חנות סקס אביזרי מין

בחנות סקס?

הזרמים ירדו במורד גבה של מיקה והרעידו לה קלות את הדגדגן כשראתה את ארגז הצעצועים מונח במרכז החדר. הארגז האפור המלא באביזרי מין ובגדים פרובוקטיביים הוא הסימן שלה עם שותפתה לדירה, מוריה, להזמנה לסקס. לא, זה לא שהן לסביות ולשתיהן אפילו יש חבר אבל עם הזמן כשותפות הן גילו שסקס עושה להן את זה בגדול והרפתקאות קטנות מידי פעם זה ממש לא רע.  חוקי הפורמט אומרים שאם לאחת מהן יש איזה רעיון לפנטזיה קטנה שבא לה לממש היא מוציאה את הארגז למרכז הסלון וכך יודעת השנייה להכין את עצמה. לא ממש כמשחק שליטה אך זו שהוציאה את הארגז היא זו הקובעת את החוקים ועל השנייה להיענות להכל .

בפעם האחרונה שמיקה הוציאה את הארגז היא הניחה אותו במרכז החדר והשאירה אותו כשעליו מונחים הסטראפון האדום ועפרון איפור שחור. לא הייתה לה איזו פנטזיה מתוחכמת במיוחד אלא היא פשוט רצתה זין. החבר שלה שלומד בעיר אחרת לא היה זמין ומוריה התבקשה לקבל את תפקיד הגבר. מיקה לקחה את עיפרון האיפור וציירה למוריה קוביות בבטן יחד עם זיפי זקן. התוצאה היתה מגוחכת למראה והצחיקה אותן מאוד, מוריה דווקא שיחקה את תפקיד הגבר כראוי. את הערב הן סיימו בזיון אגרסיבי באמצעות הסטרפאון.

הפעם על הארגז האפור היו מונחים רוקט פוקט, מכנסוני עור, מצבטי פטמות וקסדה צהובה מתוך תחפושת של בוב הבנאי. מיקה הביטה על האביזרים ובעיקר על הקסדה שללא ספק לא התקשרה לה לשום דבר מיני. מיקה לא באמת חששה. הן כבר הכירו אחת את השנייה מינית, ידעו איך כל אחת מהן גומרת, מה מגרה אותן ומה הגבולות. מוריה היתה החושנית והעדינה שביו שתיהן, היא אהבה מגע, ליטופים, חיבוקים, סקס איטי וארוך. מיקה היתה בעניין של אביזרי מין. כמה שיותר הרי זה משובח. בין אם זה דילדואים רגילים, ריהוט מיוחד לזיונים אנאליים וכל מה שביניהם, אם יש כלים ותפאורה אז היא בעניין. אך הרפתקאות הארגז האפור גלשו לכל הכיוונים, החוק העיקרי היה שאין חוקים. עד כמה שבהתה באביזרים המונחים על הארגז לא הצליחה לקשר ביניהם אך זה לא היה חדש. ברוב המקרים היצירתיות עלתה על הציפיות והיא החליטה פשוט להמתין למוריה בעוד היה מדפדפת קצת בסרטי פורנו. כרבע שעה לאחר מכן הגיע מוריה שנכנסה לחדר במבט ערמומי

"את כבר בפורנו אני רואה" אמרה לאחר שזרקה את התיק על השידה בכניסה. כרגיל מוריה לבשה גופיה צמודה שהציגה לעולם את שדיה המלאים שעמדו קדימה ואת פטמותיה שכמעט תמיד נראה היה כאילו הן עומדות. שיערה המתולתל שהגיע עד כתפיה  קיפצו בשובבות  "מאחת עד עשר, עד כמה את כבר מגורה?"

"משהו כמו חמש" ענתה מיקה מנידה את סנטרה לכיוון הארגז "ניסיתי קצת פורנו של בוב הבנאי אבל מסתבר שזה לא עושה לי את זה"

"חמש זו התחלה יפה למה שאנחנו צריכות, אני אדאג לשאר" אמרה ובעטה את נעלי העקב שלה מעליה "תוציאי את עצמך מהמכנסיים ותחתוני הסבתא שלך. את מוזמנת להמשיך עם הפורנו החביב עליך"

"את רוצה לספר לי משהו על הקסדה?" שאלה מיקה בזמן שהסירה את מכנסיה ונתנה למוריה להביט בכוס המגולח שלה.

