בני החורג

ענת שכבה על מיטתה, בוקר נוסף והיא עדיין חסרת חשק לצאת ממנה, 'זה לא בסדר, כל-כך לא צודק, על גבול הדמיוני', חשבה בפעם המאה, 'איך לא הבחנתי, לא מגיע לי מה שהוא עשה.
עיניה עדיין אדומות, אחרי עוד לילה ללא שינה, שוב חושבת על מר גורלה כשהשינה ממנה והלאה.
שוב מעלה בזיכרונה, כיצד לפני כחודש, נחשף סודו של צביקה, בעלה. התגלה לה באקראי, שבמשך שנתיים, הוא מנהל רומן, עם טלי, אחת מחברותיה. כשהתעמתה איתו, הוא הודה, שהוא מאוהב בטלי. התברר לה, שבעלה אף הופיע איתה בפומבי, נסע איתה לחו"ל, הכיר את משפחתה וילדיה, 'הוא ממש ניהל חיים כפולים, ואני לא חשדתי בכלום, הוא עשה את זה חלק ונקי, הוא והזונה שלו', אמרה שוב לעצמה, כולם ידעו, רק היא לא.

שבועיים אחרי הסקנדל הגדול, אחרי הכעס והמריבות, הוא אירגן לעצמו שתי מזוודות, עזב את דירתם, השאיר אחריו מכתב הסבר קצר, בו הוא מודיע לה על רצונו בגירושים, מצהיר על כך שהוא משאיר לה את הדירה וסכום כסף מכובד מאוד, מאוד, בבנק, מבקש ממנה לאפשר לדני להמשיך להתגורר עימה, דני בנו, שאותו היא אוהבת ושימשה עבורו אימא לכל דבר, מאז היותו ילד קטן. הסיבה היא שטלי, האישה החדשה שלו, לא מוכנה לקבל לקשר שביניהם, את בנו דני והוא, צביקה, מאמין שהיא, ענת, לא תסרב, שכן היא אוהבת את דני, כאילו היה בנה שלה.
'אני לא חיה, אני בדיכאון, אני המומה ממנו, איך עשה לי דבר כזה?! בטחתי בו והוא בגד באמוני. לפחות דני נשאר עימי וכן, גם הכסף הרב שהשאיר לי, לא מטוב לבו חלילה, אלא מייסורי המצפון שלו ורגשות האשם, כך הוא מרגיש שפיצה אותי'.
'אמנם יחסים אמתיים, כבר מזמן לא היו ביננו אבל, בכל זאת, אנחנו כבר שלוש עשרה שנים ביחד' המשיכה לחשוב בתוכה.
נזכרה שכשהכירו, היא הייתה פקידה זמנית, בת שבע עשרה שהגיעה למלא מקום של המזכירה הקבועה, שיצאה לחופשת לידה.
הוא היה הבוס, מבוגר ממנה בארבע עשרה שנים, אלמן, עם ילד בן ארבע.
בתמימותה והתלהבותה, נעתרה לחיזוריו וכעבור ששה חודשים נישאו.
היא הייתה לו רעיה טובה, גידלה במסירות ואהבה את בנו, דני, החיים נראו לה ורודים, אף שלצערה, לא נולדו להם ילדים משלהם.
עם השנים התקררו יחסיהם, הוא נעדר רבות מהבית, בתירוצים שונים, עם היעדרויותיו פחתו יחסי המין ביניהם עד שהגיעו כמעט לאפס.
היא רעבה לקרבה, לאהבה, לתשוקה, כפי שהייתה להם בתחילת הנישואין אבל מאווייה לא התגשמו, היא נאלצה להסתפק בחברתו של דני, בטיפול בו ולעיתים הייתה נפגשת לערב בילוי עם חברותיה.
השנים עברו, דני, בנה החורג, התבגר, הפך לנער חובב ספורט ופעילות גופנית, פיתח גוף חסון וגבוה שמשך את הנערות, כמו פרפרים לאור.
לפני שנה התגייס דני לצבא, כשבאותו הזמן, היעדרויותיו של בעלה התרבו. כך, לפתע הבית הפך ריק, היא החלה מתגעגעת מאוד לחופשותיו של דני , מצפה בכל שבועיים ליום חמישי, שבו היה צפוי להגיע לחמשוש, לסוף השבוע.
הייתה עולצת, כשהייתה רואה אותו בפתח הדלת, מחבקת אותו, לא משחררת דקות ארוכות ומקדישה את כל מירצה, להעניק לו חופשה נעימה.
באחד מלילות השבוע, התעוררה ענת, מחלום שהשאיר אותה, המומה.
בחלומה ראתה את דני ואותה, בסיטואציה של קיום יחסי מין וכשהתעוררה מצאה את ידה תחובה בתוך תחתוניה ואצבעותיה מפשפשות בתוך ערוותה, היא חשה ברטיבות בתוך נרתיקה, רטיבות שלא הופיעה שם, מזה זמן רב.
שונאת את עצמה כשהיא נוגעת בעצמה, לבה הלם, 'מה עשיתי?', חשבה, 'דני הוא הבן שלי, אמנם לא בן ביולוגי. הוא גם כבר לא נער, הצבא עשה ממנו גבר ונכון, לעזאזל הוא נראה טוב, יותר מדי טוב, תמיר ושזוף, עיניים, ושיער, כהים ושפתיים מחוטבות שנועדו לנשיקות'.
