אשתי ושני גברים

חמישי שעת ערב מאוחרת, הודעת וואטסאפ מנועה אשתי

נועה: "זוכר את הפנטזיה הקטנה והמופרעת שלך?"

אני: "איזה??? יש לי כמה וכמה בראש המופרע שלי"

נועה, קטנטונת, שרירית, ורודה, שיער גלי שופע, גופה אינו מכיר בגילה או בהשלכות הזמן ו/או כוח הכבידה עליה, היא מתקשרת אלי לטלפון הנייד, עוברים שיחה קולית: "הפנטזיה על הפס שיש לי להביא אותו הביתה כשאתה לא פה ואז ליידע אותך"

אני: "יא שובבה מה כבר עשית???" הדופק אצלי מתחיל לעלות…

נועה: "הפנטזיה שלך לא עזבה אותי חודשים במנוחה, חלמתי עליה בלילות, החלטתי שאני עושה את זה, אבל עם טוויסט קטן או שאולי גדול בעלילה"

אני: "טוויסט בעלילה?! דברי אלי…" הדופק ממשיך לעלות, לחץ הדם גם.

נועה: "ערן בדיוק החנה את הרכב בתחילת הרחוב, אתה מכיר את הראש הקרימינאלי והדיסקרטי שלו ו… אמממ…" היא השתתקה לרגע שנראה לי כמו נצח ואז המשיכה… "ושלחתי הודעת וואטסאפ לדניאל אתמול אחרי ששנתיים כמעט לא תקשרנו, לשאול לשלומו. אתה יודע כמה התגעגעתי אל ערן וגם אליו. דניאל עף מרוב התרגשות כשכתבתי לו, הוא כל כך שמח לקראתי, חשבתי שכך יגיב אבל הוא אמר שזה ממש מרגש את הלב שלו והוא נורא התגעגע רק חשש שאולי איבדתי בו עניין… זה עשה לי כל כך טווווב לראות שהוא חם ורוצה להיפגש, זה פשוט חרמן אותי מאוד אז בלי לחשוב יותר מידי הצעתי לדניאל שיצטרף… ערן הסכים מיד לתוספת כי אמרתי לו שזה מה שאני רוצה, את שניהם יחד, ומפה לשם הוא פה במטבח פותח בקבוק יין אדום… ערן דופק בדלת" צלצול נשמע ברקע…

קולות של דלת נפתחת, "היי…" שומע את קולה החתולי והמערסל של נועה ומיד אחרי טריקת הדלת, קולות של נשיקה ואני מבין שערן חופר בלשונו כעת עמוק בגרונה של נועה והיא לא מורידה את הנייד מהאוזן כדי שאשמע ההההכל.

אני: "… מה?! נועה, על מה מדברת?! את צוחקת או שאת רצינית?! גם ערן וגם דניאל, ביחד" המחשבה חולפת בראשי שכל אחד מהם סופר מצויד וסופר כבד, בעיקר ערן ועל העובי של דניאל אני כבר לא מדבר. "ואווו… את אשכרה הולכת על זה בכל הכוח…"

קולות של שני הגברים באמצע הסלון שלי מתחבקים קבוצתית עם אשתי ואני מבין שזהו תיכף יחל המשחק בין שלושתם ואני לא שם והזין שלי, תיכף קורע את מכנס. נועה מתנתקת מהם לרגע ולוחשת לי "אהוב ליבי, אם תגיד לי שאתה מבקש ממני לא לעשות את זה, אני עוצרת את זה כאן ועכשיו. אומר להם שקיבלתי מחזור או שאני חולה ולא יקרה כלום."

