אשה גדולה ויפה (אגי) – על החוף

מאת אשמאי זקן

סיפרתי לכם איך פגשתי את  אגי (אורנה ג.יצהר)  ואיך היא הביאה איתה הרבה שמחה, אושר וסקס.

טוב, הגיע החורף ואתו רוח , שלג וקור , והחלטתי לנוח קצת מהקור של עירי, שיקגו. הוצאתי לחופש את העסק שלי-אני עוסק בשיפוצי בתים- וירדתי עם אגי דרומה , לפלורידה החמה.

הלכנו לים ביום שהגענו . אגי לבשה בגד-ים מהמם, בשני חלקים, צהוב עם ציורים בירוק ,אם אני זוכר נכון, אבל מי היה יכול לשים לב לבגד הים?! איזה גוף מהמם! איזו פצצה! השדיים שלה כמעט נשפכו מחזיית בגד הים שהיה כל-כך מתוח שחשבתי שיקרע, והבטן הרכה שלה כולה העלתה גלים ואדוות כשהיא צחקה , והיא צחקה הרבה. והאגן הרחב ,המזמין שלה…לא יכולתי להסיר ממנה את הידיים. אבל פתאום היא נהייתה לי ביישנית! למרות שהתיישבנו רחק ממתרחצים אחרים, לפחות חמישים מטר, היא לא נתנה לי ללטף ולמזמז אותה, בקושי לנשק אותה.

"לא נעים… אנשים מסתכלים, בבקשה תפסיק " וכאלה, ובסוף היא אפילו דחתה אותי ודחפה את הראש שלי מהשפתיים שלה. ניצלתי את זה לנשק ולכרסם לה את השדיים שלה , אבל היא דחפה אותי בחופזה ובסוף רק הנחתי את הראש בחיקה. אבל האנקות החרישיות שלה , ההתנשמות הכבדה העידו בה שהיא חמה, מייחלת  לסקס . כך גם הריח הסקס שעלה מהמפשעה שלה. לאט לאט ובעדינות הנחתי ליד שלי ללטף את הירכיים שלה ,לעלות לאט ,לאט ביניהן , וכשאני מנשק את הברכיים שלה לעלות יותר ויותר גבוה. היא נאנקה חרישית והניחה לירכיה להרפות מהנעילה ולאט לאט להתפשק  והיד שלי טיפסה לאטה במעלה הירך ,מעלה ,מעלה , עד שלבסוף היא הגיעה אל שערי גן העדן. הירכיים שלה היו עכשיו כבר מפושקות מאוד וכתם רטוב, כהה, התפשט על מפשעת בגד הים שלה, מעיד שהיא כבר היתה לוהטת.

אני ,אל תשאלו כמה שאני הייתי מתוח, בגד הים כמעט נקרע לי מרוב מתח! אגי ,בתוך כל גניחות התאווה שלה היא הוסיפה להתנגד :" לא, אל-איייי- אל — תפסיק-אהההה- כולם רואים לא פה!" ואז פתאום היא סילקה את היד שלי, זינקה ממקומה ורצה למים, ואני בעקבותיה. במים היא צחקה ,צווחה בקול, והתיזה עליי – "לצנן אותי". אני התזתי עליה חזרה ואכן הייחום שלי קצת התקרר. אבל היא לא התנגדה כל-כך לנשיקות שהתחלתי להרעיף עליה. אני מניח שבגלל המים שכיסו אותנו חלקית ,היא גם לא התנגדה כשליטפתי את שני ההרים שלה , משחרר אותם ממאסרם. אגי מאוד רגישה בפטמות שלה ומהר מאוד היא התחממה כשצבטתי וליטפתי ועיסיתי אותם. היא גנחה ונאנקה והתפתלה. אני,  אני שוב התלקחתי. בא לי חשק אדיר לזיין את שני ההרים המדהימים האלה . נשכבתי וצפתי  על הגב, והתחלתי למשוך אותה אליי. הסרתי מעליה את החלק העליון ומשכתי אותה עליי, מלביש את גבעות התענוג על הזין המתוח שלי. איזה אושר! צפתי לי שם ,ברקיע השביעי ,כולי עטוף בחום וברוך של השדיים הנפלאים ,המדהימים הרכים והקפיציים-ממש גן עדן! לזיין לאגי את השדיים ,זה תמיד אושר שמימי!  העטרה של הזין שלי צללה אל תוך הפה הלוהט והרטוב שלה-למה האידיוטים מקשרים מערות חמות ,לוהטות לגיהינום?! זה ממש גן-עדן! "!אוי, אגי, את ממש מלאך, אני בגן העדן עוד לפני שמתתי!" צעקתי.