בחלומה, דימתה אותו משתמש בפיו על הכוס שלה וכשהיא גונחת, החליקה את אצבעותיה, אל תוך תחתוניה, אצבעותיה סרקו את שיער ערוותה המטופח, אצבעה האמצעית חדרה לתוך נרתיקה, כשהבוהן משפשפת את הדגדגן הנפוח שלה ומגרונה נפלטות אנחות.
'לעזאזל', חשבה, 'דני הפך להיות הפנטזיה המינית שלי, זה מטורף, אבל אני באמת רוצה אותו, רוצה את גופו ואת הזין שלו, רוצה להראות לו איך זה להיות עם אישה אמיתית, עם ניסיון, לא עם תלמידת תיכון עם מעט ניסיון'.
לבה רטט, מחשבות מסוכנות, בוגדניות, עברו במוחה, היא יכולה לנסות לפתות אותו, אולי הוא לא יסרב, היא ראתה איך הוא הביט בה, איך שעיניו נדדו אל התחת שלה, כשחשב שהיא לא מסתכלת, איך הוא התבונן בפיה כשדיברה, איך הציץ לעבר שדיה כשהתכופפה.
אנקותיה הדהדו בחדר השינה, החדר שהיא חלקה עם בעלה, אבא של דני, לפני שעזב.
היא שלפה את ידה מתוך תחתוניה, נזכרת, 'אני צריכה להתארגן, לקום ולהתלבש, יש לי פגישה עם היועץ הפיננסי שלי, בעוד כשעתיים'.
אבל בעודה שוכבת כך במיטתה, לבושה רק בתחתונים, חזרו מחשבותיה לדני, היא עצמה את עיניה, חזרה והכניסה את ידה לתוך תחתוניה, מכסה את ערוותה, שתי אצבעות נתחבו לתוך מערתה הרטובה, עם הבוהן היא מעסה את דגדגנה, איטית בתחילה ואז מהר יותר, נשימתה כבדה, אנחות עמוקות נמלטו מפיה, כשדמיינה שאצבעותיו של דני בתוכה ולא אצבעותיה, נרתיקה החל לטפטף.
בקומה התחתונה נפתחה לפתע הדלת וקול קרא, " ענת? היי, את בבית?".
ענת קפאה, זה דני, אוי, אלוהים, זה דני, הוא היה אמור לקבל חמשוש, רק בשבוע הבא, לא השבוע.
לחייה אדמו, לוהטות, כשנוכחה לדעת שמושא הפנטזיה שלה, נמצא ממש כאן, בקומה שמתחתיה.
הדחף הראשון שלה היה להתרומם מהמיטה, להתעטף בחלוק, למהר לקומה הראשונה ולקבל את פניו, כבכל פעם, אח"כ להציע לו חטיף, עוגיות, קפה.
אצבעותיה עדיין בתוכה, במוחה הקודח היא הרהרה, 'או אולי אני אציע לו את הכוס שלי', חשבה.
היא התמהמה במיטה, עצמה את עיניה בחוזקה, נאנקה, הן מתסכול והן מתשוקה.

"ענתי? "קרא דני ועלה במדרגות. "את פה?"
היא עדיין לא נעה ממקומה, הפנטזיה במוחה הקודח מערפלת את מחשבתה, 'אנחנו יכולים לעשות דברים מלוכלכים ומהנים על המיטה שאני שוכבת עליה, אף אחד לא צריך לדעת, הרי אני לא באמת האימא שלו'.
עד מהרה השתלטה עליה הבושה, 'לא, זה לא אני, אני לא מסוג הנשים שיקיימו יחסי מין עם בני החורג, בן התשע-עשרה, בעיקר , עקב העובדה שאני גידלתי אותו'.
היא מיהרה להתיישב, הושיטה יד אל השמיכה, על מנת להסתיר את שדיה החשופים, בדיוק כשדני פתח את הדלת ונכנס פנימה, "ענת, הנה את, קראתי, כנראה לא שמעת" … "קולו נחתך פתאום כשראה את שדיה העירומים, אותם ניסתה לכסות, כשניכנס.
"דני, "אמרה, מתנצלת, "אני . . .
עיניו הכהות הביטו בה, בידיה המושכות בשמיכה, כשהיא מנסה לכסות את שדיה, כשדיבר היה קולו נמוך, "אני מצטער, הייתי צריך לדפוק ולהמתין שתעני לי ".
"זה בסדר," גמגמה, נבוכה, "צא רגע ותן לי להתלבש".
היא החלה לרדת מהמיטה, אחרי שהצליחה להצמיד את השמיכה לגופה ולכסות את שדיה, קולו קטע אותה, "אולי לפני שתתלבשי, אני יכול, סוף סוף, לטעום אותך? "שאל.
היא קפאה, לבה דילג על כמה פעימות, הביטה בו בעיניים פקוחות לרווחה, "מ.. מה?"
"את הכוס שלך," אמר בלי שמץ של בושה, בבוטות, "האם אני יכול לטעום אותו?"