אני: "… נראה לך??? נועה מה פתאום שאני אעצור אותך?! אני, נשמה שלי, מקפל את הלפטופ בזה הרגע ויוצא לכיוון הבית, עומד לי בטירוף ממך, את המדהימה כל כך. אני רק מדמיין מה היין האדום שמחרמן אותך כל כך עומד לעשות לך בגוף היפה והסקסי הזה שלך"… שתיקה קלה ואז הוספתי "לכי על זה בכל הכוח ואל תעצרי בשום נקודה. אני רוצה לתפוס אתכם באמצע החגיגה, אבל אני מבקש ממך דבר אחד…"

נועה: "אתה גורם לי לגרגר פה… מה אהובי? בשבילך הכל" שתקתי רגע ואז אמרתי לה " נועה אני רוצה דיווחים בזמן אמת, צילומים, בפייס-טיים או בוואטסאפ, אני רוצה לדעת הכל וכשזה קורה"

נועה: "שום בעיה… יבוצע"

השיחה התנתקה, הורידים הולמים ברכותיי, מרגיש שהלב תיכף קופץ לי מהחזה החוצה, לוקח שנייה להסדיר נשימה. קשה לי לסדר את המחשבות בראש בסדר הנכון…פאקינג שניים מהמאהבים של נועה, הכי אלפא שיש ב-'ה' הידיעה, נמצאים כעת אצלי בסלון, מוזגים לה ולעצמם יין אדום, ערן בטח מוזג לעצמו מהוויסקי המשובח שלי. שנים אנחנו מכירים אותם, נפגשנו אינספור פעמים, עשינו אהבה עשרות אם לא מאות של שעות ועדיין זה מרגש מאוד. שניהם בדקות הקרובות ולמספר שעות בלתי הגיוני, בטח עד אור הבוקר, מניסיון העבר, הולכים לענג את נועה שוב ושוב ושוב…

היא החליטה ללכת על כל הקופה השובבה המדהימה שלי, כל השנים שאנחנו בזוגיות פתוחה, כמעט עשור ליתר דיוק, נועה ואני עשינו תמיד בכל ביחד, הייתה בוחרת לעצמה בכיף גבר תורן, ותמיד השתתפתי בכל המפגשים מיניים שלה עם הגברים האחרים שלה. 

הפנטזיה שתמיד דיברתי עליה להביא שני גברים ולא רק אחד כל פעם הייתה פחות רלוונטית מבחינתה לאורך השנים… אבל הנה יש הפתעות בחיים. היא בחרה לעצמה שניים מהיותר חזקים שבחבורת המעריצים השרופים שלה.

ואז נפל לי האסימון… לאן אני ממהר?! שניה לפני שנועה התקשרה התיישבתי עם האספרסו החמישי שלי להיום. המשרד ריק, רק אני ועוד שני עובדים, כל אחד ספון בחדרו… יש לי משרד דיי מצליח, חברה בינונית שנותנת שירותים טכנולוגיים ללקוחות וותיקים. 78 עובדים, כ- 350 תיקי לקוחות שונים.

התיישבתי חזרה בכיסאי, הושטתי יד קלה אבל רועדת משהו ואחזתי בכוס האספרסו המתקרר שלי, לגמתי והרהרתי. איזה מצב מדליק, מטורף ומטריף אבל אני לא הולך לרוץ לשם… נהפכו, ליבי הלם בקרבי בסערה, אני הייתי בסערה… אני הולך למשוך את הזמן, כמו בזיון מטורף, מגיע השלב שזה מתחיל לעלות למעלה מהאשכים לכיוון הבטן התחתונה דווקא אז אתה מאט את הקצב מושך כל חדירה… צלצול הודעת וואטסאפ נכנסת מחזירה אותי לקרקע המציאות.

3 תמונות נכנסות לי לנייד, נועה צילמה אותם מהצד, עומדים באמצע הסלון רחב הידיים, ערן בלי חולצה, חובק אותה מאחור צמוד לישבניה הגדולים, הסקסיים והעסיסיים, דניאל עסוק בללקק את פטמותיה מלפנים.

