהוא נהנה גם מגברים – לא ברור אם מההשפלה או ממשיכה אמיתית.

אז כדי שכולנו נהיה "באותו הדף" – הוא ראה אותי עם אחרים, והוא הושפל על-ידי נשים ובעיקר הסתבך עם גברים אגרסיביים שרצו להשפיל אותו מולי. ברשימת ההשפלות הבוטות אני זוכרת שהוא ליקק רגלי גברים, מצץ מספר פעמים, ואפילו ליקק מעט חורים מגעילים, של גברים עוד יותר מגעילים, הוא גם חווה כניסות מאחור (נדמה לי שרק פעמיים). אבל, זה היה ממש ממש מזמן.

אז זה בעלי, וכן, אני אוהבת אותו, כי הוא בעל מושלם בשבילי כמו שהוא.

ממשיכים.

מבעד למסך הרגליים והחנק הוא אמר פתאום: "אפשר לשאול שאלה גבירתי?"

"כן עבד" עניתי.

"אפשר להציע שמי שנזמין תהיה אישה?" הוא שאל בתחנונים.

"לא! ומגיע לך עונש על הרעיון הזה" עניתי בחדות. היה לי חשוב להעיף את השטות הזו מהשולחן. זה ממש לא יתרום לי כלום שמישהי תסתובב פה.

הרמתי רגל אחת וסטרתי לו בחוזקה עם כף הרגל. הסטירה כוונה ממש טוב ונשמע צליל חזק של סטירה.

המשכתי לסטור לו עם שתי הרגליים. סטירות בלחי וסטירות חזקות לראש עם הרגל השנייה. היממתי אותו בעוצמה של הסטירות בכל פעם מחדש, וראיתי שהוא סובל. אבל המשכתי במרץ. הייתי ממש עצבנית מהשאלה הזו ועד היום אני לא יודעת למה זה כ"כ עצבן אותי.

"אם עוד פעם אני שומעת שאתה רוצה להזמין אישה אתה גם חוטף ממני, וגם חוזרים הביתה מייד. ברור עבד?"

סליחה גבירתי, אני מתנצל, זה לא יקרה יותר" הוא מלמל בין סטירות הרגל, וכמעט שמעתי אותו מייבב מרוב כאב והלם.

המשכתי בסוג של טירוף עוד דקה בערך עד שקצת נרגעתי.

ואז הודעתי בכעס: "אני אשיג לנו מישהו. בכל הפעמים שאתה טיפלת בעניינים הם נגמרו לא טוב." היה לי ברור שבשלב הזה, הוא כבר לא יראה כל התנגדות. וכך היה.

ללא דיון נוסף, לקחתי את האייפד והתחלתי לחפש במרץ.

הסיטואציה בה בעלי מתחת לרגליי, בזמן שאני מחפשת גבר שיבוא להיות איתנו גירתה אותו מאוד. הוא החל לעשות קולות של מתגרה והתחנן שאתן לו לגמור. התעלמתי ממנו כמובן.

"בזמן שאני מחפשת אתה עושה לי מסאז' ברגליים, ואני לא רוצה לשמוע אותך בכלל" הודעתי לו.

מה חיפשתי? אתם שואלים. קצת מביך (וקצת מגעיל) לכתוב על זה, ולכן אכתוב בקצרה. אין לי הסבר לסטייה הקטנה שלי: ביצים גדולות עם שק גדול עושים לי את זה. הזין יכול להיות בינוני אבל הביצים והשק חייבים להיות גדולים והם חייבים להישאר ככה גם אחרי שהזין עומד.

העובדה שלבעלי יש שק אשכים קטן וביצים קטנות, וכשהזין עומד שניהם נעלמים, גורמת לי לרצות את זה עוד יותר. אז בכל פעם שאנחנו עם גבר זר אני מקווה שיהיה לו את מה שאני אוהבת, ואם אני יכולה אז אני בוחרת אחד כזה. דיברתי פעם עם חברות על ה"סטייה" שלי, והבנתי שהרבה מתייחסות לשק ולביצים גדולות בתור תוספת נחמדה. במקרה שלי זה העיקר.

