אני השכנה מהסיפורים – חלק ראשון

סיפור מאת חוליו אגלסיאס
כל חלקי הסיפור : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7
אני מגיש לכם את סיפורי הראשון בתקווה להמשך פורה, אני גבר והחלטתי לחוות את הסיפור דרך נקודת מבט נשית.
הסיפור בדוי כולו ממוחי הקודח ותגובות הקוראים יעזרו לי להכריע בקשר להמשך דרכי.
אז אנא הגיבו באוביקטיביות והשיאו עצות כטוב בעיניכם.
בתודה חוליו.
שמי ענת ואני גרה במושב דתי  ושקט בדרום הארץ, נשואה באושר.
אני נראית טוב למרות שלוש לידות, שומרת על הכושר והגזרה בזכות שני שיעורי יוגה בשבוע, יוצאת מדי ערב להליכה מהירה סביב המושב.
 אני מודעת למבטים שצורת הלבוש שלי והמראה שלי מושכים. אני אוהבת שמלות מדויקות ומחמיאות, חצאיות צרות, חולצות הדוקות שמחמיאות לשדיי המפוארים, והם באמת מפוארים. יש לי בטן מעט מלאה אך סקסית למראה ונעימה למגע, איבר מיני מטופח מעבר למקובל במגזר וישבן חטוב מונח דרך קבע בתחתוני תחרה מפתים למקרה ש…
חן בעלי הוא איש נאה ושמור וכל זה בלי להתאמץ יותר מדי, מאהב טוב וממלא את כל חסרוני. יש לו איבר בגודל ממוצע והוא יודע לנצל אותו על הצד הטוב ביותר, הסקס איתו נהדר ומספק, מעניין מעורר ומלא עניין.
הסיפור מתחיל ביום שהגיעו השכנים החדשים.
ביום קיץ חם לקראת סוף יולי נכנסה משפחה חדשה להתגורר בשכנות לנו, זוג עם ארבעה ילדים.
משפחה יפה ונעימה, ילדים מחונכים ונקיים, בערך בגילאים של ילדיי.
האישה יפה ומטופחת, בעלת נתונים טובים חזה בינוני ועומד (למרות הלידות) בטן שטוחה וישבן עומד. מקפידה על לבושה גם כשהיא לבד בבית, הגבר גבוה ונאה לבוש פשוט עד פשוט מאוד (קצת זיפים, חולצה דהויה ופשוטה ומכנסי ג'ינס ישנים).
הם העבירו את מעט החפצים שהיו להם במעונם הקודם עם טנדר ועגלה, והגבר פרק אותם לתוך ביתם החדש לבד, ללא עזרה ובשקט תעשייתי.
בזמן שאפיתי במטבח צפיתי בהם מהחלון וחשתי קנאה קלה,  שיש לה כזה גבר בבית.
הוא עבד קשה בפריקה והזיעה מילאה כל נקודה יבשה בגופו הגדול, חולצתו נרטבה כמעט לגמריונצמדה אל גופו השרירי, פניו וידיו נצצו בשמש ושרירי ידיו בהקו, ולא נראה שזה מזיז לו יותר מדי.
חשבתי להציע להם אולי שתיה קרה או להתקרר אצלנו בבית הממוזג, אבל הצניעות הדתית החזירה אותי למקומי, וחשבתי כשבעלי יחזור מהעבודה זה יהיה מתאים יותר.
בינתיים הם סיימו את הפריקה ונסגרו בביתם, כנראה שיש להם כבר מזגן משלהם.
כשבעלי חזר מהעבודה ולאחר שהשכבנו את הילדים, ישבנו לאכול וסיפרתי לו שיש לנו שכנים חדשים ואולי כדאי לקפוץ להגיד שלום, הוא זרם איתי למרות העייפות מיום העבודה.
הוצאתי עוגה שהכנתי מוקדם יותר, סידרתי את כיסוי הראש ויצאנו אל עבר בית השכנים החדשים.
שביל הכניסה לביתם היה חשוך וכך גם המבואה, נעמדנו אל מול הדלת ורגע לפני שהקשתי עצר אותי בעלי ואמר "אולי הם כבר ישנים, חבל להציק להם תביאי להם מחר בבוקר את העוגה". הסכמתי איתו וחזרנו לביתנו.
מאוחר יותר כשבעלי נרדם אני יצאתי להליכת הערב שלי סביב המושב.
(שביל הכניס לביתנו עובר לא רחוק מחלון חדר השינה של השכנים).
בעוברי על שביל הכניסה לביתי בשובי מן ההליכה שמעתי רעשים מסקרנים מכיוון חלון חדרם.
נעמדתי במקומי וניסיתי להאזין בקשב רב יותר, ולא טעיתי, הם היו בעיצומו של סקס סוער ולא אגיד קולני אבל גם לא שקט, בדיוק בווליום שאני יכולה לשמוע., וזה היה מגרה בטירוף.