היד רעדה לי את על האספרסו… שניה אחרי הודעה כתובה נכנסת "אהוביי רוצים לקחת אותי למלקחת שלנו, בא לי כל כך… רוצה לסבן את שניהם, לכל האורך… אהוב יקר ונפלא שלי, אנחנו עולים למעלה לקומה שלנו להתקלח יחד ונהיה בחדר השינה שלנו. יצאת כבר אהובי?! אתה בדרך?! אני מצפה לך בקוצר רוח…" מאז הפעם האחרונה שלה עם דניאל במקלחון שבחדר המלון הם לא נפגשו והטעם של דניאל נשאר לה על השפתיים.

מזל שהנייד שלי מזהה פנים ונפתח לו מעצמו כי הידיים רועדות לי ואני בקושי כותב לה… "התמונות ששלחת מדליקות. איזה כיף לכם שאתם נכנסים למקלחת… יאמי… תהני מלא אהובה ותשלחי לי תמונות…" בכוונה נמנעתי מלענות שאלה אם יצאתי כבר מהמשרד… אני קם ומבין שמחכה לי ממילא נסיעה של 50 דקות על כביש 6 אז רצוי שאצא כבר לדרך. מתחיל לקפל את הנייד לתיק וניגש למטבחון להחזיר שתי צלחות ושתי כוסות אספרסו, אני קולט את הבליטה האדירה הפועמת שלי במכנסיים אבל בונה על זה שאף אחד לא נמצא באזור ממילא.

קולט שגם שני העובדים האחרים כנראה יצאו ואז בכניסה למטבחון נתקל חזיתית באדלינה, תאונה שבה הזין שלי פשוט נוגח בה בדיוק באזור המפשעה, פדיחות, היא עפה מעט לאחור ואני פולט אנחת כאב, בכל זאת מכה בזין זה לא נעים אבל זה בטוח עוד יותר מחרמן, הצלחות ביד אחת כוסות האספרסו בשנייה אני מתנדנד בניסיון לא להפיל את הכוסות והצלחות המתנדנדות בדיי הרועדות ממילא ואדלינה מתיישרת מיד ומושיטה שתי ידיים מטופחות לסייע לי בתפיסת הצלחות.

אדלינה בת 47, עולה חדשה יחסית מארגנטינה רק שנתיים בארץ. הפקידה של השותף שלי כבר 20 שנה, מאור. עור מולטי שזוף, עיניים ירוקות, לא רזה מידי ועגולה בדיוק במקומות הנכונים, לבושה בטוב טעם ובצניעות, תמיד חשבתי שהיא מסתירה חזה מפואר וישבנים יפים. התגרשה מבעל עריץ ואלים מילולית ועלתה עם שני ילדיה הגדולים הישר לרעננה. מאור קיבל אותה לעבודה לפני כשנה. טען בפניי שמכיוון וגם הוריו היו פעם עולים חדשים מארגנטינה הוא רצה לעזור לה… חרטתן המאור הזה, הוא מת לזיין אותה, הוא ממילא מזיין כל מה שהוא רק יכול אבל עם אדלינה שמתי לב שלא הלך לו יותר מידי. למעשה לא הלך לו בכלל.

ואווו איזה לא נעים זה מאדלינה "סליחה אדלינה, חשבתי שאני לבד פה…" אמרתי והבטתי חסר אונים לעבר הבליטה המפוארת במכנסיי. אדלינה חייכה והורידה מבט הישר לאזור חלציי, עזרה לי לשים את הכוסות והצלחות על השיש ואז הייתה שתיקה מעיקה, הבטתי בה והבחנתי כמה תווי פניה יפים, לא יכולתי לפספס את הווריד בצווארה הסקסי של אדלינה פועם חוזקה ואת קצב נשימותיה עת חזה עולה ויורד בכבדות. פתאום הרגשתי כמו חיה טורפת ורעבה שלא אכלה שבוע ימים… במצב הזה אדלינה נראתה כמו הדבר הכי סקסי עלי אדמות.

