באתי כי אני רוצה גם חלק 2

לחלק 1 של הסיפור

סיפור מאת מר קנט

המשכתי לשכב קצת על המיטה. מנסה להבין מה קרה פה הרגע. זה הרגיש כאילו חלמתי. אבל אני באמת ערום על המיטה, והריח של הכוס שלה עדיין על האצבעות שלי. היא אמרה שתחזור בעוד שעה, נזכרתי. זה כאילו העיר אותי מהחלום שהייתי בו. פתאום כל מה שרציתי זה שהשעה הזאת תעבור והיא תהיה כאן שוב. ניסיתי להעביר את הזמן, וזה נראה כמו נצח עד שנשמעה הדפיקה בדלת ונטע נכנסה. לבושה באותה חולצה דקה שמצאה את מקומה על הרצפה בצעד השני שלה.

קודם רק קצת התפרקנו. עכשיו אני רוצה את זה ארוך ומושקע. אני יודעת שאתה אוהב את זה ככה. ככה היא לחשה לי באוזן תוך כדי שהיא מצמידה את הגוף הערום שלה לגוף שלי. התנשקנו. עכשיו כשהיינו קצת פחות מורעבים ומוטרפים מקודם, לא מיהרנו. הלשון שלה טיילה בפה שלי, והטריפה אותי. הידיים שלי היו על התחת שלה, מצמידות אותה לזין שלי שהתקשה. והיא נצמדה אליו, מחככת את הכוס שלה עליו. גונחת בעדינות. הובלתי אותה תוך כדי שאנחנו מתנשקים לחדר. סובבתי אותה ונצמדתי אליה מאחור. נטע התכופפה מיד. מפנה אלי את התחת – שאני חייב להודות, היה מדהים – ונשענת על הידיים המיטה. מזמינה אותי אליה. החזקתי את הזין שלי ביד, חיככתי אותו בה, הרגשתי שהיא רטובה. לאט לאט הכנסתי אותו לכוס החם והרטוב שלה. לא מיהרתי, אחזתי בכתפיים שלה, והחדרתי את עצמי עמוק לתוכה בתנועה אחת ארוכה ואיטית. הגניחה שסחטתי ממנה גירתה אותי. יצאתי כמעט עד הסוף, ושוב נכנסתי עמוק ולאט. המשכתי לזיין אותה באיטיות, אבל עכשיו עשיתי את זה חזק יותר. כל כניסה שלי כמעט מעיפה אותה קדימה. תפסתי את השדיים שלה מאחור. זה מטריף אותי להרגיש איך הם זזים עם כל תנועה שלי.

הרגשתי את הכוס של נטע מתחיל להתכווץ. הרטבתי את האצבע שלי והנחתי אותה על פי הטבעת שלה. בעדינות ורכות. זה הטריף אותה כי הניעה את התחת שלה אלי, כאילו מנסה להחזיר את האצבע יחד עם הזין שלי. החדרתי את האצבע עמוק יותר ויותר. האנחות שלה הפכו להיות קולניות יותר ויותר, היא מלמלה הברות לא ברורות, הרגליים שלה רעדו, יכלתי לראות את הידיים שלה מחזיקות בכוח בשמיכה. הכוס שלה התכווץ לי על הזין והכל התפוצץ. היא גמרה חזק. מצמידה את התחת שלה אלי, מחזיקה את הזין שלי עמוק בתוכה.

עמדנו ככה כמה שניות. הוצאתי את הזין ממנה, ונשכבנו על המיטה. היא ניסתה לחזור לנשום, מחבקת אותי, וממשיכה להצמיד את הכוס שלה לירך שלי. חייכתי אליה. מרגיש לי שאת עדיין קצת רעבה. רעבה, היא לחשה באוזן שלי, ואז נישקה אותי וליקקה את האוזן, איך תשביע אותי?  בשביל זה באת, לא? עניתי בחיוך. פיסקתי את הרגליים שלה. הנחתי את היד בעדינות על הכוס שלה. אצבע אחת החליקה לתוכה בקלות. ביד השניה אספתי את השד שלה. ליקקתי את הפטמה שלה. הרגשתי אותה מתקשה. נטע ניסתה לתפוס את הזין שלי, אבל עצרתי אותה. כל דבר בזמן שלו. תשכבי בשקט ותני לי להתענג על הגוף שלך. מצצתי את הפטמה שלה. היד של נטע על הראש שלי, מכוונת אותי. אצבע שניה שלי חדרה לכוס הרטוב שלה עמוק. התחלתי לזיין אותה עם שתי האצבעות. עמוק יותר ויותר. מרגיש כמה שהיא נרטבת, מרגיש את הכוס מתכווץ עלי, את הנוזלים שלה שמכסים את היד שלי, את הירכיים שלה. הקצב הולך ומתגבר ויחד איתו גם הגניחות שלה. אני קצת מסובב אותה, ומחדיר אצבע של היד השניה לתחת שלה. היא קצת צורחת, אבל התנועות שלה מראות לי שהיא מאוד נהנית מזה. עכשיו שתי האצבעות שלי מזיינות אותה. ממלאות אותה. זה כל כך טוב היא ממלמלת. אל תפסיק, אל תפסיק. אתה עושה לי כל כך טוב. הרטיבות שלה מגרה אותי בטרוף, אף פעם לא הרגשתי כזאת רטיבות. אני ממשיך חזק יותר ויותר עד שהיא משפריצה בגניחות קולניות. אנחנו שוכבים ככה. מרוחים בנוזלים שלה וקצת בזיעה שלי. שנינו מתנשמים בכבדות.