אז במהלך החיפושים, כל מי שפנה אלי התבקש להציג את "מרכולתו" במצלמה. לא ביקשתי לראות פנים אפילו. וגם אני לא פתחתי מצלמה אבל כן נתתי להם לשמוע את הקול שלי כדי להוכיח שאני באמת אישה. בחרתי את זה עם הביצים והשק הגדולים ביותר. קראו לו גיא והוא היה בן 43. סיפרתי לו כמובן שבעלי איתי ועל כל ה"חופשה" שלנו. הוא לא נבהל בכלל, אבל גם לא קבענו כלום לגבי בעלי.

ורק שתדעו (ותלמדו) – אני תמיד מבקשת מהמצטרפים שלנו, להביא תוצאות שליליות של בדיקת מחלות מין. אני יודעת שזו בקשה לא נפוצה, אבל אני תמיד דורשת. בימינו אנו זו כבר לא בעיה, ואני אפילו מסבירה להם איפה יש מכוני בדיקה פרטיים הקרובים לביתם. לאחר שהם יוצאים מההלם הראשוני, הם מבינים את היתרון הגדול – לא צריך קונדום. אני מניחה שהם גם מפנטזים שאני אבלע את הזרע שלהם, ואז הם ממש מתלהבים ורצים לבצע את הבדיקה. זו בדיקה מהירה והם מקבלים תוצאות במייל בתוך כמה שעות.

לאחר כשעה וחצי בערך הכרזתי: "מצאתי מישהו, והוא יהיה פה אחר הצהריים. אני הולכת להתקלח. אתה נשאר על ארבע ולא זז".

"כן גבירתי" שמעתי אותו עונה חלושות. הבנתי שהוא קצת מדוכא מכל הסיפור הזה והתעלמתי.

ואם שאלתם, לא חששתי לביטחוני מהעובדה שיגיע גבר זר. אם יש משהו אחד שאני בטוחה בו לגביי, זו היכולת שלי לאבחן אנשים. זה קטע של עורכי דין אבל בעיקר של עורכות דין. אז לא חששתי מגיא בכלל.

חזרנו שוב על מילת הקוד הקבועה שלנו שהיא משפט למעשה: "אני מבקש מים עכשיו". ככה ה"שותפים" לא חושדים בכלום, ואני מבינה מה בעלי רוצה. קבענו כבר מזמן, שמשפט כזה מפסיק הכל מיידית.

עד אחר הצהריים טרטרתי את בעלי שיכין לי ארוחת בוקר ואח"כ שיזמין לי ארוחת צהריים, ושיעשה בעיקר מסאז' בכפות הרגליים שוב ושוב ושוב. נתתי לו גם להבריק לי את כל הסוליות שהיו ברשותי.

"רוץ ותביא את נעלי ההתעמלות שלי" ציוויתי לאחר שהבריק עם הלשון את סוליות הסנדלים שלי.

"לקק את הסוליות, אני רוצה אותן נקיות ומבריקות. גם החריצים!" וכך גם סוליות נעלי ההתעמלות זכו לעוד ניקוי יסודי.

ככה העברתי את הזמן. בצהריים הגיעו תוצאות הבדיקות של גיא והכל נראה מוכן לקראת מר "ביצים גדולות".

בארבע בערך נשמעו דפיקות בדלת וסוף סוף התרגשתי באמת, ממשהו בחופשה הזו.

הוא הגיע! הוא היה גבוה, גברי וקצת מלא, אפילו על גבול השמן ועם כרס קטנה. אני כבר יודעת שמראה שמנמן מגרה אותי. הוא הגיע עם מכנסי רכיבה – לא פחות. אני מניחה שהוא חשב שמכנסי רכיבה יבליטו את מה שאמרתי לו שאני מחפשת. הוא צדק! הם כמובן היו צמודים והדגישו חבילה גדולה מ…א…ו…ד בין הרגליים. הכל היה נראה עצום וציפיתי כבר לראות את הביצים. לאחר חילופי מילים נחמדות וחיבוק קל ישבנו על הספה. על בעלי ציוויתי להישאר בחדר עד שאקרא לו. הייתי מלאת התרגשות והייתי צריכה לעצור את עצמי כדי לא להיראות מתלהבת מידי. דיברנו חצי שעה בערך. הוא סיפר שהוא קבלן בניין, ושהוא גרוש שגר באזור.