גניחותיה גרמו לי לקנא אנחותיו גרמו לי לנזול, המילים שנאמרו שם נאמרו ללא בושה, מלאות בתשוקה ואהבה, חזקות ונושמות. בדמיוני היא מלאה בו והוא ממלא אותה, הם אהבו בתשוקה חזקה ופראית. את השקט בין מילה לגניחה נישאר לי רק לדמיין, את שברי המילים יכולתי להשלים ללא קושי כאילו נלקחו מתוך חלומותיי הפרועים שהצניעות יפה להם.
דקות ארוכות עמדתי שם ללא יכולת לזוז, שיכורה ורטובה מהסיטואציה, וחשבתי אם זה ככה אחרי יום עבודה כ"כ קשה מה הם יכולים לעשות ביום רגיל.
משכתי את רגליי בכוח לעבר ביתי , פתחתי את הדלת בשקט כדי לא להפסיד ברעש הפתיחה את קולות התענוג הנשמעים מאחורי ראשי, סגרתי את הדלת מבפנים נשענת עם גבי עליה ומושיטה יד לכיוון איברי הרטוב, מלטפת בעדינות מעל גבי חצאית הריצה הקצרה המכסה את מכנסי הטייץ הצמודים שנצמדים רק יותר ויותר עקב הרטיבות המוסיפה לזלוג, ומניחה לדמיון להנחות אותה לליטוף עדין ומפנטז.
צליל הודעה העיר אותי מחלומי הרטוב והחזיר אותי אל המציאות, נכנסתי להתקלח מקלחת קרה ומרגיעה בכדי להעביר את מחשבות הזימה המלחלחות את איבר מיני.
התנגבתי, לבשתי פיג'מה קצרה ונכנסתי למיטה עוצמת עיניים, ושמע הקולות לא עוזב אותי החרמנות גואה בי ואני מתחילה להירטב מחדש. שולחת יד שקטה לעבר איברו של בעלי הישן ומלטפת בעדינות מעל מכנסיו הקצרים, חשה בקצות אצבעותיי את איברו מתקשה ומתחילה לפלוש מתחת למכנסיו. מלטפת סביב איברו את שערות ערוותו מגיעה עם ידי אל האשכים וחופנת אותם בעדינות רכה. בעלי מרגיש במתרחש ומשפר את התנוחה שלו בכדי לאפשר לי גישה נוחה יותר. ראיתי שהוא בעניין נעמדתי מעל רגליו על שש  ומשכתי את מכנסיו מעליו, אחזתי את איברו בשתי ידיי וליטפתי אותו מעלה ומטה.
בעלי משך אותי אליו הוריד  ממני את החולצה והסתער על שדיי הגדולים, חופן שד בין שתי כפות ידיו ומגיש אותו לפיו, מלקק ומוצץ את פיטמתי עד כאב ועוזב בבת אחת וחוזר על פעולה זאת מספר פעמים, עד שאני יורדת אל אוזנו הימנית ולוחשת לו בקול מלא תשוקה "תזיין אותי עכשיו" ועוד "אני רוצה להרגיש את הזין שלך ממלא אותי". זה הספיק לו, הוא סובב אותי על הצד כשישבני פונה אל איברו הקשה יד אחת מונחת מתחת לראשי אוחזת בשד הקרוב ממוללת את הפיטמה הגדולה והקשה מחרמנות, והיד השניה אוחזת את איברו הקשה מחפשת גישה אל המעיין הנובע המטפטף נוזל תשוקה.
הרמתי מעט את רגלי שלחתי יד אל איברו הקשה וכיוונתי אותו פנימה לתוך הכוס הנוטף שלי. "תדפוק אותי חזק" לחשתי ספק צעקתי כשהוא התחיל לנוע בתוכי. ידו שהתפנת לחצה במעלה איברי על נקודת החולשה שלי על הדגדגן הלוהט שלי, בניגוד לתנועת הזיון החזקה ידו נעה בעדינות אין סופית מעלה ומטה על כפתור החשק המסחרר שלי. "אני רוצה שתגמור" אמרתי, "אני רוצה לגמור" הוספתי.
ואני מרגישה שזה מתחיל להיבנות במהירות מסחררת ואני מתחיל ברעידות קטנות השליטה נעלמת העיניים נעצמות, והא לוחש ע"י האוזן "תגמרי יפה שלי" ומוסיף "אני רוצה שתגידי לי כשאת גומרת". "אני גומרת אני גומרת אל תפסיק תגמור איתי…" . ובום זה קורה בבת אחת וביחד, כמו בסרטים הרומנטים הכי זולים שיש ואת יודעת שבד"כ זה לא קורה, הפעם זה קרה וזה היה ענק.
וכשאנחנו שוכבים על הגב מתנשפים ומתנשמים הוא אומר לי "המילים שאת לוחשת עושות לי את זה" והמשיך  "אני לא יודע מה קרה לך בריצה אבל אני מקווה שזה יקרה כל לילה".
ואני בתוכי חושבת "הכל תלוי בשכנים החדשים"

10 מחשבות על “אני השכנה מהסיפורים – חלק ראשון”

  1. כבר בזכר שכותב כנקבה קנית אותי. חשבתי שיהיה פה סיפור של טרנס או משהו כזה אבל בכל זאת יצאתי מרוצה

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)