אגי בטח איבדה את הקרקע מתחת לרגליה, כי היא עכשיו צפה לידי . היא עזבה את הזין שלי, ואמרה לי שזה מדליק אותה ושהיא רוצה גם-כן שאמצוץ לה. הסכמתי בהתלהבות . הורדתי מעליה את החלק התחתון, פישקתי את שפתי הכוס הנפוחות שלה, והתחלתי לינוק לה את הכוס. מי הים המלוחים הוסיפו טעם חדש, לא בלתי נעים, לטעם המוכר והאהוב של מיצי הכוס של אגי. ליקקתי וכרסמתי ומצצתי , מביא את אגי ואותי אל סף האורגזמה. בינתיים הגלים סחפו אותנו אל המים הרדודים ואגי יותר שכבה על החול הרטוב מאשר צפה, כשהגלים מציפים אותה ואני בעקבותיה, על ארבע.

אגי מפסקת את רגליה ותולה אותן על מותני בעוד אני מניח לגל להציף אותי אליה ונתקע עם כל הזין, כל תשעת האינטשים, בתוכה , עד לביצים. אני הודף וטוחן אל תוך הכוס החם, המצפה שלה, מכרסם ומוצץ תוך כדי-כך את השדיים המופלאים שלה, והיא מתקמרת מולי והודפת ומקפצת ושנינו נוהמים וצווחים ושואגים בתשוקה. הכוס הלוהט שלה מתעוות ומוצץ וחולב את הזין שלי בכל מהלך, שואב ממני את כל המיץ, את כל הזרע ושנינו מתפוצצים באורגזמה אדירה.

"תראה מה גרמת לי לעשות!  רטנה אגי כשנשימתה חוזרת אליה. "אני מזדיינת כאן לפני כולם כמו איזו זונה זולה!"

"אין בך שום דבר זול! את אלת הסקס היקרה שלי!" עניתי לה .

מאחר ששנינו איבדנו את בגדי הים שלנו בלהט הזיון, הלכתי והבאתי לה מגבת להתעטף בה ,והיא רצה למקומנו. כשהלכתי בעקבותיה ראיתי שהרבה עיניים של המתרחצים עקבו אחריה-לא פלא , מראה כמוה לא רואים כל יום! במקומנו חזרתי לנשק אותה וללטף אותה ולעסות את צמד הריה-אבל אגי התנגדה        " עזוב ,כולם מסתכלים!"  "שיסתכלו." עניתי " את רואה כמה הם ירוקים? זה מקנאה ." אבל נשכבתי לצידה על גבי. ידעתי כבר שאצל אגי , אורגזמה ראשונה רק מלהיטה אותה לקראת הבאות ולא התאכזבתי .אגי התגלגלה עליי , כיסתה את גופי בגופה החם , הרך והרוטט, נישקה אותי ארוכות, טוחנת לי את השקדים וצובטת לי את הפטמות , ותיכף היא ארגנה את הזין שלי, שכבר עמד זקור כמו תורן, אל בין שפתי הכוס שלה והתחילה להתחכך בתנועות עדינות מעלה ומטה . התנועות הלכו וגברו הלכו והפכו להדיפות ובמהרה היא טחנה מולי ואני מקפץ מולה ככל יכולתי , מקשית את הגב ונתקע עמוק עמוק בתוך הוגינה הלוהטת. אגי מתרוממת ,להגביר את התנופה , ותחילה לזיין על אמת- השדיים הענקיים שלה מטלטלים , השיער מתנפנף והיא משמעה שאגות קרב כמו איזה אינדיאני במערבון סוג ב'. אני מצטרף אליה בכל כוחי ותוך כמה דקות עולה שוב לחץ הזרע ביצים שלי לרמת-על ואני מתפוצץ לתוכה והכוס שלה חולב את הזין שלי עד לטיפה האחרונה.

כשנרגענו מסערת הזיון, קמנו אספנו את חפצינו וחזרנו למוטל שלנו להמשיך בעינוגים. ראינו בדרך שהרבה זוגות חיקו את מעשינו והיו בשלבים שונים של זיון-אני מקווה שבלל ההשראה שקיבלו מאיתנו.  להבא אגי לא התנגדה יותר לזיונים בחוץ, אבל לא יצא לנו הרבה פעמים להזדיין על החוף, כי אגי אמרה שהחול מגרד לה בכוס .

תגובות ? (אין צורך להזדהות)