היא פתחה את פיה כדי לענות, אבל לא מצאה מילים, 'האם זה באמת קורה? או שמא אני ישנה, נכנעת לחלומותיי?', 'זה חייב להיות דמיוני, כי דני שלי, לא היה מעז לדבר כך, דני הוא בחור מנומס, מאופק'.
אבל דני שעמד לפניה, מבטו חם ולא מתנצל, היה יצור אחר לגמרי והיא אהבה את זה, 'אלוהים שיסלח לי, אני אוהבת את זה'.
"אני.. אתה.. אבא שלך זה… זה..", גמגמה.
"הוא לא פה, נכון?", שאל.
"לא פה ו, ו, לא יחזור, כנראה", גמגמה.
"הוא לא כאן ולא יחזור, אני יודע, הוא דיבר איתי ", סיים בשבילה, "אבל אני כאן ואני רוצה אותך, רוצה לטעום את הכוס שלך, ענת".
היא ידעה שהכוס שלה, שכבר היה רטוב, הפך רטוב יותר ומוכן עבורו, הדגדגן שלה פעם בתגובה למילותיו הנוקבות, חסרות הבושה.
'אני צריכה לסרב לו, לגעור בו ולהורות לו לעזוב את החדר, צריכה להתלבש, צריכה לעשות את הדבר הנכון'.
במקום זה, ללא מחשבה, כמהופנטת, היא חזרה לשכב על גבה, שחררה את השמיכה שאחזה באגרופה הלבן, הסיטה אותה לקצה המיטה, חושפת שוב את שדיה, פיסקה לאט את רגליה, שפתיה התחתונות, המכוסות בתחתונים, רועדות, נוטפות, ממתינה, מצפה, מתאווה שיעשה את מה שאמר.
דני הביט באמו החורגת בעיניים קשוחות ובזין קשה, כשהיא פיסקה את רגליה החטובות, בשבילו, לא בשביל אביו, אלא בשבילו.
הוא חשש שהיא תזדעזע ותזרוק אותו מחדרה כשתשמע את דבריו, אבל היא נדלקה על כך, הוא ראה את זה בעיניה, בדרך שבה הזדקרו הפטמות שלה, 'גם היא רוצה', עברה המחשבה בתוכו.
הוא השליך את התרמיל שעל כתפו, ניגש אליה, פושט את חולצתו וגופייתו הצבאיים כשהתקדם לעברה, כרע על ברכיו למרגלות המיטה, נשימתה נעתקה, היא נעצה בו מבט בתערובת של בושה ותאווה.

הוא הביט בעיניה כשדחף את ירכיה לצדדים, "רציתי את זה…"הוא עצר כדי למשוך את התחתונים הצידה, חושף את פלומת השיער הבלונדיני, ואת שפתותיה הוורודות והרטובות, " כל כך הרבה זמן."
"כן דני, כן מתוק שלי, גם אני, דני "לחשה, נושכת את שפתה התחתונה, מגביהה את אגנה, מקרבת אותו לפיו.
הוא לא חיכה להזמנה נוספת, רכן אליה, טמן את ראשו במפגש ירכיה, מלקק, את ערוותה, מוצץ אותה, טועם אותה.
היא פלטה גניחה נואשת ממעמקי גרונה, אצבעותיה חופרות בכתפיו.
'אלוהים', נשמע קול בתוך ראשו, 'היא מושלמת, בדיוק כפי שידעתי שתהיה, הכוס שלה ורוד, רך, נקי, שופע ממנה נוזל טעים, היא הרבה יותר אישה מכל הבנות שיצאתי איתן', הוא טבל את לשונו בתוך החריץ שלה, שואב לגרונו את עסיסה, 'זה יותר טוב ממה שציפיתי, אני אזיין אותה פה, על המיטה הזו, במקום האבא הטיפש שלי '.
הוא נשא את מבטו אל פניה, בזמן שלשונו רקדה על הדגדגן שלה, ראשה היה נטוי לאחור, שערה הבלונדיני הארוך נשפך על כתפיה החשופות, פיה פעור, פולטת אנחות קטנות, חסרת נשימה, היו אלה הצלילים הנעימים ביותר ששמע אי-פעם, 'אני גורם לה לעונג הזה', הוא החליק אצבע לתוך נרתיקה, היא נרעדה מן הפלישה הבלתי צפויה, נשימתה נקטעת, "ככןןןן, זה טטוווב, תמשיך אני זקוקה לזה, עוד, אל תפסיק", מלמלה, חסרת אונים, נתונה באקסטזה.
הוא מצץ את הדגדגן הנפוח, הוסיף אצבע שנייה, מחדיר גם אותה, לתוכה.
"מממ. . ככןןןן, דני, ככןןןן אהוב שלי, אני גומרת", יבבה.
הוא הרעיד את אצבעותיו בחוזקה, לוחץ עם לשונו על כפתור תאוותה, נשימתה נעתקה, היא קפאה, גופה מתוח, ואז היא התפרקה בצעקה רמה, נוזליה פורצים מבין שפתי ערוותה, הוא ינק אותם בעדינות, מחייך, מרוצה מעצמו.
ענת נשענה לאחור על המיטה, אוספת את נשימותיה, שערה המפואר נשפך על הסדינים הלבנים, "זו הייתה האורגזמה של החיים שלי", מלמלה, 'ואוו, הייתי נורא חרמנית', חשבה.
