בני ילד רע

את בנימין או כמו שאני קוראת לו בני, הכרתי בפייסבוק, הכרנו דרך אחת הקבוצות שבה אני מפרסמת את הסיפורים שלי.
בני החמיא לי על אחד הסיפורים בפרטי, השבתי "תודה" מתוך נימוס ומשם התחלנו להתכתב על בסיס יומיומי, שיחות על הא ודא, דברים שעל סדר היום ומהר מאוד בני היה נדלק והיינו מתחילים בהתכתבויות פחות תמימות, חילופי תמונות, חלקן מוצנעות וחלקן פחות וכך עד לסוף השמח של כל אחד.
שנינו בגילאי השלושים פלוס, בני גרוש כבר תקופה ארוכה, בקושי היה נשוי וגם אני גרושה אחרי תקופת נישואים לא קצרה שכשלה.
אנחו מתכתבים כבר שבועות ארוכים ונדלקים רק יותר ויותר, התחלנו גם לדבר בהקלטות, בני היה מספר לי לפרטי פרטים כיצד הוא מענג אותי, היה מקליט לי קולות הצלפה של ספנקים, היה מקליט לי את גניחותיו כשהוא מדמיין איך אני יורדת לו ורוכבת עליו וגם אני הייתי מקליטה לו את אנחותיי, בני ידע בידיוק איזה סוג סקס אני אוהבת וידע לספק לי היטב את הסחורה מאחורי המקלדת.
"אני מת לדעת אם את באמת מסוגלת להכניס את כל הזין שלי עמוק לתוך הגרון שלך כמו שאת כותבת בסיפורים שלך?", בני רשם לי באחת הפעמים, "בטח שכן, אני אף פעם לא כותבת המצאות, הכל על סמך דברים שאני עושה או עשיתי", עניתי והוספתי "תבוא במוצאי שבת לרחובות, אני מגיעה לרקוד למועדון הבצ'אטה, אמרת שאתה יודע איפה זה ועשר דקות נסיעה מהבית שלך ואני אוכיח לך שאני לא סתם דיבורים וסיפורים".
לבני לקח כמה דקות לענות ואז הוא אמר, "טוב סגור, אני אגיע".
התלבשתי לכבוד המפגש יפה יפה, שמתי מכנסון ג'ינס קצר, גופיה שחורה עם מחשוף ומגף (עדיין קר בלילות), החלקתי מעט את בשיער, איפור טבעי ויצאתי למועדון בציפייה לפגישה עם בני.
הוא רשם לי כמה הודעות שפיספסתי כי רקדתי, למזלי כשעניתי לו הוא עדיין היה מוכן להגיע וביקש שארד למטה כשיגיע, החמש דקות שנשארו עד למפגש נמשכו כמעט נצח, הלב שלי דפק במהירות, הרגשתי חנק בגרון, החוטיני שלי כולו החל להיספג מהרטיבות שלי וכל איברי רטטו, "הגעתי, תרדי למטה וישר שמאלה, רכב לבן".
ירדתי הסתכלתי שמאלה ושם ראיתי רכב לבן עומד העם אורות דולקים "זה הוא" חשבתי בליבי ובצעדים מהירים ניגשתי, בני ראה אותי מתקרבת ויצא מהרכב.
לפני שבירכנו לשלום ישר התחבקנו, חיבוק מהיר, בני היה הרבה יותר חתיך מבתמונות ושמחתי על כך שסוף סוף לפחות פעם אחת המציאות עולה על הציפיות ולפי החיוך של בני, הבנתי שגם הוא אוהב את מה שהוא רואה ומילותיו אישרו את זה "וואו, את כל כך סקסית כולך ככה".
השיחה שלנו הייתה תמימה, בכל זאת אנחנו ליד מועדון ריקודים , השעה כבר יחסית מאוחרת ואנשים מתחילים לצאת וגם מכירים אותי, אז קצת לא נעים אם פתאום יישמעו או ייראו.
