אני יכולה לפתות גבר

קראתי את הסיפורים ששלחתי לאחרונה והתבאסתי: יצאתי מה-זה pushover ! כאילו, ברור שאלו פנטזיות ולא אמת ,אבל למה שאפנטז על עצמי כזאת כנועה ורק מתה לשרת את הגברים??? אז החלטתי לכתוב פנטזיה שבה אני יותר דומיננטית-לא שאני באמת כזו דומינה וכאלו, אבל פנטזיה-מה רע בזה?!

כמובן הכל פרי דמיוני הפרוע וכל דמיון לאנשים אמיתיים, בשם ,בתיאור, במצב –הוא מקרי לגמרי. עכשיו לסיפור


הכל התחיל בזה ששתינו צ'ייסר אחד יותר מדי, אני ומיקי בעלי.

הלכנו לפאב בערב שישי אחד, כמו שאנחנו רגילים לנקות/ לדפוק את הראש. בפאב פגשנו חברים ביניהם אוהד, חבר של מיקי, שהיה מוקף בנשים/נערות. כאילו, לא פלא: גבוה ,איזה מטר שמונים, נאה וגברי כזה , עם שיער שחור ועיניים כחולות, כתפיים שממש מתחשק להניח עליהן ראש ובטן שטוחה עם מה-זה קוביות. ( טוב, את זה לא ראיתי אז, אבל אחר כך ראיתי גם ראיתי.) מיקי התחיל בשיחה כמה שהוא מקנא ,איך הולך לו לאוהד, וכאלה ואיכשהו השיחה גלשה לגברים/ נשים ואני אמרתי שהגברים כאלה חרמנים שכל אישה יכולה להשכיב כל גבר. (שתיתי צ'ייסר אחד יותר מדי, זוכרים?) אז מיקי ענה כאילו: "נראה אותך משכיבה את אוהד.." חודש הוא ישטוף את הכלים ואת הבית.(גם הוא שתה יותר מדי: הבעל שלי, רבאק ,כן?) וכמו שהייתי שתויה, הסכמתי.

אז ישר ניגשתי לאוהד והתחלתי להימרח עליו, תוך שאני מחמיאה לו כמה שמיקי מספר איך הוא מוצלח עם נשים ומדגישה כל הזמן שמיקי רואה ואיך אני צריכה להיזהר וכאלה. גם בריקודים נמרחתי עליו ומרחתי את התחת שלי על הזין שלו. זה לא שאני איזה דוגמנית על או מלכת יופי- תשפטו בעצמכם : מטר ששים ושש, ומשקל 75 קילו, ציצים די יפים אבל התחת עושה לי בושות! ציוני, מה יש להגיד, דונם פה ודונם שם… ועוד מראה שאיפות התפשטות… שיער "שטני" –שזה בעצם חום עכבר אבל נשמע יפה- אסוף לזנב סוס והפנים אומרים די יפות (מי אומר? המראות! יש לי בבית איזה חמש וכולן אומרות אותו הדבר. אם אחכה שחברות יגידו לי, אוכל לחכות עד שיבוא המשיח..) אבל למרות שאני רגילה כזו, מה זה נעמד לו! אז מיד כשהרגשתי, אני אומרת לאוהד שאני צריכה לשירותים, תוך שאני מדגישה כמה אנחנו צריכים להיזהר שמיקי לא ישים לב, ומושכת אותו אחרי. בוודאי שהוא זיין אותי שם-בדוגי . עשה את זה טוב המניאק, עם סיבובי תחת וכאלה ממש גמרתי! בחפוז! היה שווה ,ההתערבות, מה גם שעכשיו מיקי ינקה את הבית…

אז זהו ,שלא. מיקי טען שקוויקי בשירותים לא נחשב לזיון, כמו שצ'ייסר לא נחשב לשתייה… מה שמראה שהוא התפכח, וגם שהוא בן-זונה מניאק, אבל את זה ידעתי תמיד. אז הייתה לי ברירה? הסכמתי ,כאילו, לזיין את אוהד בבית שלי …טוב, האמת שגם די גמרתי בקוויקי עם טעם של עוד, אבל את זה לא אמרתי למיקי כמובן…

הכנתי את הבית כמו שצריך, עם מצלמה נסתרת מופעלת בשלט-רחוק וכאלה, ויצאתי למבצע. מיקי סיפר לי שאוהד יוצא תמיד לציד בבית קפה X, לפני המשחק כדור-סל שלהם ביום שישי בצהרים , אז לשם הלכתי ,כאילו במקרה..

