א תשרי

שוב קורונה, ושוב סגר.
במקום ארוחת חג בחיק במשפחה המורחבת, כל משפחה גרעינית עם שולחן האוכל של עצמה, מנסים להיות ביחד באמצעות הזום.
ויחד עם זאת, היה ממש כיף, הילדים התנהגו בסדר, האוכל היה טעים, והשיחה בין ארבעת המסכים הפתוחים, התנהלה לה בכיף. הילדים נהנו מהמתנות, ואנחנו המבוגרים המשכנו בשיחה.
בגלל שאין את הנסיעות והפקקים, סיימנו יחסית מוקדם. הקטנים צחצוח שיניים ולמיטה, והגדולים למסכים שלהם עם החברים.
אנחנו כבר היינו מקולחים ונקיים לארוחת החג, אז בסיום הארוחה הלכנו אל חדר השינה שלנו. במהלך הארוחה הנחתי לה על הכרית את מתנת ראש השנה ממני, נכון, קבענו שלא קונים אחד לשני, אבל אני תמיד קונה ושמח לראות את חיוך ההפתעה שלה, כשמחכה שקית על הכרית. זה כל פעם עובד.
השנה היא החלה ללמוד איור, אז רכשתי לה סט עפרונות מיוחדים, בחנות שמתמחת בנושא בתל אביב, היא ממש אהבה והודתה על המתנה.
נשכבנו והתחלנו לשוחח, לאט לאט הגופות של שנינו התקרבו אחד לשני, והידיים החלו ללטף בעדינות. היא את הראש, הידיים והכתפיים שלי, ואני את שיערה, את הפנים, העיניים, ורגליה הארוכות.
פעם היא סיפרה לי, ששני דברים שממש מדליקים אותה מינית, הם התפקוד שלי כאבא, וההשקעה שלי בזוגיות שלנו. היא עובדת באחד מבתי החולים במרכז, ובערב החג היא היתה בתורנות, כשאני נשארתי בבית עם כל הילדים. כנראה שהשילוב של המתנה, ותקתוק הבית – עורר אותה.
נשכבתי על הצד, והיא נצמדה אליי בכפיות מאחורי, מלטפת את זרועי, המותן, הירך, בנגיעות רכות, בתחתונים, ובאיבר הזקור שמתחתם. גרגרתי בהנאה, "איזה כיף"…כשהיא נישקה אותי בעורף.
"שומעת, הערב קצת כואב לי הגרון, אז עם חששות קורונה והוירוסים, הערב בלי נשיקות, והעברת נוזלים אחד לשנייה", אמרתי לה.
הסתובבתי אליה, וליטפתי באיטיות את ראשה, הגב, הישבן, היינו ממש קרובים פיזית, והיד נכנסה אל מתחת לתחתוניה. ואז שנינו קפאנו, החדר שלנו ממוקם קרוב למטבח, ואחד הגדולים בא לחפש משהו לנשנש. "זה ממש מפריע לי להנאה", היא אמרה לי, "אני כל הזמן חושבת מה אם מישהו מהם שומע אותנו". גם ככה העונג הנשי הוא כזה חמקמק, מחשבת מהסוג הזה, מוסיפות את המגבלות שלהם, חשבתי. "אין ברירה, הם כבר גדולים, ככה יהיה המצב עד שיצאו מהבית", עניתי. "כן, אצטרך איך שהוא להתרגל, או שנתחיל להשתמש בשירותי החדרים לפי שעה", צחקה, והכניסה שוב יד את התחתונים שלי.
השטח פנוי, יד שמאל שלי נחה על איבר המין שלה, נותנת לו להתרגל, מלטפת מעל, את שיער הערווה, את השפתיים החיצוניות, ואת המפגש עם הירכיים. הנשימות שלה הפכו לעמוקות, כששתי אצבעות פיסקו את שפתיה, ואמצע שלישית החליקה במעלה ובמורד החריץ. היא כבר היתה רטובה, היד שלה, חפנה ועיסתה את האשכים שלי, כשהאצבעות שלי ניגנו על גופה.