דני קם, התיר את השרוכים וחלץ את נעליו הצבאיות, שחרר את חגורתו ופשט את מכנסיו, יחד עם התחתונים, "תפשטי את התחתונים " אמר לענת.
היא נדהמה לשנייה, עיניה ננעצו באבר מינו, בזין הזקוף והמתוח שלו, אך מיד צייתה, ללא היסוס, רגליה הארוכות מחליקות זו לזו, כשמשכה את התחתונים השחורים הזעירים, בועטת בהם, רועדת מצפיה למעשיו.
דני נשכב לצידה, עירום גם הוא, ידו מלטפת את שדה החשוף, צובט את פטמתה, "אאווחח", נפלטה אנחה מפיה הרוטט.
"עכשיו אני עומד לזיין אותך, נכון שאת מסכימה שאזיין אותך עכשיו, ענת? "שאל.
קרב, אבוד מראש, של הפעלת היגיון, התחולל בתוכה, היא הנהנה, "כן, לזיין, עכשיו, בבקשה, גם אני רוצה בזה."
"ככה לא מבקשים", אמר בחיוך ממזרי.
היא חייכה במבוכה, אזרה עוז, "דני, בבקשה, זיין אותי, אני חייבת שתזיין אותי עכשיו, שתכניס לתוכי את הזין היפה שלך, בבקשה".
הוא חיבק את ירכיה, הרים אותה באוויר, סובב אותה, פניה לסדין ואחוריה פונים אליו, ידיו על מותניה, משך את גופה מציבה על ארבעותיה.
היא התנשמה, הניחה מצחה על הסדין, גופה מצפה, ערוותה נוטפת, מתאווה לכל מה שיעשה לה דני, באותו רגע היא הייתה לגמרי שלו.
דני הביט בענת, כורעת על ארבעותיה, התחת שלה נתון לחסדיו, מעידה על הסכמתה לכל.
הוא עלה על אמו החורגת, נאנק , הזין שלו מחליק לתוך הכוס הרטוב שלה, ממלא את מערתה.
ענת גנחה גם היא, מרגישה את כל אורכו בתוכה, לחיה לחוצה על הסדין, פיה פתוח.
"טוב לך? "שאל, דוחף את זקפתו לתוכה, "זה מה שרצית, שאני אתקע את הזין שלי לתוך הכוס שלך?".
היא גנחה שוב, "הו כן, לגמרי וזה מרגיש כל כך טוב, כל כך מושלם, כל כך, אאאאאאהההה", זעקה.
זעקתה הסעירה אותו, הוא התחיל לזיין אותה חזק יותר, יבבותיה המתוקות וחסרות האונים ממלאות את החדר.
"חזק יותר," הצליחה למלמל, "תזיין אותי חזק יותר, תקע לי אצבע בתחת".
הוא נענה, אצבעו חפרה בתחת שלה, חדרה פנימה כפי שביקשה שיעשה לה, טוב ועמוק.
דני שלח את ידו השנייה קדימה, חובק את ערוותה, אצבעו האמצעית מעסה את דגדגנה, ענת החלה מיבבת, חשה שליבה יתפקע, זועקת , האורגזמה השנייה מכה בה, כשדני הציף את רחמה בזרעו, גרונו משמיע אנחת פורקן.

הם נפלו על המיטה, שוכבים על הגב, מתנשמים בכבדות, ענת זחלה, הניחה את פלג גופה העליון על חזהו, שדיה נמעכים עליו, שפתיה נצמדו לשפתיו, מנשקת אותו בתודה, ידה לופתת את הזין שלו, "זה היה נהדר, דני, הייתי זקוקה לזה, כל כך", הורידה את ראשה, "אני מתה עלייך", לחשה, מנשקת את ראש הזין שלו, החבוק בכף ידה.
עברו מספר דקות, ענת התרוממה, יצאה מהמיטה, שומעת את נשימותיו הכבדות של דני, 'הוא נרדם, הוא בוודאי ימשיך לישון, לפחות עד מחר, לא אפריע לו', הרהרה, 'אלוהים, הוא במיטה שלי, הוא עירום, הוא זיין אותי וזה היה כל כך טוב. אבל, מה זה יעשה ליחסים ביננו?, אני לא רוצה לאבד אותו, אני אוהבת אותו, ועכשיו גם חושקת בו', נכנסה לשירותים הצמודים, התרוקנה, חזרה למיטה, חיבקה את גופו הישן ונרדמה.
שישי בבוקר, ריח הפנקייק ממלא את הבית, ענת במטבח, לבושה בחלוק דק, עירומה מתחתיו. בקוצר נשימה, ממתינה לדני, לאיך שיגיב .
היא שמעה שהתעורר ונכנס להתקלח, 'מה אעשה כשיכנס?, לנשק אותו?, לחבק? אולי רק לברך אותו בבוקר טוב?'.
מוחה סוער, ליבה הולם, ערוותה חמה ורטובה, דני נכנס!.
עיניה נפערו לרווחה, מביטות בתדהמה בגופו העירום ובשרביטו הזקוף, המתנדנד בקצב הליכתו, "בוקר טוב גבר שלי, אהה…, להביא לך תחתונים?", שאלה.