עכשיו אתה היא אומרת לי. אני לא מספיק להגיד כלום והיא דוחפת אותי על הגב. לוקחת את האצבעות הרטובות שלי ומלקקת אותן. אני אוהבת את הטעם שלי. נטע התיישבה על הרגליים שלי. מחזיקה את הזין שלי ביד אחת בזמן שהיד השניה משחקת בביצים שלי. היא אוספת עוד קצת נוזלים מהכוס שלה ומתחילה לאונן לי באיטיות. אני הולכת לזיין אותך, אבל אני רוצה אותו קשה ומתוח לכבודי. היא לא צריכה להתאמץ. אני מחזיק את השדיים שלה. הזין שלי מתקשה יותר ויותר. היא מעבירה אצבע רטובה על הקצה, גורמת לי להתפתל. עכשיו זה טוב. היא מתיישבת על הזין שלי שנכנס אליה בקלות. היא עושה תנועות קטנות, הידיים שלה על החזה שלי. הקצב הולך ומתגבר, אני מרגיש איך הירכיים שלי והביצים נרטבות יותר יותר. השדיים שלה קופצים והמראה הזה מגרה אותי הגניחות שלי מתגברות. המתח מתחיל להיבנות בגוף שלי. אני ממש מתקרב.

נטע עוצרת. החלטתי שלא ככה. אני רוצה אחרת. אני בקושי מצליח להגיד משהו. כשהיא מוציאה את הזין שלי מתוכה את משכיבה אותי על הגב. מנשקת אותי, על השפתיים, מנשקת את הצוואר. מתעכבת על הפטמה שלי. מלקקת ומתגרה בי. לאט לאט היא יורדת במורד הבטן שלי. הזין שלי מתחכך בשדיים שלה. הגוף שלי נמתח מציפיה אבל נטע לוקחת את הזמן. מלטפת את הביצים. לאט ובעדינות. הזין שלי מתוח ומתחנן למגע שלה, אבל היא מלקקת מסביב. את הביצים. את הרגליים שלי. הלשון סוף סוף מגיעה לזין שלי, עולה מהביצים לקצה, באיטיות מטריפה. אני מנסה להזיז את האגן, לכוון אותה קצת והיא בשלה, מתעלמת התנועות שלי. נשארת איטית. אני מרגיש איך השפתיים שלה מתקרבות לקצה הזין, ואיך הן עוטפות אותו. האצבעות שלה מלטפות את הביצים. ובאותה איטיות מטריפה היא מכניסה את הזין שלי יותר ויותר עמוק. הגניחות שלי מתגברות. נטע מצצה לי את הזין, ואני נטרפתי מזה. המתח בגוף שלי נבנה ואני מרגיש את הזרמים בגוף שלי.  אני מזיז קצת את האגן, מנסה להגיע עמוק יותר, קצת לזיין לה את הפה, אבל נטע לא מאפשרת לי כלום. היא שולטת לגמרי בקצב, בעומק ובעוצמה. זה כל כך טוב. היא מכניסה את הזין שלי עמוק לתוך הגרון שלה, אני מרגיש איך היא שואבת אותו אליה. הראש שלה עולה ויורד והעיניים שלה מדי פעם בוחנות אותי. היא קצת לוחצת לי על הביצים, משמיעה קולות מציצה חזקים.  האורגזמה שלי נבנית לאט וטוב. היא ממשיכה באותו קצב ואני נטרף משתגע. הקצב עולה ממש ממש קצת, ואני מרגיש שהיא מחזיקה אותי על הקצה ואני לא יכול ולא רוצה לחכות יותר וההתפוצצות שלי מגיעה. אני גומר חזק ומטלטל, מרגיש קצת הגרון כואב מהצעקות. מטחים של זרע עפים לגרון שלה. היא ממשיכה ללקק את הזין שלי, אוספת בלשון שלה טיפות זרע שנעלמות בפה שלה. אני חסר אוויר, וכל נגיעה שלה מקפיצה אותי למקומות שלא ידעתי שקיימים בכלל. היא הניחה את הראש שלה על החזה שלי, הידיים שלי עטפו את הגוף שלה. היינו צמודים ועטופים בנוזלים של שנינו.

זה היה מצוין, היא לחשה שלי. נראה לי שמספיק לנו להיום, אבל אני עוד אחזור.

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן