אשתי שולטטטתתת-2 ( עבד נרצע)

סיפור מאת אשמאי זקן – עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

טוב,אתם כבר יודעים שליליאן,אשתי, שולטת עלי ושאני שפוט שלה. כאן  אספר לכם איך ליליאן הפכה אותי לעבד שלה, עבד נרצע.

כאילו, זה ליליאן הסבירה לי. אל תראו אותה ככה , כמה שהיא קטנה ורוסיה,היא גם חכמה. סיפרתי לכם כבר איך שהיא עוברת לשפה ספרותית כשהיא מתרגשת?

אז מזמן,כשאבותינו נדדו במדבר סיני,אם מישהו לא היה יכול לשלם את החובות שלו עשו אותו לעבד,  אבל אחרי שש שנים היו צריכים לשחרר אותו. עבודות שרות,לשש שנים, כאילו.אבל את האישה שלו והילדים לא שחררו איתו. אז היו כאלו שאמרו "אני אוהב את אשתי " ולא רצו להשתחרר, והיו כאלו שבשביל פרנסה היו מעדיפים להישאר עבדים-אז היו מסמרים אותם באוזן לעמוד הקלון במרצע-זה מין מסמר כזה- לבייש אותם,כאילו. שכולם יראו איך האיש הזה מוותר על חופש בשביל פרנסה או בשביל זיונים. אז זה עבד נרצע.

אחרי העניין הזה עם בנג'י, ליליאן בעיקר נהנתה לרכוב לי על הפנים. לזיין ממש יצא לי פחות. היא העדיפה את הזין של בנג'י-לא פלא הוא הרבה יותר גדול. האמת?? אני מת לאכול לליליאן ואני יכול לגמור רק מלרדת לה. גם , כאילו, לפעמים היא בכל זאת היתה נותנת לי לזיין , אז זה היה בסדר. רק מה השליטה הזו באמת עלתה לה לראש. תמיד הייתי צריך להשתחוות לפניה וכאלו ,עד שיום אחד היא אומרת לי כרגיל  "על ארבע,עבד" ואני מצפה לאכול לה את הכוס ומה-היא לובשת זיין מפלסטיק, סטרפ-און! צרחתי "זה לא!” וברחתי ,אבל היא תפשה אותי ביד. “אל תדאג מתוק שלי , תראה שתהנה  מזה בסוף..”

צעקתי שאני לא אגזוזן, לא הומו מזויין (סליחה ,באמת לא בסדר, אבל הייתי ממש מבוהל) ודחפתי אותה ממני.

"מה, בכוח? אתה הולך איתי בכוח?? אתה הרי יודע שאני יכולה לפרק אותך במכות!” אמרה ליליאן וכבר הרגל שלה עפה אליי.

הפעם הייתי מוכן ובלמתי את הבעיטה בירך שמאל שלי וגם את האגרופים הדפתי בקלות . ככה התחיל קרב מוזר של איגרוף קיקבוקסינג כזה. כאילו ,אני רק התגוננתי- מה,בהפרשי המשקל בינינו מכה שלי היתה נחשבת לניסיון רצח! וחוץ מזה אני אוהב את ליליאן ומעריץ אותה ואין,אין מצב שאני אפגע בה או אכאיב לה!!! אז כך נמשך הקרב המוזר הזה איזה חמש דקות. בסוף באמת ליליאן התעייפה והבעיטות לא היו כל-כך חדות אבל מה,גם השריר שלי,כמה יכול לספוג?? ראיתי את הבעיטה והרמתי את הרגל להתגונן אבל לאט מדי והמכה פגעה…

סיפרתי לכם כבר ש "התקפלתי" ממכה בביצים. אז זה ככה-אתה מרגיש כל המעיים שלך נמעכים ,כמו משחה משפופרת שיניים וגם כל רוח הקרב שלך יחד איתם. והידיים ,הן הולכות לביצים ,להגן עליהם אחרי המכה ,וכל האוויר יוצא ממך בוויש, ואתה לא חושב על כלום חוץ מה שאתה כולך מרוכז בביצים שלך..

ואז ליליאן עשתה משהו שחשבתי שיש רק בסרטים. היא זינקה באוויר ובעטה מספרת ישר בפרצוף שלי. הראש נזרק לי אחורה ואני,המום כולי צנחתי על גבי . מזל שזה היה על המיטה אחרת הראש היה מתפצח לי.