הייתי מה-זה נבוכה כשפגשתי את אוהד, כאילו, אני לא כזאת וזה רק שהייתי שתויה , לא שלא היה לי טוב, היה נהדר וכאלו אבל אני לא אחת כזו שבוגדת בבעלה, ובלה בלה בלה. תוך כדי כך שיחקתי בשיער ,יישרתי את החצאית,(כן, חצאית. זה תמיד מדליק לגברים את הדמיון ,אפילו אם זה לא מוביל לשירותים) וכל הסימנים של משיכה מינית. אוהד שם לב, בטח ששם לב! ואחרי שניחם אותי שכאילו היה לו הסקס הכי טוב , וגם שהוא שתה וכאלה, ושבוודאי שאני אישה הגונה שלא בוגדת ,ובכלל שהוא שם אליי לב מתמיד וכאלה-שוחחנו איזה חצי שעה ואז אמרתי כאילו שאני צריכה לזוז , שהתחבורה הציבורית זה רצח בשעה כזו ואצטרך לחכות בתחנה מי יודע כמה זמן כי הנהגים הזונות האלה לא תמיד עוצרים…אז הוא הציע בג'נטלמניות הסיע אותי הביתה…

בכניסה לבית כאלו התלבטתי , והודיתי לו מאוד והייתי מה-זה מבולבלת כזו , אז הוא ביקש אם אפשר כוס מים…. משם זה כבר זרם. איך שנכנסנו הביתה , הוא נישק אותי עמוקות, ואני ירדתי לו והפעלתי את השלט של המצלמה. ישר על הספה בסלון הוא השכיב אותי ופיסק לי את הרגליים ודחף, מה-זה דחף! תקע אותי כל-כך חזק ועמוק שחשבתי שנעשה חור בכורסה! ואני גם מולו הודפת וצווחת וכל הפעלולים ,ותוך כדי אנחנו מפשיטים אחד את השנייה….איזה חזה שרירי ורחב היה לו! ומה זה שזוף! רוב הגברים נראים יותר טוב בבגדים מאשר ערומים, אבל אוהד, הוא נראה טוב גם עירום, איזו בטן שרירית! ואיזה קוביות! ואיזה ידיים יפות ,שממש יצאה לי הנשמה כשהוא מעך וסחט לי את השדיים.. מה גם שהוא כרסם ואכל אותם ונהנה , תענוג! אוי , איך גמרתי בצרחות! ואיך הוא התיז פנימה, לתוכי!

ואיך הוא היה כזה עדין אחר-כך, כזה מפנק ונותן לי לחבק ולהתכרבל ולנשק ולכרסם את הפטמות הקטנות שלו ולרדת לבטן הכל-כך שרירית ועוד דרומה .. עד שהוא תפש אותי ותקע אותי בדוגי על הספה ,ואני גונחת ונאנחת וצווחת ומה לא, וכשאני ממש מתקרבת לשיא ,אני מוציאה לו את הזין ומפסקת את התחת השמן שלי…הגברים, הם מתים לזיין את הנקבה התורנית בתחת. זה נותן להם הרגשת שליטה וגבריות כזו-השד יודע למה, אבל אני לגמרי נהנית בזיון תחת טוב, ואוהד היה מעולה! והא מה זה גמר! התיז פנימה בקבוק שלם של זרע , איזה גבר….

איך ששכבנו ,ככה תשושים אחרי הזיון, אני עם רגליים פסוקות והוא עירום כולו, ביקשתי ממנו שיגמור אותי באכילת כוס, מה יש, מגיע לי אחרי שנתתי לו את התחת, לא? הוא מה-זה אכל! ראו ישר שהוא מת לאכול כוס. עמד עירום על ארבע ליד הספה וזלל וליקק וכרסם ונישק ..יו , איך אני צווחתי , איך התפתלתי וסובבתי את התחת והכל ! איזה תענוג זה היה! וכשהרגשתי שאני אוטוטו גומרת, לא יכולתי יותר להתאפק, זינקתי על הרגליים וזיינתי לו את הפרצוף , כמו שהוא עמד לפניי על ארבע ,עד שכמעט שברתי לו את המפרקת! איך גמרתי לו על הפנים! הרטבתי אותו לגמרי, מסכן.., אבל הוא מה-זה נהנה שתה את המיצים שלי, ליקק אותי עוד ועוד ,שולח בי גלים גלים של גמירה ,עד יובש… אמרתי לכם שראיתי שהוא אוהב לאכול כוס.