השקט הופרע בצפצופיי הנייד שלי המתריע ברקע על הודעה נכנסת ואני יודע שעוד תמונות ו/או סרטונים הגיעו מנועה והלב שלי בטרפת, ממולי אדלינה והבליטה שלי פועמת בחוזקה… "אני הולכת למשרד שלי…" היא אומרת בקול חנוק "אוקי…" עניתי.

אדלינה יצאה מהמטבח ומיהרה להיעלם במסדרון ואני התעכבתי ובידיים רועדות פותח את הנייד, סרטון, אני מוריד אותו… מתברר שנועה הניחה את הנייד על הכיור מול המקלחון שלנו, מבעד לדלתות הזכוכית החלביות אפשר להבחין בשלוש דמויות, אישה ושני גברים, היא על 4 אחד רוכב אליה בדוגי, לשני היא מוצצת במרץ. אני נטרף, שוקל לשלוף פה באמצע המטבח את הזין ולגמור, מרגיש שעוד שנייה אני מתפוצץ.

מפסיק את הסרטון וחוזר בצעד מהיר לחדרי, נכנס אליו ו… הפתעה, אדלינה עומדת בחדרי, על יד השולחן שלי, מבטה נעוץ באזור חלצי הפועמים עת אני עובר את מפתן הדלת ונעצר, שוב שתיקה "אני יכולה ללכת אם זה לא בסדר לך שאני פה…" היא ספק לוחשת במבטא המתגלגל שלה "אל תלכי, בבקשה…" אני לוחש חזרה.

אדלינה מושיטה יד ומשחררת 2 כפתורים בחולצתה, אני עושה חצי סיבוב, מושך את הדלת, סוגר אותה לאט לאט תוך שעיניי לא יורדות מפניה של אדלינה ולבסוף נועל אותה מבפנים… אדלינה מולי מרימה מעט את החצאית ובתנועות מיומנות, מצד לצד היא מורידה את תחתוניה נותנת להם לנשור על שולחני.

אני עושה 3 צעדים ואני מול אדלינה, אנחנו לא מורידים את העיניים אחד מהשנייה. אדלינה מושיטה יד בטוחה לכיוון המכנסים שלי ויורדת על ברכיה. אדלינה שולפת את האיבר העבה והפועם שלי, כולו נוטף ורטוב. אחריו מגיעים זוג אשכים, המגע שלך שולח בי זרמים.

אדלינה אוספת את השיער שלה לקוקו, עוצמת את עיניה ומקרבת את פניה אל האיבר שלי, מסניפה אותו לרגע ארוך. אני נותן לה את הזמן שלה, בשלב הזה יש לי את כל הזמן שבעולם והריגוש הזה, המפתיע עם הטקס שאדלינה עושה, רק מגדיל ומקשיח לי את האיבר עוד יותר. אדלינה לוקחת בידיה את האיבר שלי ומשחקת בקצות האצבעות עם הנוזל השקוף והצמיגי ומתחילה למצוץ לאט ועם הרבה תאווה.

נשענתי ספק ישבתי על קצה השולחן שלי, נשען על הידיים, הראש מוטה אחורה, העונג הזה הורג אותי, כל עצב בגוף מתעורר, העיניים מתגלגלות, אני מוריד את ראשי חזרה וקולט שאדלינה פשוט החדירה את כל האיבר לתוך הגרון, היא עושה לי "גרון עמוק" והתחושה אלוהית, לא מתאפק מחזיק בראשה ומתחיל לזיין לה את הגרון לאט על מנת שלא לגמור, מידי פעם מוציא את האיבר נותן לה לנשום, אדלינה מגלגלת עיניים, ושוב אני חודר לה לגרון והיא מפרכסת… דיי אני חייב לזיין אותה ועכשיו.