עליתי לכיוון העינוגית, ובמגע הראשון, גבה התקמר, וקולות הנאה יצאו מגרונה. המשכתי לגעת למעלה ומלטה, ימינה ושמאלה, באיטיות באותו מקצב, נותן לה להתרכז ולהביא את גופה, לשיא המתאים. זה לא לקח הרבה זמן, שתי ידיה חיבקו את צווארי, הצמידו אולי אליה חזק, כמו תמיד לפני שהיא גומרת, ולאחר עוד שתים שלוש תנועות של האצבע שלי היא גמרה….נאנחה לי בתוך האוזן, כשהיא מוחצת אותי אליה, האגן בתנועות לא רצוניות ליד האצבע, והרטיבות שלה שופעת. נתתי לה נשיקה בלחי, וחיכיתי שתירגע. "ואוו, ככה אתה עם יד שמאל, מעניין מה יהיה בהמשך הערב, עם יד ימין", ציחקקה לכיווני.
"אני הולכת לשירותים", קמה ועינטזה…כשחזרה, התיישבה ליד המותן שלי, כשהיא מתחילה ללטף אותי מעל התחתון, כשהרגישה את הזיקפה, הסירה אותו ממני, וקירבה אליו את שפתיה. תנועת ראש להזזת השיער, פתיחה של פה גדול ורחב, ואיברי החל להיעלם ברטיבות של גרונה, למעלה, למטה, כשיד מלווה את תנועת הפה. האיבר התנפח עוד יותר, כשהיד עברה לענג את האשכים. ליטפתי את ראשה, תמיד מדליק אותי הניגוד בין הליטוף האבהי, למציצה הזנותית. החזקתי את ראשה במקום, והתחלתי לזיין את פיה, נזהר לא להגיע אל אזור רפלקס ההקאה.
הוצאתי את הפין מפיה, והרמתי אותה לכיווני, "מה בא לך"? שאלתי.
"אני רוצה לרכב עליך, אבל כמו שעישנו פעם, כשרגל אחת שלי על הרצפה, שאוכל לנוע יותר בקלות", אמרה.
"בכיף", קמתי והתמקמתי בקצה המיטה. היא באה מעליי, "אבל תפשיט לי את תחתון", ויישרה את רגליה, כשהיא בעמידת יוגה כלב מביט לאחור. שלחתי רגליים קדימה והורדתי בעזרתן את התחתון שלה. היא אחזה בפין, והחלה לחכך אותו בדגדגן, קדימה, אחטרה, בטפיחות. "אתה עכשיו הדילדו שלי, אבל יותר טוב מזה מהפלסטיק", אמרה. חייכתי, נמצא שם למטה, מסתכל איך היא מענגת עצמה בעזרתי. כשהזיקפה גברה, והדגדגן היה כבר מגורה, היא כיוונה אותי אל פתח הנרתיק, והתיישבה לאט. תנועה ימינה ושמאלה של האגן, והייתי כולי בתוכה – שנינו מאוחדים. היא התכופפה ורכנה לכיווני, במקביל לתנועות האגן. אני מכיר אותה, ויודע לא להפריע לה, היא נכנסת לעולם משלה, ואני רק הכלי שעוזר לה. ליטפתי את ראשה, את גבה, החזקתי את השדיים שלה, "לא בפטמות הן כואבות לי", אמרה, וגם את זה אני מכיר בימים שלפני המחזור.