"אז מה שאנחנו עושות היום זה ממש פשוט" ענתה מוריה בעוד היא שולחת מבט למפשעתה של מיקה "אנחנו נדאג עכשיו להרים את הגירוי שלך לקצת יותר מחמש וכשתהיי מוכנה אנחנו נשלח אותך לגמור"

"מה זה אומר?"

"מה לא ברור? אני עכשיו הולכת לתת לך את הירידה של החיים שלך. כשתהיי מוכנה לגמור אנחנו נצייד אותך ברוקט פוקט ובמצבטים שאת כל כך אוהבת ונשלח אותך לגמור בחנות הסקס פה מתחתינו"

"מה ?!?!?!?"

" עוד פעם מה? בא לי היום שתגמרי ברחוב, בחוץ, זהו. לא ממש מסובך"

"והאביזרים?"

"הרוקט פוקט זה ברור, ניתן לכוס שלך את החדירה הרועדת שהוא כל כך אוהב. מכנסוני העור ידאגו שהרוקט פוקט לא יברח לשום מקום והמצבטים זו מתנה ממני אליך, ממש סתם כדי לעשות לך נעים. תוכלי לגמור כשכל אביזרי המין שאת כל כך אוהבת נמצאים מסביבך. תדמייני לך שכולם בעצם מוחאים לך כפיים" צחקה מוריה

"והקסדה?" אמרה מיקה כמעט בצעקה

"הקסדה זה הלהיט" חייכה מוריה מאוזן לאוזן "הקסדה תדאג שכולם בחנות ישימו לב אלייך ויביטו בך, זו הולכת להיות אורגזמה פומבית אמתית. אמנם כזו שרק אני ואת נדע עליה אך אני מקווה שהרבה מהקונים יביטו בה"

מיקה נותרה המומה. היא הבינה שמוריה הכינה לה הרפתקה מטורפת כזו שבקלות הייתה יכולה לאונן עליה ולגמור ממש מצוין. אך גם כזו שאמורה להישאר פנטזיה. מוריה כמובן ידעה על האהבה של מיקה לצעצועי סקס, כמו גם על זה שרוקט פוקט עמוק בכוס זה כל מה שהיא צריכה כדי גמור. הפומביות זה הבונוס הסוטה של ההרפתקה, הן שוחחו על זה לא מעט בעבר ואפילו קצת בחנו אחת את השנייה כשיצאו למועדונים יחדיו, אבל ממש לגמור? זו כבר רמה אחרת.

מיקה השתרעה על הספה ופיסקה את רגליה. מוריה נגשה בחושניות וירדה על ברכיה היא החלה ללטף את המפשעה החשופה ולרחרח אותה כאילו היא כלבה שמנסה להכיר כלבה חדשה. היא העיפה מבט אחרון במיקה וצללה עם פניה אל בין רגליה של מיקה. היא החלה בנשיקות עדינות ומרפרפות על כל האזור, החל מהירכיים הפנימיות דרך חיבור המפשעה לרגליים ואז לשפתיי הכוס שכבר החלו להתנפח ולהאדים. האנחות הקטנות שבקעו מפיה של מיקה עודדו את מוריה להמשיך בקצב האיטי והעדין. היא כמובן ראתה את הרגליים המפוסקות רחב מזמינות את הלשון הכישרונית לצלול עמוק לתוך הכוס העורג, היא ידעה שעוד רגע מיקה כבר תאחז בראשה ותדחוף אותה עמוק לתוך הכוס אך החליטה למשוך ככל שתוכל. היא החלה להעביר לשון איטית על שפתי הכוס דואגת להתרחק מהחור אך לנשוף עליו מידי פעם, המשיכה עם הלשון מעלה אל אזור הדגדגן חומקת ממנו גם כן.