כמובן גם ליליאן עפה על התחת,אבל היא מיד זינקה על הרגליים ולפני שהתאוששתי מההלם,היא כבר קיפלה את הרגליים שלי לכתפיים כך שנשארתי רק עם הראש והכתפיים על המיטה .

"זה לא יכאב סיסי חמוד שלי ,רק כבהתחלה כשתאבד את הבתולים..” היא סיננה . ניסיתי,בחיי ניסיתי להתנגד אבל היא בשלה "לא מתוקה, אני לא רוצה להכאיב לך.לא בכוח, ראית כבר שאני יכולה לפרק אותך .." ניסיתי להתפתל, אבל אז היא הקוויצ'ה את הביצים שלי ואני צרחתי . דמעות כאב הציפו את הפנים שלי והיא נשענה וחדרה…אני לא יודע מה כאב יותר ,הביצים המעוכות או הזין בתחת.

איך שאמרתי ,כל רוח ההתנגדות יצאה ממני וליליאן טחנה פנימה ופנימה ,עד הסוף!!

"לא רציתי להכאיב לך, סיסי שלי , תראה זה עוד מעט יעבור. אוטוטו כבר תתחיל ליהנות ,כמו  אישה ..”

כוס-אמה! באמת כבר עבר לי הכאב ובלי לרצות התחלתי להרגיש איך אני מנתר ,כאילו כל פעם שהזין לחץ על הערמונית הרגשתי כזו קפיצה וליליאן ,היא הרגישה את זה גם.

"אמרתי לך שתתחיל ליהנות ! עכשיו קפל את הרגליים !” וכשנעניתי להוראה שלנה, מושך את הברכיים אל הכתפיים בכל כוחי , היא התחילה לזיין על אמת .

וואו, איך השדיים הקטנים שלה קיפצו ,ואיך הפרצוף שלה התעוות כולו בתאווה ! היא תוקעת בי פנימה עד הסוף ואני הודף מולה ,וכל מעבר על הבלוטה שלי מקפיץ אותי כמו זרם חשמל וליליאן מתחילה לשפשף לי את הזין העומד שלי וצועקת עליי " תפתח את הפה תולעת!  . ככה טוב,  נכון שאתה נהנה שאשתך משגלת לך את התחת?!”

ייבבתי קלות בתשובה והיא צרחה עליי "תגיד כן! אוכל מאחור שכמוך! תגיד שאתה רוצה שאשתך תשגל אותך! תתחנן שאזיין אותך!!”

"כן , אהובה שלי,מלכה שלי,האלה שלי! אני מת שתזייני אותי ! אני מתחנן אל-פסיקי אוי, אוי כמה שזה טוב… אוווו עוד! עוד יותר מהר ויותר חזק!!! "

וליליאן זיינה אותי יותר מהר ויותר חזק. בקצב של מכונה ממש ,משפשפת יחד עם זה את הזין שלי שכבר רצה להתפוצץ ובאמת התפרצתי. התזתי זרמים של זרע על הפנים שלי ,לפה שלי, על החזה שלי ,כולי הייתי רטוב ודביק מזרע .ואז ליליאן עוד הגבירה את הקצב,תוקעת בל תנופה את הסטרפאון שלה לתוכי ,עד לקיבה כמעט, וכל הקולות של הטפיחות שלה על התחת שלי…

התקשיתי מיד חזרה, בזמן כדי לתפוש את הגמירה שלליליאן. איך שהיא נשנקה ,איך שהיא צווחה, והפה וכל הפרצוף היפה שלה מעוות ,עם הפה פעור ומגיר ריר…

היא גמרה ברעדה כשאני ,למרבה הפלא, שופך יחד איתה איך שהזין שלה לוחץ לי על הפרוסטטה ומוציא ממנה מיץ כמו ממשחת שיניים..

 ליליאן צנחה,סחוטה, על המיטה ואני ינקתי בתאווה את המיצים מהכוס המדהים שלה ,ליקקתי לפקודתה את הזין שפתח אותי ,עם כל הסירחון של התחת שלי עליו ,ליקקתי אותה מכף רגל עד כוס ובסוף עוד הודיתי לה על הזיון המדהים.

כן,אני עבד נרצע של ליליאן. אני אוהב את אשתי,אני אוהב את גבירתי ולא רוצה להשתחרר. והיא בהחלט רצעה אותי. לא באוזן אמנם , אבל…

3 מחשבות על “אשתי שולטטטתתת-2 ( עבד נרצע)”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)