"למה?", שאל מחייך, "את רוצה שאכסה אותו?".
ענת לא ענתה, כמי שנמצאת תחת השפעת היפנוזה, היא צעדה לעברו, כרעה על ברכיה, לא משתהה, ללא היסוס, מפשקת את שפתיה ובולעת את איברו העבה עד לשליש. אחר כך היא מתחילה להניע את ראשה קדימה ואחורה.
"כן…” ממלמל דני. “ככה…”
ענת מתאמצת לתחוב יותר מהזין לתוך גרונה, דני נאנח כאשר הוא חש בלשונה מצטרפת למשחק, מלקקת אותו, מלטפת אותו בלשון רטובה מלמטה. היא חופנת בעדינות את אשכיו ומשחקת בהם, מבלי להפסיק למצוץ.
"תסתכלי עלי.” הוא מורה לה, ענת מרימה את מבטה אליו, הוא מחייך אליה והיא מחייכת חזרה, חוזרת למלאכתה, מוצצת עם לשון זריזה, פה רטוב, וכמה אצבעות המערסלות את אשכיו.
כעבור כמה דקות מענגות כאלה, הניע דני את אגנו קדימה, ענת פישקה עוד יותר את שפתיה, מניחה לו לפלוש עמוק יותר אל פיה, דני הרגיש את שיאו מתקרב, התחושה המשכרת של פיה הלוהט, צר ורטוב כל כך מול ראש איברו, משגרת אותו אל מעבר לקצה.
ללא אזהרה הוא התפוצץ בפיה, מציף את חלל הפה בזרע חמים, "תבלעי”, מצווה בגרון חנוק מהתרגשות, חש בנוזל הפורץ מאיברו אל גרונה, היא, לא זקוקה להוראתו, בולעת את שפיכתו, הוא נאחז בגב הכיסא בעודו פולט את מטענו לתוך גרונה של ענת, גופו מיטלטל בעונג כאילו עוקצים אותו יתושים מחושמלים.
ענת שחררה את איברו , לשונה עברה עליו ועל אשכיו , מלקקת בהנאה את שירי שפיכתו, התרוממה מחייכת, "עכשיו אכלתי את ארוחת הבוקר הכי טעימה בעולם, מה אתך?, רעב?".
"כן , בטח", ענה, מתיישב עירום ליד השולחן.
כשסיים, גם את כוס הקפה שהכינה לו ענת, חש מאושש ומלא חיות מחדש, "אז תזכירי לי, מתי אבי האידיוט עזב?" שאל בחיוך.
"לפני שבועיים, מיד אחרי החופשה הקודמת שלך", ענתה נבוכה, ראשה מורכן, יושבת מולו כשחלוקה פתוח למחצה ושדיה מציצים מתוכו.
"איך את מרגישה בקשר לזה?", שאל.
"אינטימיות כבר מזמן לא הייתה ביננו, גם לא יחסים, אבל הייתה ביננו חברות, האמנתי בנאמנותו, התאכזבתי, אני מרגישה בדידות לפעמים, אבל אני אמשיך את חיי ללא רגשות טינה".
"הוא אמר לי, שהבית הזה שייך לך מעכשיו, שביקש ממך לאפשר לי להמשיך לגור פה, לדאוג לי, את מסכימה שבינתיים אני אשאר לגור עמך?, או שאת רוצה שאמצא פתרון אחר?", שאל.
"דני, אני אוהבת אותך, חברתך תמיד תהייה נעימה לי.
"ומה בקשר לסקס איתי?".
"עד היום, רק פנטזתי על סקס איתך, לא חשבתי שהפנטזיה יכולה להתגשם, עכשיו אני יודעת שגם אתה חשקת בי ושאנחנו יכולים להסב עונג זה לזו, אז אני בטח מסכימה לסקס איתך והרבה ".
דני התרומם, התקרב אליה, הרים אותה ממושבה, פשט מעליה את החלוק , מגלה את מערומיה, סובב את גופה, גבה אליו, דחף אותה אל השולחן, היא הרגישה את שדיה נמעכים על השולחן, אחוריה התרוממו אליו, גניחה עמוקה נמלטה מפיה כאשר הזין שלו נתקע עמוק וחזק בתוך הכוס הרטוב שלה, הכוס הרעב שלה, שלא הרגיש בתוכו את בשרו החם, מאז אתמול. ענת הרגישה איך הכוס שלה נמתח ומתרחב כדי להכיל את הזין העבה שלו, היא שמעה את קולות השכשוך הרטובים כשהזין שלו נכנס ויצא ממנה בקצב הולך וגובר, היא הרגישה את הביצים השעירות שלו נחבטות בדגדגן שלה, היא לא הייתה מופתעת, כשאורגזמה אדירה הכתה בה בנחשול עצום של רעידות והתכווצויות.
היא רצתה עוד, היא הייתה צריכה עוד, "תמשיך דני, אל תפסיק", התחננה, יודעת שהוא עדיין לא הגיע לפורקן.
"אתן לך עוד", ענה דני, "אבל הפעם בתחת ואני לא מבקש רשות".