התחלתי מהר מאוד להפעיל את כל השיטות שאני מכירה להעלאת בטחון עצמי של גברים: הקשבתי בענין לכל מה שסיפר, צחקתי מהבדיחות שלו, התפעלתי מהסיפורים שלו, והכי חשוב – החמאתי לו מלא. רציתי לוודא שהוא יהיה מפוצץ מביטחון.

עברנו מהר מאוד למזמוזים קלים. הוא התמקד בחזה שלי.

ואז הוא שאל לפתע: "איפה העבד?"

"בחדר, לקרוא לו?" שאלתי.

"שיבוא שיראה" ענה לי באגביות והתחיל לחפון את השד הימני שלי.

"עבד!!!" צעקתי ובעלי יצא מהחדר והתקרב אלינו. עכשיו כשישבתי ליד גיא הגברי כ"כ הבנתי כמה רציתי "גבר" אמיתי וכמה בעלי נראה עלוב כשהוא לידנו על ארבע ובעירום.

"הוא יעשה מה שתגיד לו, הוא גם העבד שלך עכשיו". הודעתי לגיא מיד. היה נראה שבעלי מאוד לא מרוצה מההכרזה הזו. כבר היינו בוויכוח הזה פעם. הסברתי לו בעבר שלא יכול להיות מצב שיש שני אנשים בחדר ורק אחד יכול לצוות עליו. זה לא נעים כשהאורח רוצה לצוות וצריך לעבור דרכי כדי להעביר את הציווי. זה לא עובד בקיצור.

המשכנו להתמזמז אבל זה, כמובן, היה אחרת לעשות את זה כשבעלי מסתכל עלינו בעיני כלב מתחתינו. בעיקר בשביל גיא. לפי ההתלהבות שלו מהמזמוזים היה ממש נהנה ממבטיו האומללים של בעלי. הוא חפן את השד הימני שלי עוד יותר חזק, ואני כבר לא יכולתי להתאפק והכנסתי יד למכנסי הרכיבה שלו מתחת לתחתונים ואחזתי בשתי הביצים הגדולות שלו. הן היו ענקיות כפי שצפיתי והיה שם חם ומגרה…מאוד…

במשך כחצי שעה בערך, התנשקנו והתמזמזנו בלהט. התנשקנו גם עם הלשון, עמוק, והעניינים התחממו בינינו. אני שמחתי שהוא מתעלם מבעלי ולא בא עם איזו אג'נדה שקשורה אליו ספציפית. רציתי את כל הגבר הזה לעצמי ומצידי שבעלי ישאר כתפאורה מגרה בלבד.

הפשטתי את גיא לאט לאט, והוא אותי. גיא כנראה חשב שאני מושכת בשנייה שראה אותי, ואני כבר הייתי מגורה מאוד ולא ממש שינה לי איך הוא נראה. רק השק והביצים היו חשובים.

לאחר שהתחתונים שלו ירדו המשכתי ב"מסע" להעלאת הביטחון של גיא: "ואוו, איזה גודל הזין". ראיתי שהוא בעננים ושוב הזכרתי לעצמי כמה זה קל.

עכשיו, עברתי להתמקד בשק האשכים הרפוי. שפשפתי לו אותו כאילו היה זין. שפשפתי אותו מלמעלה למטה שוב ושוב, ובכל פעם ניסיתי למתוח אותו למטה יותר. לדעתי הוא היה באורך של 15 ס"מ בערך. המשכתי לשפשף לו את הביצים ומתישהו גם מוללתי אותן בין אצבעותיי. הוא מצדו, הגיב בגניחות שלא הותירו מקום לספק – הוא נהנה מאוד. רציתי אותו עוד יותר "גבר גבר" עם ביטחון, אז המשכתי: "איזה גודל של ביצים, בחיים לא ראיתי כאלה עצומים ומגרים". הוא גנח שוב וגרגר מהנאה.