מלמעלה שמעה את מיקה ממלמלת "נו כבר יא בת זונה, תני לי את זה כבר!" התסכול של מיקה רק עודד אותה עוד יותר. היא הרימה את ראשה ובשתי ידיה דחפה את רגליה של מיקה מביאה אותם כמעט לשפגאט. חור הכוס הוורוד נפתח לפני רטוב לגמרי ומוכן לחדירה "כן כן כן"  נשמע שוב המלמול מלמעלה. מוריה הורידה את ראשה חזרה והעבירה לשון רטובה מחור התחת מעלה עד הדגדגן. "אאאאהההההה" גנחה מיקה בקול רם תוך כדי קימור גבה, היא שלחה את ידיה ואחזה החוזקה בראשה של מוריה מכוונת אותה להישאר על הדגדגן. מוריה מילאה את תפקידה על הצד הטוב ביותר, היא כיסתה את הדגדגן כולו בפיה והחלה לרפרף עליו עם לשונה תוך כדי יניקה. מיקה כבר החלה לנענע את כל גופה, כל מה שהייתה זקוקה לו היה משהו שיידחף עמוק אל תוך הכוס שלה, משהו שתוכל להתכווץ עליו. היא ניסתה לדחוף את ראשה של מוריה מטה אל חור הכוס שלה אך מוריה הייתה מוכנה והתנגדה. היא שלפה את עצמה מבין הרגליים המפוסקות והגישה למיקה את מצבטי הפטמות בחיוך. מיקה החזירה לה מבט כועס אך לקחה את המצבטים והניחה אותם על פטמותיה העומדות. גניחה קטנה נפלטה ממנה כשהרגישה את הכאב שכל כך אהבה על פטמותיה, מוריה מצידה חזרה אל הכוס הנוטף והפעם דחפה את לשונה עמוק פנימה מערבבת רוק עם מיצי התאווה של מיקה. קולות התאווה של מיקה כבר היו רמים יותר והתקרבו לצעקות, מצבטי הפטמות יחד עם הגירוי ללא גמירה כבר כאילו הוציאו אותה מדעתה. מוריה החליטה שהגיע העת והגישה למיקה את מכנסוני העור שלקחה אותם במבט זועם ואמרה "אנחנו באמת ממשיכות עם זה? בחורה כבר לא יכולה פשוט לגמור על לשון של בחורה אחרת?". מוריה חייכה ועזרה לה ללבוש את המכנסונים שהיו קצת קטנים על מיקה נוגעת יותר מידי כל פעם. פעם יד שעוברת בתוך חריץ הישבן, יד שעוברת במעלה הגב או איזה מרפק ש"בטעות" נתקל במצבטי הפטמות ומנדנד אותן. האנחות הקטנות המשיכו לצאת ממיקה עם כל מגע בדרכן אל דלת הכניסה.

מיקה לא הייתה צריכה לשאול לאן הן הולכות. חנות הסקס החביבה עליהן הייתה במרתף הבניין הצמוד לזה שבו שכרו דירה. בעת חיפוש הדירה זה היה הקש ששבר את גב הגמל, ברור היה להן שהן לא יכולות לוותר על דירה עם חנות לאביזרי מין במרחק יריקה.

תוך דקה הן הגיעו לחנות והתקבלו בברכות קולניות על ידי המוכר הססגוני שבירך את מיקה על הקסדה הסקסית מאוד לדעתו. וזאת מפי בעל חנות מכובד שבחר ללבוש באותו היום בגד גוף וורוד מבריק. הן החזירו ברכות ונכנסו ישירות לתא המדידה. מוריה נעמדה מול מיקה ובתנועה ארוכה העבירה את ידיה מצווארה דרך התמהמהות לא קצרה על שדיה המצובטים במורד בטנה ועד המכנסונים הלוחצים. בלי להסיר את עיניה מפניה של מיקה פתחה מוריה את המכנסונים ודחפה את ידה פנימה אוחזת ברוקט פוקט המזמזם.

"אההה" גנחה מיקה בקול כשהרגישה את הרעד עמוק בתוכה

"אתן צריכות שם עזרה?" צעק המוכר מבחוץ. מוריה חייכה ותמכה במיקה שנראה היה בפיק ברכיים אחז בה.

"בואי תחבקי אותי פה ככה כמה שניות ואני גומרת" לחשה מיקה

"לא לא לא" ענתה מוריה ובמהירות סגרה את המכנסונים ופתחה את הווילון משלחת את מיקה החוצה בדחיפה.

מיקה החלה להסתובב בחנות כאילו היא צועדת על מצע ג'לי. מוריה שצעדה מאחוריה וצפתה בה אמרה "ידעתי שהייתי צריכה להוסיף לך עקבים גבוהים, יאללה מותק בואי נלך לבדוק מה חדש פה"