מרים את אדלינה חזרה למצב עמידה, מרים את חולצתה ומגלה את שדייה הכבדים, אלו שהיא מסתירה כל כך, לוקח לי שתי דקות ומוצץ את הפטמות שלה, הן בצע העור וזה עוד יותר מטריף. אדלינה מלטפת את ראשי, מושכת אותי אליה ואנחנו נצמדים לנשיקה לוהטת. היא כל כך חמה וטעימה לי, פניה יפות, אדלינה זה כל מה שאני רוצה עכשיו. ידיי מרימות את חצאיתה ואני מתענג על הישבנים העגולים והסקסיים שלה. חוויתי הרבה נשים בחיי אבל המגע עם אדלינה זה משהו שונה שלא זכור לי שחתי כך קודם עם נשים אחרות.

אני מסובב אותה עם הגב אלי וחופן את שדיה הבשרניים, אדלינה גונחת ומניחה את ראשה עלי. הידיים שלי סוקרות את גופה, יורדות מטה אל משולש האהבה ומלטפות את שפתי הכוס הגדולים שלה. אדלינה נרעדת, היא בעונג, האיבר המתוח שלי מגשש מעל לישבניה לקראת הפתח הרטוב שלה ואז זה מגיע. אדלינה מרימה רגל שמאל ומניחה את הברך על קצה השולחן ומתכופפת קדימה, הישבנים נפערים אלי והכוס שלה נפתח… זהו אני בפתח הכוס שלה חודר פנימה, הכל כל כך חלק ורטוב ואני מחליק את עצמי פנימה בעונג אדיר. אדלינה משמיעה קולות גרגור מתגלגל ובין עונג אחד לאחר הנייד שלי משמיע סידרה של צפצופים והודעות נכנסות. בזווית העין אני רואה שזה מנועה וזה מעלה לי את תחושות הטרפת אף יותר… אבל עכשיו אני מזיין את אדלינה והיא כל כך נעימה לי אני נכנס ויוצא בקצב טוב, הגל של העונג של "כמעט" לגמור עבר ושרדתי… מגביר את הקצב ואדלינה גונחת, נוהמת, מגלגלת על לשונה משפטים סתומים בספרדית.

אני מבין שהיא תיכף גומרת כי קצב הנשימות שלה והמילים שיוצאות מגרונה בספרדית עולה משנייה לשנייה, ואז זה הגיע, התכווצויות מהירות של הכוס שלה, ואני ממשיך בשלי, אדלינה צורחת, אדלינה רועדת, רוכנת על השולחן שלי היא מחזיקה על מנת שלא ליפול, אני מפליק לה בקטנה על הישבן הימני והיא מחזירה לי ב "סי… סי… סי…" אני מתחיל לשקול גמירה נדרשת אבל לאדלינה יש רעיון אחר, 3-4 דקות אחרי שהיא גמרה אדלינה ירדה שוב על ברכיה וחזרה למצוץ בגרון עמוק מטורף, אני מבין שזה מה שהיא רוצה ותנועותיה רק מעודדות אותי להגביר קצב, אדלינה לא מבזבזת זמן יקר, יד אחת שלה על האשכים שלי, יד שנייה על הדגדגן שלה והגרון העמוק שהיא עושה לי מלווה בעוד גמירה שלה ורעידות.

תוך כדי אני סקרן ומציץ בנייד שלי, נפתח לי סרטון בו נועה רוכבת על ערן ודניאל חודר לה גם הוא לישבן בו זמנית, הם בחדירה כפולה, זה נוגע לי בכל העצבים החשופים ואני מתחיל לזיין לה את הגרון בלי רחמנות, כל הקנאה העצבים, החרמנות עולות לי לראש והקצב מתגבר, עוד קצת, עוד כמה לחיצות שלה על האשכים שלי עם נגיעות מאחורי האשכים לכיוון פי הטבעת ואז זה קורה, אני מתחיל את הפיצוץ שלי לתוך הגרון של אדלינה בעוד מולי בנייד נועה בשיא הזיון במקלחת צורחת מעונג, הכל מתכווץ בעוצמות אדירות, אדלינה מולי מגלגלת עיניים ונותנת לי לעשות ככל העולה על רוחי, אני גונח ומתנשף כמו אריה זועם הרודף אחרי טרפו.