לפתע הוא הסתכל על בעלי וציווה עליו בפעם ראשונה. הציווי היה נשמע מהוסס ונראה יותר כמו ציווי "בדיקה", שבא לראות אם זה עובד ואיך אני מגיבה: "תתקרב לפה על ארבע ותסתכל עלי כל הזמן. אסור לך להוריד את העיניים!"

ידעתי שהתגובה שלי חשובה מאוד ושהיא יכולה לתת לו אישור שהוא השולט הנוסף ואולי אפילו היחיד על בעלי, אז צחקקתי קלות.

התיישבתי על הברכיים שלו, כשהפנים שלנו אחד מול השנייה, וכשהאיבר שלו כבר נוגע איפה שצריך. הוא לא התאפק, שלח יד והכניס את הזין שלו לתוכי. את הביצים שלו הרגשתי ממש מתחתי. זה היה טוב.

"ז…ה    מ…ה    ש…ר…צ…י…ת…י! " ריחפתי מרוב הנאה והייתי בעננים. שכחתי לגמרי מבעלי שהיה על ארבע מאחורי וממש קרוב. שמתי לב שגיא מסתכל עליו מידי פעם. זה כנראה גירה אותו לבצע בי את זממו בזמן שבעלי על ארבע מסתכל.

גיא החל להזיז את האגן, וגם אני הסתנכרנתי איתו ותוך לא פחות משתי דקות גמרתי פעם ראשונה מגיא עם הביצים הענקיות (כן, אני נהנית אפילו עכשיו להגיד את זה). הוא גמר כמה דקות אחריי בגניחות גבריות רמות ובהנאה גדולה.

נראה לי שגם בעלי היה מרוצה קצת… מהעובדה שהוא לא היה פעיל יותר מידי.

ירדתי מהברכיים שלו והנחתי ראש על החזה שלו. רציתי להרגיש עוד את תחושת האישה הנשענת על הגבר הגברי שלה. רק עכשיו, כשאני כותבת על זה, אני מבינה כמה זה היה חסר לי. גיא זיהה את זה כנראה וחיבק אותי בעוצמה תוך כדי שהוא מביט בבעלי בזלזול ונראה מאוד מרוצה מהסיטואציה. הרגשתי את חום הגוף וריח הזיעה הגברית שלו מכל עבר. היה מושלם.

לאחר כמה דקות, מעודד מהעובדה שבעלי עשה מה שהוא אומר לו ומהעובדה שאני תומכת בשליטתו בבעלי, הוא פנה שוב לבעלי:

"תתקרב עוד!" בעלי האומלל התקרב כמה שיכול היה, והראש שלו היה עכשיו במרחק של כמה מילימטרים בלבד מהאיבר השמוט והמטפטף של גיא (וכמובן מהביצים הענקיות ).

" תביא את החגורה מהמכנסיים שלי!" ציווה על בעלי.

כשהחגורה היתה בידו הוא קשר אותה סביב בעלי ואמר לו" מעכשיו אתה כלב". צחקקתי שוב למורת רוחו של בעלי, כדי לחזק את השליטה של גיא.

מאותו הרגע היה נראה שגיא לקח בעלות על בעלי ואני נפטרתי קצת מהאחריות הזו.

ואז גיא אמר לו משהו שלא שמעתי עד היום, ולמרות שזה היה מוזר, שמחתי על החידוש:

"מעכשיו אתה אחראי שלא אפזר סתם את הזרע שלי בצימר. כל טיפת זרע שלי שיוצאת ממני או מאישתך אתה מבקש מיד רשות, ואח"כ מלקק, בולע, ואומר תודה. ברור?"

"כן אדוני" ענה בעלי מבלי שקבענו את החוק שהוא חייב לענות לו ככה. הוא התרגל כבר חשבתי לי.

המחשבות רצו לי בראש במהירות. מצד אחד רציתי ל"מסור" את השליטה על בעלי לגיא וה"תפקיד" שהוא נתן לבעלי ממש לא קיצוני. מצד שני רציתי שגיא יהיה ה"גבר" שלי ורק שלי. ומצד שלישי, התחלתי לקבל תחושה מוכרת – שלגיא יש אג'נדה שאני כבר מכירה: להשפיל את בעלי מולי כדי שאבין כמה הוא אפס ואזרוק אותו לטובת זכר האלפא המשפיל והחזק. זה הרי לא יקרה וחבל לו לבזבז אנרגיות על זה. הייתי צריכה לעשות לגיא שיחת גבולות, ומהר.