במהלך השיחה התקרבתי לבני והוא "ברח" ממני כמו מאש, ככל שהתקרבתי הוא התרחק. "בני, מה קורה? אני מריחה לא טוב או משהו", שאלתי וניסיתי להסניף את עצמי, "לא! מה פתאום!, נראה לך? את מריחה מעולה. פשוט, רק מזה שאת עומדת פה ומדברת איתי כבר עומד לי", בני הסביר את ריחוקו ועיניי ישר ירדו לאיזור חלציו במכנסיו ואכן הייתה בליטה קטנה. "זה לא זיקפה, זה בטח קמט של המכנס" אמרתי, בלי בושה בני הכניס את ידו למכנסיו והוציא את איברו לשאוף אוויר והסתיר בחזרה, "וואו, הוא באמת נראה עבה כמו שסיפרת" ואז בני הוציא אותו שוב, נשכתי את שפתיי, אבל כבר לא יכלתי לעצור את עצמי ותפסתי את איברו בידי, הוא היה חם, קשה ותפוח, אבל עדיין לא במלוא הדרתו.
בני הסתכל עליי קצת המום, שיחרר את איברו מאחיזתי, איכשהו החזיר אותו למכנס והורה לי "כנסי לאוטו", בלי לשאול שאלות נכנסתי למושב שליד הנהג ובני נכנס. לאחר כחמש דקות נסיעה באיזור שומם וחשוך, בני חנה כיבה את המנוע וגרר אותי לאיזה סמטה חשוכה, למרות התפאורה שמתאימה לסרט אימה הרגשתי מאוד בטוחה עם בני. "רגע, הבאתי לך מתנה", נתתי לבני שקית קטנה עם שתי זוגות תחתונים שלי, אחד חוטיני ואחד תחרה עם ריח הבושם שלי, שתיהייה לו למזכרת, "אני מעדיף את התחתונים שעלייך עם הריח של המיצים שלך" הוא אמר, סובב אותי עם הפנים לקיר, ממש ריתק אותי, שם את שתי ידי קצת למעלה כמו בחיפוש של משטרה, משך את האגן שלי קצת אחורה, פתח את הכפתור במכנסי והוריד אותם למטה, באינסטינקט פישקתי את רגליי והמכנסונים נעצרו קצת מתחת לברכיי, "בדיוק ככה אני רוצה אותך" בני אמר בקול מלא חרמנות.
עמדתי וחיכיתי למהלך הבא, בני החל ללטף לי את פלחי הישבן, בהתחלה כל אחד בנפרד, ליטף וחפן, אחר כך את שתיהם ביחד עם שתי הידייים, מלטף, חופן ומקפיץ ואז הרגשתי את הצריבה הראשונה בפלח ימין, פלטתי אנחה "את אוהבת את זה" בני שואל "אאההה…", עניתי והוא המשיך ונתן עוד הצלפה עם כף ידו, זה הרגיש כל כך טוב, "תמשיך, אל תפסיק, תשאיר לי סימן של היד שלך" התחננתי ובני כמובן לא יכל לסרב.
עם כל סטירה, נרטבתי יותר ויותר, הרשתי לעצמי להיאנח ולגנוח בקול בידיעה שאף לא רואה ולא שומע.
"וואי וואי איך אני מת כבר לפתוח לך את התחת עם הזין העבה שלי, איך הגרוש שלך לא זיין אותך אנאלי על בסיס קבוע, איך?", בני אומר תוך כדי שמתחכך בי עם איברו, אני מסתובבת, תופסת את איברו ובלי מילים יורדת על הברכיים ובולעת את כל כולו עד הסוף עמוק לתוך הגרון, מוכיחה לבני שאני לא סתם אומרת, אני מרימה את העיניים לראות את תגובתו ורואה שהוא פעור פה, אני מרוצה וממשיכה במלאכה, רוצה להביא את איברו לשיא לפני שהוא חודר לתוכי.
אני בולעת אותו עמוק, עד הסוף לתוך הגרון, הלשון מצטרפת לחגיגה ועוטפת אותו מכל הכיוונים, אני מוציאה מעט עד הכיפה ושוב שואבת פנימה, עד הסוף ושוב מוציאה ומכניסה, בני תופס לי את השיער מלפף אותו על כף ידו ומזיין לי את הפה. החוטיני הקטן שלי כבר כולו ספוג ואני מתה כבר שבני יכניס לתוכי את הזין העבה שלו, שבינתיים התקשה וגדל לי בפה.