אז רק אחזתי בהם בעדינות, מלטף מסביב לפיטמות. בנתיים הקצב שלה גבר, קדימה ואחורה באגן, סיבוב, לצדדים, ממש הרגשתי את הדגדגן מתחכך על עצם האגן שלי. הרטיבות שלה טפטפה עליי, הסיכוך היה מושלם, התנועות המהירות, הנשימות והגניחות ליד האוזן שלי, ההיצמדות האלימה של הגוף שלה אליי, היא נהנתה. "תני לי סימן כשתרצי שאגע לך בדגדגן", אמרתי. אבל היא עוד בשלה, תנועות, גניחות. הרגל שלה שהגיעה לרצפה איפשרה לה להתרומם ולרדת בקלות, בלי לשנות תנוחה, וזה מה שהיא עשתה, הגוף שלה קיפץ עליי, הדגדגן עלי, הרטיבות פורצת.."עכשיו, אצבע בבקשה", גנחה. ואני, הכלי שעוזר לה לגמור, קצת הרחקתי אותה מגופי, ואצבע נכנסה בינינו. עכשיו, האגן שלה התחכך על האצבע שלי, זה הטריף אותה "עוד קצת, אני כבר גומרת", גנחה, ואכן עוד כמה תנועות אגן והיא גמרה"אררררררר", גנחה לידי, הגוף שלה פירכס, השרירים התקשו, והחיבוק שלה של צווארי היה עוצמתי, "אמממממ", גרגרה, כשהניחה את ראשה לידי, כשאני עדיין בתוכה.
"סקסית שכמותך", אמרתי, כשאני מלטף את גבה הארוך. היא נחה עליי, שנינו שותקים ורק נהנים מהמגע הקרוב של עור בעור. כשהיא התיישבה רציתי שנשנה תנוחה, אני עדיין בתוכה, היא יישרה את ברכיה המכופפות, ואני יישרתי את שלי, כך שהיא ישבה עליי. היא התחילה להניע את האגן שלה קדימה ואחורה, כשאני בתוכה, הזווית הזו מטריפה אותי כי היא בדיוק תנועת החליבה שאני כ"כ אוהב, בכלום זמן כבר הייתי זקור, נכנס לעומק גופה. התנוחה הזו גם מצחיקה אותי, כי היא התנועה של חותרי הסירות בתחרויות באולימפיאדה ובנהרות בבריטניה. לא היה לי הרבה זמן לדמיין, כי התנועות שלה הפכו יותר מהירות, קדימה ואחורה, מטפטפת על הסדין, כשאגנה חובט באגני, ומכניס אותי עד הסוף לתוכה, איזה כיף זה.
"בואי נעבור למיסיונרית", אמרתי, ובעדינות, כשאני עדיין בתוכה, השכבתי אותה על המיטה.
קצת התמקמנו, היא תפסה אותי קרוב עם רגליה, שהיו כרורות על הגב ומסביב למותן, והצמידה אותי אליה. במסיונרית לפעמים אני יותר אגרסיבי, אז נשענתי על ידי, וחדרתי אליה בכוח, שני האגנים נפגשים בקול הפלאפ פלאפ המוכר, כאשר כל המיטה זזה מהתנועות החדות.
"בא לך לצרף את הויברטור?", הצעתי לה, "בטח, הוא מוטען?", אמרה. יצאתי ממנה, והתרוממתי, כאשר אני מנקה את כל הרטיבות מהפין ביד ימין, הוא היה רטוב כבמקלחת, ליקקתי את הטעם שלה מכף היד, מתענג על התשוקה שלה.
הויברטור שלה הוא סטיספייר פרו 2, שעובד על עקרון היניקה. הוא מוסתר גבוה בחדר הארונות שלנו, לשם הלכתי. מרוב חרמנות, התקשיתי להוציא אותו מהקופסא, וכשכבר יצא, לחצתי על הכפתור – וכלום, הוא לא עבד. "שיט, צריך להטעין אותו", ציינתי, וחיברתי את הUSB לחשמל.
שכבנו אחד ליד השני, מחכים שייטען, ושוחחנו. "אני רוצה לדבר על פנטזיות, מתאים?", שאלתי והיא אמרה "נו בטח, אתה רוצה לצרף עוד אישה למיטה". "לא, דוקא לא. אני מתגרה מהמחשבה לצפות בזוג מזדיין, ואני מתגרה מהמחשבה שיצפו בנו. את נראית מדהים, מדליק אותי שאישה תצפה בנו ותאונן תוך כדי", "אה, וגם הייתי רוצה שיצלמו אותנו, באופן מקצועי, שנוכל אחר כך לראות אותנו", אמרתי.