לפתע נקטעו מחשבותי כששמעתי את בעלי אומר: "יש טיפת זרע על הריצפה אדוני, האם מותר לי ללקק אותה?". בעלי קיבל אישור וראיתי אותו מלקק, בפעם המי יודע כמה, את ריצפת הצימר.

"יש גם על הזין שלי!"  גיא אמר פתאום. ובעלי המאולף שאל: "מותר לי ללקק את טיפת הזרע מהזין שלך אדוני?"

גיא היה מרוצה, חייך חיוך גדול והסתכל עלי כאילו לומר – תראי מה עשיתי מבעלך.

"יש אישור!" הוא הודיע ובעלי החל ללקק את קצה איברו של גיא.

"יש גם על הספה. זה יצא מאשתך!" הוא גער בבעלי. בעלי ליקק את הזרע המהול במיצים שלי גם מהספה הדוחה של הצימר.

"תודה אדני" אמר בעלי.

גיא, כנראה כמו כל הגברים, הגיע עם רשימת פנטזיות למימוש (שבטח למד מסרטים כחולים), קם לפתע הלך לכיוון שולחן האוכל וסחט את איברו מעל לשולחן.

"בוא תלקק הכל!" ציווה ונשאר לצפות בבעלי מלקק את שולחן האוכל מהזרע שלו. קצת הפריע לי שאני כבר לא עניינתי אותו ועכשיו הוא עסוק בלהוריד את הכבוד של בעלי כמה שיותר נמוך.

הוא חזר לספה כשהוא מושך את בעלי ברצועת הכלב שבנה לו, בעלי נשרך אחריו על ארבע כנוע מתמיד. גיא התיישב לצידי וחיבק אותי שוב בגבריות מלאת הביטחון.

דיברנו קצת. יותר נכון הוא התרברב על ענייני עבודה ועל כמה הרבה עובדים שיש לו וכאלה. בעלי עדיין היה לרגלינו מסתכל על איברו של גיא כדי לא לפספס אף טיפה שיוצאת, כפי שנצטווה.

התחלנו שוב להתלטף והעניינים התחממו.

לפתע גיא שם לי יד על הראש, במין אגביות כזו, ועשה את "התנועה". כן, התנועה הזו שברור לי שכל הגברים מכירים (וגם הרבה נשים כמובן). זו שמורידה לאט לאט את הראש לכיוון הזין. זו שכאילו רק רומזת, אבל למעשה מבהירה מאוד בבירור מה הוא רוצה עכשיו. זו היתה ההזדמנות שלי לשים גבולות על הכל ולקיים את שיחת "יחסיינו לאן".

"עוף לחדר וסגור את הדלת!" ציוויתי על בעלי. לא רציתי שהוא יצפה בי מקטינה, אפילו טיפה את גיא. גיא שחרר את הרצועה מידיו, ובעלי נעלם בחדר.

ואז התחלתי: "נכנסנו ממש מהר לעניינים ולא יצא לנו לדבר על גבולות. אני לא אוהבת להישלט בכלל. וגם, כבר שנים שלא מצצתי, כי אני לא אוהבת את זה. אני גם לא מקבלת אורחים מאחור. לכל השאר אני שלך לגמרי. לגבי בעלי, אין סיכוי שאעזוב אותו, וגם אל תבנה על המשך אחרי הצימר הזה. אם יהיה ממש מושלם אולי ניפגש עוד פעם מתישהו איפשהו".

גיא היה בהלם לכמה שניות ונראה מהורהר. נראה היה שהוא מחשב מסלול מחדש כמו שאומרים. לאחר כמה שניות הגיב כמו כל גבר טיפוסי:  "סבבה". ידעתי ש"המסלול החדש" של גיא יקח בחשבון את ה"חד פעמיות" של כל האירוע הזה, והוא ינסה לממש את כל הפנטזיות שאיי פעם היו לו כאן ועכשיו.