ואיך שנפרדנו , בדלת עוד אמרתי לו שיבוא ביום שני אחרי ארבע , שמיקי הולך לספינינג, ונמשיך מאיפה שהפסקנו….

הוא בא, בטח שהוא בא. כשיש סיכוי של זיון תחת , הגברים עטים כמו זבובים על חרא….

איך שהוא בא פקדתי עליו לרדת לארבע ולאכול אותי . הוא מה-זה אכל! עד שצנחתי על הספה ,מפסקת את הרגליים כמה שאני יכולה והוא עוד המשיך לזלול, וואו כמה שהוא אהב לאכול כוס! לפני שגמרתי עוד הספקתי להגיד לו להתפשט , כי כלבים לא לובשים בגדים-ואז הוא התפשט וכל מה שראיתי ממנו היה הגב-איזה גב מדליק! שרירי כזה , שחום קצת וחלק ונגמר בכזה תחת עגול וקטן ושרירי שמה זה בא לי עליו… ואז גמרתי בצרחות ומרחתי לו את כל המיצים על הפנים והא ליקק אותם ושתה אותם בכזו שקיקה ,כאילו הם יין טוב. ואז הוא עלה עליי לדוגי –אבל אמרתי לו להכין טוב את השטח והוא שוב ליקק אותי , הפעם מאחור , עד שכמעט גמרתי ורק אז הוא נכנס. לכל האורך והעומק הוא נכנס . איך שצרחתי, וכמה שנענעתי את התחת! והוא גם הוסיף סיבובים והרעדות וכאלו-גמרנו שנינו כמו איזה מטורפים בני עשרה…

אחרי שנרגענו והתלטפנו והתנשקנו-מה מגיעות לו נשיקות על הגמירות הנפלאות שהוא נתן לי, לא? כאילו , אני מתכוונת בזין כמובן…-הוא ביקש לזין לי את התחת. אמר שלא הפסיק לחלום על התחת שלי מהפעם שעברה. לא שעבר כל-כך הרבה זמן, שלושה ימים בסך הכל! אבל אני אמרתי לו שאם הוא רוצה זיון תחת הוא צריך להכין טוב את השטח-אז הוא התחיל להכניס לי אצבעות בתחת. יו, זה היה מה זה טוב, עד שכמעט נתתי לו , אבל ברגע האחרון עוד עצרתי את עצמי ודרשתי ממנו להכין את השטח כמו שכלבים עושים ללקק ולרחרח . חשבתם שזה הרתיע אותו?! איפה- הוא ליקק ותקע לי את הלשון לתחת בעומק כזה שחשבתי שאגמור רק מזה…. כשכבר כמעט גמרתי עוד עצרתי את עצמי והלכתי לאמבטיה ,עם הלשון שלו כל הזמן בתחת שלי , מביאה אותי כמעט לטירוף. למה לאמבטיה? כי לא רציתי שמיקי יראה שאני נותנת לאוהד לזיין אותי בתחת , שלא יקבל רעיונות. הזין שלו ,של מיקי, פשוט גדול מדי בשביל זיון תחת.

באמבטיה מה זה גמרתי! נפלתי על הברכיים ,עם התחת למעלה, ואוהד עלה עליי ותקע את הזין שלו פנימה ומשם כבר התחילה כזו סערה שאני לא זוכרת כלום ,רק שגמרתי בלי הפסקה עוד ועוד ,עם הידיים שלו בכוס שלי והזין בתחת ולהיפך ,חשבתי שאני מתה!

טוב , מאז כל יום שני אוהד מתייצב אצלי עירום על ארבע כמו כלב , אוכל ומזיין אותי לתיאבון. בתחת אני לא תמיד נותנת לו, שלא יחשוב את עצמו יותר מדי, רק כשאני כבר לא יכולה להתאפק. ומיקי? הוא מאז שוטף את הכלים ורוחץ רצפה… תפשתי אותו מאונן לסרט וידיאו שהראיתי לו , איך אני מזיינת את אוהד… מי שנהנה מזה שאשתו מזדיינת עם חבר שלו הוא סמרטוט, אז זה מה שסמרטוטים עושים….

תגובות ? (אין צורך להזדהות)