"זה קצת בעייתי, אתה יודע שאני מתביישת", היא אמרה, "גם כשאנחנו יחד אני מעדיפה חושך, אז שיצפו בי, לא נראה לי", הסבירה. ו"בכלל, אני מאבדת פה מומנטום עד שייטען המכשיר", אמרה.
"נתלטף בנתיים", הצעתי. סובבתי אותה על הצד, והתקרבתי אליה לכפיות. הכוונה שלי היתה תמימה, אך כשנצמדתי אליה, לפין שלי היו תוכניות משלו, והוא התקשה וגדל. הזווית שלה היתה כזו, שהרגליים נגעו בקיר, אז היא דחפה את ישבנה אליי. הזזתי את הפין, ונגעתי בעדינות בפי הטבעת, ובשפתיים שלה, "אפשר?", שאלתי, הישבן שנדחף לכיווני היה התשובה. התמקמתי בזווית של 90 מעלות אליה, ונכנסתי בעדינות אל גופה, לאט, סנטימטר אחרי סנטימטר, עד שהגוף שלי היה צמוד לישבן. היינו כמו המחוגים בשעון, בשעה 21:00. הרמתי קצת את גופי, והגברתי את קצב החדירה והעוצמה, רואה את הישבן שלה זז בכל כניסה, אנחה פורצת ממנה, ושומע את המפגש של הגופות שלנו. הפנים שלה היו רחוקות ממנה, אך שמעתי אותה גונחת אל הכרית, ככל שהגברתי את הקצב, והישבן שלה נדחף לכיווני, "תחמן שכמוך, רצית דוגי צד", צחקה אליי.
לא זו הייתה הכוונה שלי, אבל כבר ניצלתי את ההזדמנות, ביד אחד ייצבתי את הגוף, והיד השנייה נכנסה בין רגליה, אל הענוגית, היא פיסקה אותן ואיפשרה לי מעבר. האזור היה רטוב כולו, השפתיים, פי הטבעת, העברתי את האצבע בחריץ, כלפי מעלה, עד שהרגשתי את הדגדגן. תפסתי אותו בשתי אצבעות מהצדדים, ולחצתי כמו שהיא אוהבת. התגובה היתה מיידית, היא גמרה ביבבות, אאאאאאהההה, היא קברה את ראשה בכר, כדי לא לעשות רעש חזק, אבל אני שהייתי יחסית קרוב שמעתי אותה גונחת, ואת הישבן שלה רועד כשאני בתוכה, כמעט גמרתי מלראות אותה ככה – מדהימה שכמוה, נצמדתי אליה הכי חזק שאני יכול, ונרגענו.
"דיי, אני כבר לא בטוחה שיש לי כוח לעוד אורגזמה עם הויברטור", היא אמרה אחרי כמה דקות, "אני לא מכונת מין". "בואי ננסה", והוצאתי את המכשיר מההטענה, רק אז ראיתי שקודם התבלבלתי, וקודם לא לחצתי על כפתור הפתיחה, אלא על כפתורי העוצמה – טמבל שכמותי.
שכבתי לידה כשהיא הפעילה אותו, ורעש הזמזום נשמע. היא מיקמה אותו בין רגליה, וחיפשה את המיקום המדוייק, כשאני מלטף אותה בעדינות "אני שמח שאת מרגישה בנוח לאונן לידי", אמרתי לה, ונשקתי אותה במצח. המכשיר עושה אור קטן, ומזווית הראייה שלי,
המראה היה מדהים. הידיים והמכשיר בין ירכיה, מאירים את שיער הערווה, והנסיונות שלה למצוא את הזויית הנכונה. ואז היא הצליחה, המכשיר כנראה כל כך מענג, שמהרגע הזה בתוך חצי דקה, הגוף שלה זז באופן לא רצוני, והאנחות הגרוניות שיצאו ממנה, היו הכי רמות והכי ממושכות, בכל הערב. היא הרחיקה אותו, ונשארה לרעוד בגלי עונג.