אני מוציאה את הזין תוך כדי שאני יוצרת וואקום, בני מרים אותי מהשיער, קורע ממני את החוטיני, בודק שמן מים במנוע הקדמי ונותן לי לטעום, מכניס לי שתי אצבעות לפה, אני מוצצת ומלקקת אותן, הוא מוציא אותן וישר מתחיל לעסות את הדגדגן שלי ועם היד השניה מעסה את פי הטבעת שלי, שמחכה לאיברו בשקיקה.
אני לא אומרת מילה, רק נאנחת מהנאה, יד, אחת על הקיר והיד השניה מפרידה את פלחי הישבן שלי," תחדור אליי, עכשיו" אני חצי פוקדת ובני עומד להוכיח לי שגם הוא לא רק דיבורים, הוא שוב מפליק לי על שתי פלחי הישבן ומתחיל בחדירה,
לאט לאט, הוא בהחלט מודע לעובי הלא רגיל של איברו ונזהר, קצת כואב לי אבל יחד עם זאת עם כל סנטימטר שנכנס אני מצליחה להתענג רק יותר ויותר. בני מתחיל לנוע לאט לאט, מקשיב היטב לתגובות הגוף שלי, אני עומדת בלי לזוז מנסה להתרגל לאיבר בעל עובי לא סטנדרטי שנכנס לתוכי, אחרי תקופת יובש לא קצרה מאז הגירושים ושגם הייתה די יבשה בתקופת הנישואים.
בני מתחיל לנוע קצת יותר מהר והלחץ מתחיל להשתחרר, כבר פחות כואב לי ואני אוהבת את ההרגשה, יד אחת שלו חופנת את הישבן שלי וידו השנייה מטיילת בין רגליי, הוא מכניס לי שתי אצבעות ואגודלו מונח על הדגדגן שלי, הוא חוקר עם אצבעותיו את מעמקי מקדשי, אגודלו מעסה בסיבובים את הדגדגן והזין העבה שלו לא מפסיק להרחיב אותי, יותר יותר ויותר והקצב עולה, ביחד עם העוצמה של גניחותיי..
אני מרגישה שאני נשרפת, בני נצמד אליי נושך את צווארי והאורגזמה המטורפת שלי מתפרצת מלווה בשאגה של לביאה.
בני עדיין בתוכי ושואל "איפה?", אני עונה לו, "כמו בפנטזיה שלך, על החזה".
בני יוצא ממני, אני יורדת על ברכיי, מוצצת את הזין שלו, נעה עם הראש קדימה ואחורה, מלקקת עם הלשון מכל הצדדים, "אני תכף גומר" בני מודיע, אני מוציאה
את איברו מפי ומשפשפת אותו במהירות תוך כדי שאני מכווצת ומשחררת את האחיזה, תוך כמה שניות בני גומר וכמות לא קטנה בכלל של נוזל זרע רותח נשפך על חזי, שוטף אותו.
לסיום בני מורח עם איברו את נוזל זרעו מסביב לפיטמות שלי עם חיוך מאוזן לאוזן, אני מחייכת גם ונעמדת חזרה על רגליי. בני מגיש לי מגבונים לחים שבכלל לא שמתי לב שהוא הביא איתו, אני מתנגבת, שמה את אחד מזוגות התחתונים שהבאתי כמזכרת לבני, כי את אלה שהיו הוא קרע ורוצה לשמור כמתנה, מתלבשת, מסדרת את האיפור והשיער ומבקשת מבני שיחזיר אותי למועדון.
אני מחכה לראות שהשטח פתוח לפני שאני יוצאת מהאוטו וחוזרת למעלה.
"מה יהיה הלאה? נפגש שוב?", בני שואל, אני חושבת קצת ובסוף עונה, "כבר מימשת את הפנטזיה שלך, לא תיהיה פעם שנייה".

מחשבה 1 על “בני ילד רע”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)