לסביות

אפרת היא לסבית

אפרת נשענה לאחור, רגליה הפשוקות מתוחות, והיא מרחיבה את הפישוק עוד ועוד, ראשה שמוט לאחור על הכריות, נשימתה כבדה מעט ושדיה הקטנים

דילדו כחול מפלח את אפרת
דילדו כחול מפלח את אפרת

אפרת היא ידידה טובה ואישה יקרה. כן, היא לסבית. אז מה? אני בשבילה תמיד מוכן לעשות כל מיני דברים. אפרת יודעת שאני חושק בה עד כלות. היא יודעת ואני יודע שלעולם לא אזכה בה. אבל אפרת נהנית מן התשוקה שלי, יודעת ואוהבת שאני חושק בה. היא קוראת לי סבא בחיבה, למרות שאני בערך בגיל שמתאים להיות לה לאב.

אפרת קראה לי ואני הגעתי כמובן.

הבטתי בה, אישה צעירה ויפה, גוף בהיר, חלק, דקיק ונערי כמעט, זוג שדיים קטנטנים, מחודדים ועטורים בפיטמות כהות ובולטות מעט. זוג עיניים חומות רכות מבע, ושיער חום, חלק, מסודר בקארה עד לסנטרה הנאה המופנה קדימה.  

"תתפשט ושב על הכורסא, סבא"  היא הורתה לי

התפשטתי וישבתי. התבוננתי באפרת המדהימה

אפרת התיישבה על המיטה הגדולה, עירומה לחלוטין, נשענת לאחור על כמה כריות, מפשקת אל רגליה החטובות וממתינה בדריכות

ואז היא נכנסה, אישה מתקרבת לארבעים. זוג עיניים ירוקות בוהקות. גוף מלא, שדיים גדולים, כבדים, שמוטים מעט, עור כהה ומושלם. ישבן עסיסי מכוסה בריתמת עור שחורה, הדוקה ועבה. מן הריתמה, הזדקר לו קדימה בגאווה דילדו ענק. בגודל שהיה גורם לכל גבר שאני מכיר, ריגשי נחיתות. דילדו בצבע כחול מתכתי בוהק.

היא הביטה באפרת ולקחה את הזמן שלה. בי, היא לא העיפה אפילו מבט קטנטן.

"אפרת, אני שמחה שאת מוכנה כמו שהוריתי לך" אמרה בקול נמוך ומחוספס.

אפרת נשענה לאחור, רגליה הפשוקות מתוחות, והיא מרחיבה את הפישוק עוד ועוד, ראשה שמוט לאחור על הכריות, נשימתה כבדה מעט ושדיה הקטנים עולים ויורדים בקצב הנשימות. הכוס של אפרת גלוי ולח, מבריק ותפוח מעט. שפתי הפות שלה שמוטות לצדדים, מוכנות ומזומנות לחדירה.

האישה הביטה בה, סקרה את גופה בנחת, ואז, בפרץ של אנרגיה היא עלתה על המיטה עמדה לרגע על ברכיה ונכנסה בעוצמה לתוך הכוס הפעור של אפרת. חדרה בין שיפתותיה הפרושות לצדדים עם הדילדו הכחול, עלתה וירדה לאט אבל בכוח. 

ואני הבטתי בעיניים כלות. ראיתי כיצד האישה העוצמתית מפלחת את הכוס הרטוב של אפרת. הדילדו נכנס ויוצא והיא, אפרת, האישה שכל כך חשקתי בה, מתפתלת בתענוג עצום.

"אתה רואה, סבא? רואה איך היא מזיינת אותי?" שאלה בהתרסה כשהיא פונה אלי לרגע קט.

כן אמרתי כשידי כבר על הזין המזדקר שלי

"תסתכל ותאונן, סבא" פקדה אפרת בשקט 

ואני הסתכלתי ואוננתי 

והיא, האישה העוצמתית, השולטת, זיינה אותה את אפרת, אחזה בשדיה הקטנים כשהיא מוחצת את הפיטמות בכוח עד שאפרת גמרה ברעד מהיר.

ואז, בעוד השולטת נחה לה על המיטה הגדולה, התרוממה אפרת, ניגשה אלי, נעמדה מולי, עיניה החומות ננעצות בעיני, שדייה הקטנים והמטריפים אחוזים בידיה, מתריסים,  כמעט נוגעים בפי.

רציתי בה כל כך. ואפרת ידעה את זה כל כך טוב, ונהנתה מזה

"תגמור סבא, תגמור עכשיו" הורתה לי, מקפידה שלא לגעת בזין שהיה אחוז בידי. מקרבת את השדיים היפים שלה עד שכמעט ונגעו בשפתי

ואני? שיפשפתי את הזין הזקור עוד ועוד. מנסה שלא לגמור כדי להנות מן המעשה עוד ועוד.

"תגמור" חזרה אפרת על פקודתה בשקט

יכולתי לסרב? התזתי את המטען שלי על הריצפה, ממש בין רגליה היחפות.

אפרת הביטה בי בחיוך תוך כדי שהיא נסוגה בזהירות לאחור כדי שלא לגעת בנוזל הלבן.

"יפה מאוד, סבא, אתה יכול להתלבש וללכת"

עודכן לאחרונה

תגובות ? (אין צורך להזדהות)