לרגע היא התכווצה, רק אתמול נכנסה לשם אצבע בפעם הראשונה, והזין הכביר הזה ממש לא אצבע, אבל כבר לא היה לה אכפת, היא רצתה וצריכה עוד, עצמה את עיניה בחוזקה ושמעה את עצמה אומרת, "אתה צודק, אתה לא צריך לשאול, מעתה, שלך אני ואני צריכה שעכשיו תפתח לי את התחת", וכדי להדגיש את הדבר היא שלחה את שתי ידיה לאחור, לפתה את כדורי עכוזה החטוב, ופיסקה אותם לצדדים, מגלה בפניו את חור התחת הקפוץ שלה.
אצבע גברית עבה חדרה לתוך נרתיקה, מלא הנוזלים ואז, רטובה ממיציה שלה, נשלפה ונדחפה לתוך ישבנה.
בקושי הספיקה להתרגל אליה ואצבע שנייה נדחפה, היא הניעה את ישבנה בתחינה, רוצה עוד ממנו בתוכה, האצבעות יצאו ממנה והיא הרגישה פתאום ריקנות, התחת שלה פעור לאוויר העולם, היא סובבה את ראשה וראתה נטיף גדול של רוק צונח על ישבנה, חשה אותו קר ורטוב זולג לתוכה.
עכשיו זה היה הזין שלו, מסוכך היטב מהכוס שלה , שנצמד לחור התחת הפעור שלה, היא הרגישה את חומו וקשיותו הרפתה את שריריה, מכינה את עצמה לכאב.
במקום זה הרגישה את אצבעותיו על הדגדגן שלה ובתוך הכוס שלה, מביאות אותה תוך נגיעות ספורות לעוד גמירה מטורפת.
ההתכווצויות שלה נפסקו ואחריהן נרגעו הרעידות ברגליה. בתוך הסערה שתקפה את חושיה ועד שחושיה חזרו אליה במלואם, כבר הרגישה את התחת שלה פתוח לרווחה עם זין בתוכו.
הוא נע בתוכה, לאט בתחילה ואז מהר יותר ויותר,. אוחז במותניה הוא שיפד אותה שוב ושוב, עד שלבסוף הוא השמיעה נהמה גרונית, וענת הרגישה בפעם הראשונה את עכוזה מתמלא בזרע חם.
באותו סוף שבוע, הוא זיין אותה שוב ושוב, בכל מקום, בכל תנוחה, עד שטעם, נגע, ומילא בשפיכתו את כל החורים שבגופה.
בראשון בבוקר, בעודו מכין את הצ'ימידן לחזרה לבסיס, ענת ניגשה אליו מאחור, עירומה ומסופקת, אחרי לילה של זיונים, חיבקה את גבו, ידיה שלובות על חזהו, שדיה נמעכים עליו, מדברת לתוך גבו, " דני, מהיום אהיה לך גם האימא הכי דואגת, גם שותפתך לדירה וגם הזונה הפרטית שלך, אם תרצה.
נוכל להזדיין מתי שתרצה, איך שתרצה וכמה שתרצה".
דני הסתובב, חיבק את גופה, "לא נראה לי שאוותר, אף לא על אחת מהאפשרויות", אמר והצמיד את שפתיו לשפתיה בנשיקה, "שימרי את הטעם, עד שאחזור לחמשוש שוב".

****

שבועיים עברו, שבועיים שבמחשבותיה של ענת, שרר נושא אחד, אדם אחד בלבד, דני.
היא כמהה למגעו שכבש את הווייתה לחלוטין. מבינה ומקבלת את העובדה, שמעתה היא לא רק אוהבת אותו כאימא שגידלה אותו, (הגם שאינה אימו הביולוגית), אלא שלאהבתה נוספה עכשיו משיכה גופנית עזה, שגרמה לה להתאוות למגעו, לגופו ולזכרותו.
מאז סוף שבוע, שבו התמסרה בגופה לדני, היא ספרה את הימים והשעות עד לחופשתו הבאה, מצפה למפגש חוזר עם גופו.
לאחר שבועיים, בלילה שבין רביעי לחמישי, נדדה שוב שנתה, גופה מיוחם מהמחשבה על בואו של דני, לחמשוש נוסף.
עם אור ראשון, היא יצאה ממיטתה, 'אני חייבת להספיק להכין את עצמי לבואו של דני', חשבה, 'אני אמתין לו במיטה, אבל הפעם, אהיה מוכנה לקראתו' ופנתה לחדר האמבטיה, הצמוד לחדר השינה.
היא סיבנה עצמה זו הפעם השלישית היא רצתה להיות ממש נקיה לכבודו, דני, שהפך מושא תשוקתה, עמד להגיע לחופשת סוף שבוע וגופה ערג אליו וערוותה מלא רטיבות, שטפטפה על ירכיה.
'התאפקי, רק עוד כמה שעות', חשבה בליבה, שעה שהסתבנה שוב בין רגליה, חשה זרמים קטנים של עונג.
"אולי אכין לו הפתעה?", מלמלה לעצמה בקול רם ונטלה בידה את מכשיר הגילוח.
היא גילחה את רגליה, שיהיו חלקות, חלקות, שאף זיף שיער לא יבלוט ולא ישרוט, הקפידה בכל קפל עור ובכל צד. המכשיר החליק על רגליה הארוכות והחטובות מעלה-מעלה. היא החליטה לגלח גם את משולש שיערה הבהיר, המכסה את ערוותה, פישקה את רגליה היטב כדי להגיע אל בין
הקפלים ולכל אורך חריץ אחוריה, עד לפי הטבעת ממש, אף שערה לא חמקה מלהב התער.