איזה סקסית היא, וכן היא הצליחה לגמור שוב.
עברו כבר שעתיים מאז התחלנו את מפגש האוהבים שלנו, היה מאוחר "אפשר כבר לגמור פה בבית?", היא חייכה, ואחזה באיבר המתעורר שלי.
היא מאוד גמישה הגברת, כתוצאה משיעורי הפילאטיס שלה, היא התיישבה ליד האגן שלי בישיבה מזרחית, התכופפה, פתחה פה גדול, והכניסה את הלינגאם שלי לפיה. זה מטריף אותי. "אני רוצה לנסות את הויבטור", אמרתי, והיא הצמידה אותו אליי – זה לא עשה לי כלום, רטט לא כל כך נעים, "אולי על הביצים?", אווץ, שם זה כאב, היניקה היתה מכאיבה. "בוא, אני אטפל בך", אמרה וליקקה את כל האזור.
"הפעם אני רוצה תנועה איטית של היד שלך שאני גומר, ואת ממשיכה עד שאני אומר את המילה די, שום דבר אחר לא גורם לך להפסיק", ביקשתי.
וכך היה, שילוב מדהים של יניקה, מציצה, עיסוי, מהיר, הביא לזקפת שיא, וכשהייתי על סף הגמירה, היא האטה, ונגעה באיטיות – ואווו, זה היה מדהים, ההרגשה היתה שהאורגזמה מתארכת, מתארכת ומתארכת, הרבה יותר מאשר בדרכ. העוצמה נצברה ונצברה ונצברה, ואז מטחי זרע עצומים, יצאו ממני, והשפריצו לכל עבר. והיא כפי שביקשתי, לא הפסיקה במגע, כל נגיעה שלה שלחה את הגוף שלי לקפיצה לא רצונית, מדגדג ומכאיב ביחד, והיא ממשיכה לגעת "די?", התגרתה בי, "רוצה די?", ,"דייייי" אמרתי, אחרי שמשכתי עוד 30 שניות, "ואוו, אחת האורגזמות הטובות", לחשתי לה. הדופק היה מהיר, למרות המזגן הזעתי, החיוך לא ירד לי מהפנים. "את סקס מדהים", אמרתי לה, "אתה הסקס הכי טוב שקיים", היא חיבקה אותי.
אם ככה מתחילה השנה, תשפ"א תהיה שנה של המון עונג, צחקתי לעצמי, וקמתי להתרחץ.
אהבתם.ן תכתבו בתגובות. שנה טובה 🙂

4 מחשבות על “א תשרי”

 1. מצטרפת למגיב לפני, אכן נראה שיש לכם זוגיות נפלאה. הג'נטלמניות שלך במיטה מעוררת קנאה! מאחלת לי כזה עם מי שלימים יהפוך לאב ילדי

  הגב
  • המון תודה על המחמאות יעל, אכן יש לנו זוגיות מופלאה.
   אני חושב שהקשב אחד לשני, הוא המפתח למין מדהים, ומשמעותי. אל תוותרי על זה.
   גמר חתימה טובה ????. רן

   הגב
 2. הסיפורים שלך בדרכ פצצה,
  תיאורים מאוד מדוייקים וכתובים נפלא,
  נראה שיש לכם זוגיות נפלאה וסקס מדהים…
  מה דעתך לצרף אותי ללילה לראות את אישתך עם גבר זר?
  אני במייל
  [email protected]

  הגב
  • תודה על המחמאות דן.
   הגברת שלי לא בעניין.
   אבל אם בת הזוג שלך קראה, נהנתה והיא מעוניינת להצטרף אלינו, שתיתן סימן פה ????.
   חתימה טובה. רן

   הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)