לאחר כמה שניות של שקט הוא שאל בהיסוס: "אפשר להחזיר את הכלב?"

"רצוי" עניתי וצחקקתי כדי להחזיר את האווירה הטובה.

"כלב! בוא לפה מהר!" צעק גיא ובעלי מיהר להגיע על ארבע.

"אתה צריך להתאמן על מציצות ואני צריך לוודא שאתה מספיק טוב בזה בשביל הזין שלי. אז תתחיל למצוץ לי את אצבעות הרגליים. לא כל אחד יודע וראוי למצוץ את הזיו שלי. אם תהיה טוב, אתן לך הזדמנות לינוק מהדבר האמיתי. יאללה". הוא אמר בביטחון ובשליטה מוחלטת בסיטואציה. בעלי, בכניעות מרשימה, ביקש רשות לחלוץ לו את הנעליים והגרביים והחל במשימה. הוא מצץ לו את הבוהן הימנית ואז את הבוהן השמאלית וחוזר חלילה. אני בינתיים התחלתי לעסות לו את הביצים. האווירה הטובה חזרה. גיא מקבל עיסוי באשכיו הענקיים בזמן שבעלי מוצץ לא את אצבעות הרגליים. שלישייה אמיתית.

"לשון בין האצבעות! לא להתעצל!" הוא נזף בבעלי שמיד התחיל להשמיע קולות מציצה וליקוק רועשים. כל הקולות האלו גירו אותי ואת גיא. אחזתי וליטפתי חזק יותר את אשכיו והוא החל לנשק אותי במרץ, שוב עם הלשון שלו, שחדרה אלי בנחישות ואני קיבלתי אותה בברכה בפי.

לאחר שתי דקות בערך הוא שוב ציווה על בעלי:

"עצור! תביא את הפרצוף שלך לפה!"

בעלי קירב את הראש והיה עכשיו בין הרגליים שלו, ליד הביצים והיד שלי.

ושוב היה נראה שגיא בודק גבול נוסף. הוא נתן לבעלי סטירה מצלצלת ומיד הסתכל עלי.

יצאתי מההלם הראשוני מהר והשמעתי צחקוק נהנה.

הוא סטר לבעלי שוב ואמר לו בקול רועם: "הזין שלי כועס. אתה לא רואה שהוא מטפטף. והכל תיכף יתבזבז על הריצפה. טפל בזה מהר!"

"מצטער אדוני, חשבתי שהתכוונת רק לזרע" אמר בעלי בקול שקט.

גיא ואני פרצנו בצחוק נשחרר. בעלי בחר להתחכם. הוא חטף מגיא שתי סתירות נוספות. "כל מה שיוצא מהזין שלי! ברור כלב?" בעלי הוציא לשון וליקק את הטיפה (שבאמת עדיין לא היתה זרע אלא הנוזל שלפני) שאיימה לטפטף על הריצפה. גיא נראה מרוצה מההשפלה הזו.

לאחר כמה דקות נוספות של מזמוזים, לא יכולתי כבר להישאר רגועה ונישקתי אותו בפראות ולחשתי לו באוזן: "זה כ"כ מגרה. בוא תזיין אותי שוב".

"איך אני יכול לסרב לך כשאת מחזיקה אותי בביצים" הוא אמר ושניינו צחקנו.

הוא השכיב אותי ואמר לבעלי: "תחזור לרגליים!".

הוא נכנס לתוכי בפעם השנייה ואני שוב בעננים.

גמרתי לאחר כמה דקות בטירוף חושים מוחלט כששכחתי בכלל שבעלי קיים. הוא היה איפשהו שם מלקק את הרגליים של גיא.

לאחר שגמרתי וחילקתי לו עוד שלל מחמאות, ואז היה נראה שגיא מנסה לממש איזו פנטזיה מוזרה נוספת. הוא ציווה על בעלי לשכב על הריצפה, והתיישב מלוא כובדו על הברכיים כשהן משני צידי ראשו של בעלי והשליך את שק הביצים הענק שלו על הפרצוף של בעלי. אני מניחה שהוא כבר הבין שביצים מטריפות אותי והחליט לשחק משחק משפיל במיוחד שקשור בביצים ובבעלי.