שטפה שוב את גופה ויצאה מהמקלחת, נכנסה לחדר השינה, עירומה ורטובה, התנגבה לה לאיטה, מביטה במראה הגדולה.
'יש לך גוף לא רע בכלל ', הרהרה לעצמה, סך הכול בת שלושים ושתיים, אף גרם שומן עודף לגופה, אף קמט על פניה וצווארה, הביטה למטה, לעבר חלציה, חייכה חיוך קטן 'אחרי הגילוח, הוא נראה כמו של ילדה' חשבה, מקווה בליבה שמראה ערוותה המגולחת, תמצא חן בעיניו.
היא מרחה את גופה בקרם ריחני, התיזה על שדיה וערוותה כמות נדיבה של בושם מפתה, על גופה העירום, לבשה
כתונת משי לבנה ונכנסה אל בין הסדינים, "הלוואי שדני יגיע כבר, הציפיה קשה לי"', אמרה בקול לחלל חדר השינה.
עיניה נעצמו, היא נמנמה קלות, לפתע שמעה את שקשוק המפתח בדלת, סוף סוף !!
רק המחשבה עליו, הרטיבה אותה, במפגש ירכיה ופטמותיה הוורודות הזדקרו.
היא הרחיקה מעליה את הסדין המכסה אותה, הסתובבה, השתרעה על גבה, כדי שדני יראה את גופה החטוב המצפה לו, ברגע שיכנס לחדר השינה.
היא מתחה ידיה מעל לראשה, ממתינה בעיניים עצומות וחיוך קטן על שפתיה.
שמעה אותו מניח את הצ'ימידן ליד הכניסה, רעש נעליו הצבאיות נשמע, כשטיפס במדרגות.
הוא נכנס לחדר, מבחין בענת השרועה על המיטה כשעיניה עצומות, בשקט התפשט, היא הציצה עליו, מבעד לעפעפיה העצומים למחצה, נהנית ממראה דמותו.
דני נשכב לצידה וידו נשלחה אליה לחיבוק, ענת איבדה את סבלנותה, זינקה אל בין זרועותיו, חיבקה אותו בכוח ושפתיה לכדו את שפתיו בתשוקה.
פטמותיה הזקורות גירו אותו, מבעד לכותונת המשי, הוא מישש-ליטף את שדיה, לש אותם קלות ואצבעותיו צבטו את פטמותיה.
זרמים נעימים עברו בגופה, "ככןןןן גבר שלי, התגעגעתי כל כך", לחשה לתוך חזהו, חיבקה אותו, ליטפה את גבו, שוב ושוב נישקה את פניו וצווארו.
הוא הסיר את הכותונת מגופה, טמן את ראשו בין שדיה, מנשק את הרווח שביניהם, נהנה לצפות בהם, בולטים מולו בחוצפה, הפטמות מזדקרות במרכזן, כמו אנטנות קטנות.
שוב חפן אותם ופיו החל יורד לכיוון הבטן, לשונו החמה ליקקה את תחתית שדיה ועברה אל ביטנה, הוא לא שכח את טבורה המתוק והמשיך ,מנשק את ביטנה, ידו גיששה אחר גבעת האהבה שלה והוא הופתע לרגע, הרים ראשו והביט בעיניה, ""מה עשית?, מאיפה בא לך הרעיון המדהים הזה" הביט אליה ושאל.
מוצא חן בעיניך?", שאלה בחיוך.
"אני מת על זה! זה כל כך מגרה לראות אותך מגולחת כך" והחל מנשק את שפתותי חלציה, מלקק אותן, סוחט מפיה נהמות קטנות של עונג.
באפלולית החדר הוא גישש אחר גופה הלוהט, היא שכבה על גבה, ירכיה פסוקות, הוא נשכב בין רגליה וראשו על בטנה, חזר לנשק אותה, את פנים ירכיה ואת ערוותה הלוהטת והלחה, המגירה מיצי תאווה שאת ריחם הוא כה אוהב.
לשונו נשלחה אל הדגדגן הנחבא סוחט ממנה קריאה קטנה,
"בואי אלי אוצר קטן", לחש, ליטף את שפתיה המלאות והרטובות, כשאצבעותיו ליטפו סביב ולחצו קלות על הדגדגן התופח.
דני, לקח אותו בפיו, ליקק ומצץ, תוך שהוא סוחט נהמות גרוניות מהאישה שהייתה אימו, שעל גופה חלם תמיד, ועכשיו הפכה למאהבת שלו, בין ירכיה הפסוקות, הוא שוכב, פניו בערוותה, ידיה אוחזות בראשו בחוזקה והוא חש בזרמי העונג ששפתיו ולשונו גורמים לגופה.
היא החזיקה בראשו והניחה כפות רגליה על כתפיו, ידיו נשלחו לשדיה, חפנו אותם וצבטו את פטמותיה, כפי שלמד שהיא אוהבת.