מספר לקוחות שהיו בחנות נעצו מבטים בזוג הצעירות שיצאו יחדיו מחדר ההלבשה, מוריה חייכה אל כולם ואילו מיקה ריחפה לא בעולם משלה צועדת בחנות עם מבט עמום כאילו היא מסוממת. מוריה גררה את מיקה את אזור הצעצועים האנאליים ואחזה בידה פלאג אנאלי עצום בגודלו "מה את אומרת זה יכול להיכנס לחור תחת המכווץ שלך?" מכופפת את מיקה אל המדף. שינוי התנוחה גרם למיקה להתחיל ולהתנשף בחוזקה מוריה קרבה את הפלאג אל ישבנה של מיקה מעבירה אותו מעלה מטה בתחילה ואז לוחצת אותו קלות פנימה. ה "אההההההה" החרישי שבקע מפיה של מיקה הספיק לכל הלקוחות בחנות לעצור הכל ולצפות במופע. מיקה כבר החלה להשעין את כל גופה על המדף התומך ותחושות העונג התפשטו בגופה, היא היתה הרבה יותר קרובה לאורגזמה ממה שבאמת הרשתה לעצמה.

"יאללה יאללה בנות, תעלו לדירה שלכן ותעשו קצת מין באמת ולא רק הצגות" צעק המוכר מעבר לדלפק. מוריה הרחיקה את הדילדו מישבנה של מיקה ומשכה אותה לעמידה יציבה מנצלת את ההזדקפות כדי להעביר יד ולנדנד את מצבטי הפטמות. פיק הברכיים שאחז במיקה היה ברור וגרר את מוריה להעביר יד גם על השד השני.

"זה עובד יותר טוב ממה שציפיתי" לחשה מוריה

"כלבה" התיזה מיקה תוך כדי התנשפויות כבדות "אפשר כבר לגמור עם זה? אני עוד רגע מתה פה. אני מרגישה כבר את נוזלי הכוס גולשים לי במורד הרגליים"

"כבר, כבר מתוקה שלי. אני ממש שמחה שאת אוהבת את ההרפתקה שלנו היום"

מוריה הובילה את מיקה המתנדנדת לאזור אביזרי הסאדו מחבקת אותה מאחור ולוחשת באוזנה "מה את אומרת שנשים עליך כיסוי עיניים ואני אזמין פה אחרים בחנות קצת לגעת בך? תהיי בובת המין של כולם, לא תדעי מי נוגע בך"

"אוה… כן בבקשה" לחשה מיקה חזרה ומטה את עצמה קצת קדימה

"או שאולי" המשיכה מוריה ללחוש בעוד היא מעלה את ידיה המחבקות מאחור לעבר שדיה של מיקה "נרים לך את החולצה ונבקש מהמוכר לנסות עליך סוגים אחרים של מצבטים לפטמות. נחליף אותם פה מול כולם עד שנמצא את זה שיגרום לך לצרוח"

מיקה רק גנחה בתשובה והתכופפה עוד יותר קדימה. עכשיו כבר שדיה היו מונחות בתוך ידיה החופנות של מוריה גורמות למצבטים לנוע על הפטמות. אגנה החל להתנדנד ולהתחכך את עצמו בזה של מוריה. הרעידות הכל הגוף הבהירו מוריה שהפיצוץ כבר קרוב.

"חבל שלא לבשתי את הסטראפון מתחת למכנסיים. היית מקבלת משהו קשיח לחור התחת הצמא שלך" המשיכה ללחוש לה לוחצת את כל גופה לזה של מיקה.

נהמה גרונית עמוקה, שקטה וארוכה נפלטה מתוך מיקה כשגופה הרועד התמוטט קדימה מחזיק את עצמו רק בעזרת החיבוק של מוריה. מוריה סובבה את מיקה אליה וחיבקה אותה בחוזקה מאפשרת לה ליהנות משטף האורגזמה בביטחון.

"תוציאי את זה ממני" לחשה מיקה אחרי כמה שניות "תוציאי את זה במהירות לפני שאני מתמוטטת פה שוב. זה בא… זה בא….זה בא…."

מוריה המשיכה לחבק את מיקה בחוזקה מובילה אותה במהירות אל תא ההלבשה. עוד לפני שהספיקה מוריה לסגור את הווילון כבר פתח מיקה את המכנסונים מאפשרת לרוקט פוקט ליפול ולזמזם על הרצפה. כבר לא היה אכפת לה מהאנשים בחנות וכל מה שרצתה היה להתיישב על הדרגש הקטן. מוריה אספה את וויברטור והתכופפה לחבק את מיקה.

לאחר כדקה הרימה מיקה את ראשה למוריה ואמרה "כדאי שתתכונני טוב טוב להרפתקה הבאה שלנו. יש לי הרגשה שהיא תכלול משהו כמו מאוורר תיקרה, שלושה גמדים טורקיים ועז"

מחשבה 1 על “בחנות סקס?”

סגור לתגובות.