שק הביצים נח לו על פרצופו של בעלי וכיסה את הפה, את האף וגם אפילו קצת את העיניים שלו.

לפתע גיא שלח יד ומעך את אשכיו לכיוון הפה והאף של בעלי והחל לחנוק אותו.

תחילה, בעלי לא הגיב. אבל לאחר כ-15 שניות בערך, החל לזוז בחוסר נוחות נראה שמתחיל להיגמר לו האוויר.

"נחנק מהביצים שלי, כלב?" שאל גיא בשמחת מנצחים המהולה בסדיזם טהור. בעלי הניד בראשו וגיא שחרר את בעלי מהחנק, הסתכל עלי,  ונראה מרוצה מתמיד.

אבל זו היתה רק ההתחלה. התנוחה הבאה כבר השפילה יותר. הוא התקדם עוד ועכשיו התחת שלו היה מעל הפה של בעלי והביצים על שאר הפרצוף. סתימת האף הובילה להתנשפויות של בעלי לכיוון התחת של גיא. גיא הסתכל עלי במבט של עונג ואמר: "הוא שואף ונושף לתוך התחת שלי וזה כל כך כיף, את לא מתארת לך כמה!".

זה היה גבול נוסף שגיא הצליח לעבור בהצלחה. "נחמד" אמרתי לו כי כבר הייתי גמורה. וגם, כל משחקי השליטה האלו לא ממש עניינו אותי, מה גם שבעלי לא נראה ממש מרוצה.

לאחר כמה דקות בהן אני שוכבת מעולפת על הספה, וצופה בגיא עושה פרצופים של עונג כשבעלי שואף את כל האוויר מאיזור התחת שלו,  גיא החליט שוב לקום.

הופתעתי שהוא לא בא לכיווני ולא חיפש מקום לח וחם אחר להכניס אליו את איברו. הוא צעד שוב לשולחן האוכל, כשהוא מושך את החגורה שלצווארו של בעלי באגרסיביות ובכוחניות וצועק עליו: "בוא הנה מהר כלב!". בעלי נחנק קצת אבל הצליח להתקדם.

הרמתי את ראשי וראיתי אותו על הבירכיים מסתכל על גיא משפשף את איברו במרץ. לאחר דקה בערך גיא שפך כמות אדירה של זרע (טוב נו מכאלו ביצים ברור שיצא הרבה).

"יש פה שלולית לטיפולך, ואני אשתך רוצים לשמוע צליל בליעה!"  הוא נשאר לצפות כיצד בעלי מלקק במרץ את כל הזרע. לא הבנתי למה הוא עירב אותי בסיפור אבל הצלחתי לשמוע את צליל הבליעה ואת קורת רוחו של גיא.

הוא חייך אלי חיוך שאני פירשתי כ: 'ממש כיף שיש לי את הכלב הזה לשירותי".

התחיל להיות מאוחר וכאמור אני הייתי כבר גמורה.

"הולכים לישון?" שאלתי את גיא.

"כן. צריך לאגור כוחות למחר" אמר בהחלטיות ואני גרגרתי כמו חתולה מיוחמת כולי ציפייה ליום המחר.

ואז קרה משהו שזיהיתי כבר אז במוזר בעיני אבל רק בדיעבד הבנתי כמה משמעותי הוא היה.

כש"רצועת הכלב" בידו וצווארו של בעלי עדיין קשור אליה מצידה השני, גיא הלך לחדר השינה. ליוויתי אותם במבטי והסיטואציה נראתה לי מוזרה. מוזרה בשל האגביות והטבעיות שבה. גיא ובעלי נראו, פשוטו כמשמעו, כמו כלב ובעליו שיצאו לסיבוב ברחוב. זה היה נראה כאילו שניהם כבר מכירים ורגילים לסטטוס שלהם: גיא כבעלים של הכלב, ובעלי ככלב. שניהם נראו כאילו עשו את זה כבר שנים ושכל אחד יודע את תפקידו בחיים.

מבחינת גיא המהפך הושלם. אני עכשיו בת זוגו למיטה, ובעלי הוא הכלב הנאמן שלו לכל דבר אחר.