ידיו עברו ללטף את פותה הרטוב והחם, אצבעותיו טבלו בתוך מערתה, נרטבות מנוזליה ואז הוציא את האצבעות והחל ללטף את נקב ישבנה.
קריאות קטנות של עונג בקעו מגרונה, גופה התפתל תחתיו, אצבעות ידו האחת חדרו לנקב האחורי שלה ואצבעות ידו השנייה לתוך נרתיקה הרטוב.
אנחות התענוג המתגברות, שבקעו מפיה, גירו אותו, לשונו החלה מכה בעוצמה גוברת בדגדגנה, הוא מצץ אותו חזק
יותר ויותר, אצבעותיו נכנסו ויצאו בשני החורים מהר יותר ויותר, הוא הרגיש שהיא מתקרבת לשיא, ידיה, שעד עתה לשו את שדיה, ירדו מתחת לבטן ופישקו את השפתיים,
כדי שמקדשה יהיה נגיש לשפתיו המענגות.
היא לא יכלה להמשיך עוד! גופה החל רועד, גבה נמתח, דני התרומם בין ירכיה, אחז בזין המתוח והכניס אותו לתוך נרתיקה הבוער.
אנחותיה התחלפו בזעקות ,רגליה הונחו על כתפיו, הוא נשען עליה כך שבירכיה נגעו בכתפיה וכפות רגליה חיבקו וליטפו את ראשו, ידה נשלחה אל בין רגליו וליטפה את כיס האשכים, התמתחה עד שהגיעה לפי הטבעת וליטפה גם
אותו.
הוא שגל אותה במרץ, היא חשה בכל פעם בשערות ערוותו מתנגשות בעוצמה בדגדגנה, סוחטות יבבות עונג מפיה והאורגזמה שנבנתה בתוכה התפרצה בגל ענק של עונג, שכמעט גרם לה לאיבוד ההכרה.

היא חזרה להכרה, הניחה את ראשה על חזהו, מרגישה את שרירי חזהו וכתפו החסונים לעומתה, הניעה את ידה על חזהו כמו מבלי משים, מלטפת אותו, מתעכבת על פטמתו, נרגעת מהסערה שעברה עליה, ידה ירדה, חפנה את זכרותו הפועמת, זקפתו עדיין בשיאה, "אבל אתה לא גמרת, נכון?", שאלה.
"נכון, אבל רק הגעתי, יש לנו חמשוש ליהנות, עדיין לא סיימתי איתך", ענה בחיוך.
היא הטתה את ראשה ושתלה נשיקות קטנות בשקע צווארו, "אני מקווה שלא סיימת, הפכת אותי לשלך, כמה, מתי ואיך שתרצה ".
בעוד היא עסוקה בצווארו, הרגישה את ידו מלטפת את אחוריה, אצבעו ציירה מעגלים מסביב לנקב עכוזה, נכנסה לתוך ישבנה בעדינות והיא התפלאה על כי לא חשה כל חוסר נוחות ממעשיו.
הוא המשיך ללטף את גופה בידיו, מותיר עקצוצים של גירוי לאחר מגעו, כשהיא נותנת לו לעשות בגופה ככל שירצה, מרגישה בלהט החוזר הממלא אותה, התרוממה על ברכיה, דחפה אותו בידה למצב של שכיבה על גבו, גהרה מעליו, העבירה את לשונה הלחה לאורך רגליו, משוק אל ירך, לפנים הירך שותלת ספק נשיקות ספק נשיכות בפנים ירכו, היא הרגישה את ידו מלטפת את תלתליה שיערה הבהיר, כמו נותנת לה אישור להמשיך, היא הושיטה את לשונה אל הזין, שכבר היה זקור לעומתה במלוא אונו, חפנה בידיה את אשכיו הרוטטים, מלקקת אותו לכל אורכו, מחדירה את קצהו לבין שפתיה ומוצצת רק אותו גורמת לו לגירוי בלתי נשלט, לאט לאט, החדירה את איברו לעומק גרונה, מרגישה את חלקלקות עורו למגע פיה הרטוב.
היא הרגישה אותו מנסה לחדור יותר ויותר עמוק לתוכה, מחשב להתפרק בגרונה, הרימה ראשה, הביטה בעיניו רואה בהן את בקשתו האילמת לגמור, מרגישה את רטיבות מערתה המדהימה, מוכנה לקראתו, התרוממה, התיישבה עליו מחדירה את הזין המתוח לתוכה, חזק ובקצב מהיר, התכופפה לעברו, קרבה את שפתיה אליו, מחדירה את לשונה לתוך פיו, משתעשעת עם לשונו נותנת לו לזיין את לשונה בלשונו כשאיברו שוגל אותה.
היא הרגישה שהיא לא מסוגלת לשלוט עוד בגופה, עוצמת דחיפותיו ונשימותיו הכבדות, אמרו לה כי גם הוא עומד לגמור, ברגע האחרון כיווצה סביב הזין שבתוכה, את שרירי נרתיקה, היא החלה לרעוד, מרגישה את האורגזמה השנייה המתקרבת, אופפת את כל כולה, נתנה לעצמה להתפרק, בדיוק באותו הרגע שבו הרגישה את הזרם שלו משתחרר בתוכה, ממלא את מערתה, מגיע לרחמה.

7 מחשבות על “בני החורג”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)