בסוג של חמת זעם משולבת עם עונג שנראה לי כמו נצח אני מסנן קללות עסיסיות וממשיך לזיין ולגמור כאשר חווית הגמירה האדירה נמשכת כמו משהו שנראה כמו נצח, אני לא מרפה מראשה של אדלינה והיא בתורה מכילה אותי איברי שנמצא כל כולה בגרונה… וגם כאשר סיימתי לגמור והדופק מתחיל לרדת אדלינה לא ממהרת לשלוף אותי מגרונה, היא מענגת אותי עם לשונה וההתפרקות שלי לתוכה מושלמת.

יצאתי מאדלינה והיא קמה על רגליה, מיישרת את חצאיתה, מציצה לנייד שלי אבל אני מכבה אותו, התודעה חוזרת אלי שנועה בבית ומחכה להגעתי. "אדלינה, כל מה שקרה פה לא היה מתוכנן אבל אני רוצה שנמשיך עוד, כלומר אם בא לך…" אדלינה התקרבה אלי והתנשקנו, הריחות של הבושם שלה, עם הזרע והבושם שלי התערבבו ויצרו אווירה רומנטית. "אני לרצות עוד אהבה איתך מי אמור, אתה גבר מיוחד", אדלינה לקחה את התחתונים שלה מהשולחן, נתנה לי עוד נשיקה אחת רטובה ויצאה מחדרי.

עשר דקות אח"כ אני על כביש 6, הג'יפ שלי משייט לו מעצמו ואני מהורהר, המחשבות מתערבבות, נועה עם המאהבים שלה, אדלינה שלי (צוחק מהמחשבה שהיא פתאום היא שלי) והמיניות הנדירה שלה שאני כל כך רוצה עוד לחקור, מבלי לשים לב אני מגיע לרחוב שלנו, נכנס לחניה, יורד מהרכב מביט למעלה לעבר חלונות חדר השינה שלנו. מה קורה שם עכשיו?! מה הם עושים?! לוקח את התיק שלי וצועד אל דלת הכניסה. אני בתוך הבית, בקומה התחתונה, האורות דולקים ובגדי גברים מפוזרים על הספה על הרצפה נעלים, בין הבגדים המושלכים אני מזהה את חליפת העסקים הסקסית של נועה, חזייתה ותחתוניה התואמים, איתם היא יצאה הבוקר לעבודה. מרים את תחתוניה ומסניף אותם… הקולות מרחוק חודרים לתודעה.

הנחתי את התיק שלי בצד, נעלתי את הקומה למטה והתחלתי לעלות במדרגות לכיוון חדר השינה. בדרך חולף על פני קומת הילדים ושקט שם, כבר זמן מה שכולם מחוץ לבית, מי עם זוגתו בדירה שרכשו זה עתה, מי באוניברסיטה ועוד אחת משרתת בחיל הים כקצינת מודיעין וגרה עם החבר באילת. אני מגיע לקומה הפרטית שלנו, מתקרב לדלת חדר השינה הפתוחה אך במעט אני בחושך מוחלט, העישונים שלי מורחבים והלב פועם בחוזקה, מבעד לחושך אני מזהה את נועה זוגתי גונחת ספק מייללת "כןןןןןן, עוד, אוי זה טוב, עוד, כןןןןן, עוד…" זה כל כך מוכר לי, היא כבר אחרי כמה וכמה סדרות רצופות של אורגזמה והיא יכולה להמשיך ככה לילה שלם, אם המאהב מסוגל הוא יגלה שותפה רצינית שלא נמאס לה כל כך מהר.