מחשבותיי נקטעו על-ידי הפקודה של גיא: "כלב, סדר לנו את המיטה וחכה על ארבע ליד הצד של הרגליים!" גם הציווי הזה נעשה במין דיבור אגבי של בעלים לכלבו. מאותו הרגע הבנתי שגיא לא יבדוק יותר גבולות, השליטה שלו בבעלי היא עובדה מוגמרת. גיא הוא עכשיו בתפקיד זכר האלפא בבית ובעלי לרגליו.

למרות המחשבות האלו, הרגשתי טוב. שום דבר עדיין לא יצא משליטה. בעלי לא נאלץ לעשות דברים נוראיים או כאלו שלא עשה מעולם. אני גמרתי פעמיים, גם גיא. הכל נראה מבטיח והאווירה היתה רגועה ושלווה. אפשר ללכת לישון.

מה שלא ידעתי, זה שלמחרת הכל ישתנה.

הגענו לסוף  הפרק הזה. עוד לא לגמור! וטוב שלא גמרתם עד עכשיו, כי לא קיבלתם רשות.

אז לפני שאני מאשרת לכם, כשאתם עדיין נשלטים על ידי, אני מבהירה שוב שאני רוצה לראות תגובות, ואני רוצה אותן מיד עם סיום הקריאה!! ואני רוצה יותר מ-15 תגובות!!

אז הפעם אעזור קצת יותר. דמיינו שאתם בתפקיד בעלי. אני על הספה ואתם איתי בצימר שוכבים על הריצפה לרגליי. אני נותנת לכם סטירות חזקות לפנים עם כף רגל אחת שלי ועם כף הרגל השנייה אני מועכת את הביצים הקטנטנות שלכם, ו… יש לכם אישור!!

18 מחשבות על “בעל ועבד – פרק שני”

 1. מתי יעלה עוד פרק אני לא יכול לחכות זה פשוט כתיבה מושלמת , פלוס עזרה לגמירה מושלמת????

  הגב
 2. הייתי מעיף לך סטירה וחונק לך את הגרון עם הזין. מה זה לא מוצצת, כלבה

  הגב
 3. הרמתי את הרגליים שלי מעל הראש וגמרתי בטירוף על כל הפנים שלי.
  תודה לך על זה גברתי, אשמח להמשיך ולשרת אותך ואת גיא בכל אופן שתרצי.

  הגב
 4. תודה. לא גמרתי עד שנתת אישור. תודה על הסיפור המושלם עוד מעלתך

  הגב
 5. לכל המגיבים: תודה רבה. אתם אלופים.
  לכל אלו שטרם הגיבו – אני חייבת עוד תגובות.
  לא ברור לי למה נכנסתי לזה ככ חזק. זה כנראה קצת כמו לינקים.
  מרוב שאני אוהבת תגובות אפילו תכננתי כבר עוד חוויות עם בעלי כדי שיהיה לי על מה לספר לכם ושאקבל ככה עוד תגובות.
  אז קדימה. מחכה.
  אשתו של עבד נשוי

  הגב
 6. אני מדמיין את עצמי בתור גיא…
  כתיבה נהדרת, סיפור מרטיט מהתרגשות.

  הגב
 7. כתיבה מושלמת , אם אפשר יותר שליטה שלך זה כבר יותר מושלם , עלילה מעניינת ומושכת לקריאה , הסוף !!
  הכי מושלם שאפשר שהמוח מבין שפונה אלינו העבדים גמירה פשוט מושלמת תודה ! פרגני לנו בסוף יותר אנחנו מחכים לזה????????
  מחכה לפרק הבא????

  הגב
 8. מחרמן מאוד
  אבל חשוב לך לדעת שאני יודע למצוץ בכל המקומות האינטימיים שלך ושל בעלך ולתת לו חהרגיש כראוי ושאת תידארי המחכה עד הסוף אבל להינות מכזה סיאואציה שממזמן כבר לא היית בה

  הגב
 9. יש רק שולט אחד פה וזה אני. ואם הייתי במקום הגבר גם היית מוצצת לי. אם תהי מעוניינת לפגוש אותי או אם יש פה כאלו שרוצות להישלט.

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)