אני פותח את הדלת לאט לאט, ומתקדם לאיטי לתוך החדר האפלולי, הכל מסביב נרות דולקים, ריח של אהבה, עונג, מיצים ונוזלים ממלא את חלל החדר, נועה באמצע המיטה, ערן רוכן מעליה מעסה את גופה בזמן שדניאל מעניק לה את האוראלי הכי איטי ורטוב שיש. הם לא מבחינים בי אני צועד לאיטי ומתיישב על הספה הבודדת בפינת החדר, דניאל בדיוק מסיים ועולה על נועה, באופן שמפתיע אותי כל פעם מחדש "מיסיונרית" זאת התנוחה המועדפת על נועה, היא אוהבת שידיה פנויות לגעת, לחפון, לקווצ'ץ' והאמת שאם אתה בעל איבר ראוי ונוכח היא יכולה בקלות לגמור, שוב ושוב ושוב, כך תוך כדי שרגליה מפוסקות ומונפות למעלה בהנאה מרובה ועונג מושלם… בשלב הזה אני קולט את נועה מביטה בי במבט הזה שלה של אהבה מושיטה אלי ידיים כמו ילדה קטנה שרוצה חיבוק, אני קם ומתקרב למיטה, ערן הראשון לקום לקראתי ולחבק אותי, התגעגעתי אליו הוא איש נפלא, דניאל רוצה לקום אבל נועה מבקשת ממנו שימשיך לחזור אליה בקצב ואומרת לו "לא אל תפסיק בבקשה…" דניאל ואני מחליפים חיוכים חמים והוא ממשיך לענג את נועה ואז אני נשכב לידה במיטה, היא חמה כמו לחמנייה טרייה, ריח משכר של סבון ושמני עדינים ונועה שלי אוחזת בי ואנחנו מתנשקים ארוכות, "אני גומרת תיכף אהובי…" היא אומרת בקול רועד, אני אוסף אותה אלי ומסמן לדניאל שימשיך באותו הקצב, הוא מבין את המבט וחופן דש אחד ואני שד שני, נועה נצמדת אלי חזק והרעידות שלה מתחילות, דניאל מתנשף בכבדות, עושה רושם שגם הוא קרוב לגמור, אני כבר זקור לגמרי משל לא קרה דבר לפני קצת יותר משעה, וערן מצטרף מהצד השני שלה, יונק פיטמה אחת בתאווה.

נועה מביטה בשלושתנו במין מבט מאוהב ודבילי, ידיה מרפרפות מאחד לשני ודניאל מגביר את הקצב, נועה מבקשת מערן וממני לקרב את איברינו הזקורים אל פיה ומלקקת לשנינו בתאווה ובאהבה למשך כשתי דקות ואז מגיע ההתפוצצות הגדולה שלה, שוב בקולי קולות, ברעידות, דניאל כבר לא מתאפק יותר ופשוט מתפוצץ בתוכה וכמה שהיא אוהבת שגומרים בתוכה, שוב ושוב ושוב…

לוקחים את כוסות היין האדום וארבעתנו לוגמים ממנו יחד, נועה לוחשת לי בחיוך אוהב "אהובי אח"כ תספר לי מי זאת הייתה…" לוגמים מהיין המשובח, מוסיפים לזה כמה קוביות של שוקולד מריר תוצרת גודייבה, השעה כבר אחרי 1 בלילה ונועה בתמימות חתולית אופיינית לה "אני רוצה להישטף איתכם יחד אהוביי לקראת סיבוב ארוך ומסעיר עד אור הבוקר מבחינתי, בא לי לאהוב עם כל אחד ואחד מכם, מי בא איתי למקלחת זריזה?!" כולנו קמנו והלכנו אחריה למקלחת מבינים ויודעים את התאבון של נועה לעוד הרבה עונג וגם אנחנו חושקים בה כל כך. לי יש עוד את הטעם של אדלינה שמתערבב לי כעת עם הטעם של נועה והחגיגה הזאת נפלאה לי, זאת הדרך הנכונה להיכנס לסופ"ש ושרק ימשיך ככה.

6 מחשבות על “אשתי ושני גברים”

  1. וואו אחד הסיפורים הטובים והמחרמנים שקראתי פה! תודה!!
    אולי תעשה חלק 2 שמתאר את איך הכל התחיל

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)