אני, העבד והשמנמונת

סיפור של  סינגל שייקר

 

"אתה חתיכת נבלה מסריחה ואתה תיענש על זה שכל הבוקר אתה מסנן אותי" זה מה שכתבתי למאהב שלי הבוקר. המאהב שלי הוא חתיכת עבד מושתן , גרוש בן 40 שמצאתי בכלוב. הוא גר באיזו דירת 2 חדרים עלובה בהרצליה, האמת שיותר נכון מאורת זיונים שמסריחה מסקס, קטורת זולה וסיגריות.

קבענו את הערב הזה לפני כמה שבועות כשגיליתי שבעלי טס לחול. דאגתי לסידור לילדים כדי להיות חופשיה באותו ערב. כל התכנון המושלם הזה השאיר לי ערב פנוי לסקס כיפי ומשחרר, וזה בדיוק מה שהייתי צריכה עכשיו. אבל הבוקר, כששלחתי לו הודעה , הוא לא ענה לי. אפילו התקשרתי והוא סינן אותי.  הייתי המומה מההתנהגות שלו, אותי אף אחד לא מסנן!!! חתיכת כלב מטונף ומסריח, כמוהו יש מאות. הקנאי המלוכלך הזה יודע איך גברים מסתכלים עלי ומחכים רק לאיזשהו סימן ממני כדי להתייצב לרגלי ודווקא הוא מתעלם ממני ומעליב אותי

מה כבר הוא מצא??? הרי אני הפנטזיה של כל גבר

מעניין את מי הוא מזיין עכשיו??? בטח איזה כלבונת שמנמנה וזקנה. ממוצעת כזאת שתימאס עליו אחרי שבוע או שבועיים.

ממני לא מתעלמים!!!!

בא לי לחנוק אותו, להכאיב לו, לדרוך עליו, להשתין עליו, לחרבן עליו, לירוק עליו.

אוף… מה יהיה איתי? אם הוא כזה לוזר אז למה בא לי להשקיע בו כל כך הרבה אנרגיה? כל החרמנות הלא ממומשת הופכת לכעס וזעם חסר שליטה.

הוא אוהב להביא אותי למצבי קיצון ככה, הוא אוהב שאני מקנאה בטירוף ומראה לו את זה. לא מגיע לו כי הוא ממש סתם עבד לוזר, גוש קקי מסריח .

הסתובבתי לי בעבודה עצבנית והסחתי את דעתי בעבודה וחשבתי איך לארגן לעצמי ערב כיפי ומענג בלי הלוזר. כן…. בלעדיו!!! בדיוק!!! הרי כמה טלפונים ויש לי ערימה של גברים.

עד סוף המשמרת, בשלוש, סידרתי לעצמי דייט להיום בערב. חבר חתיך מהעבר ששמח לקבל את השיחה ממני. אחרי שיחה ממש נעימה קבענו לנו שנלך לארוחת ערב להסתכל על השקיעה ולבית מלון. שאלתי אותו אם הוא יכול להביא לנו עוד זכר שיבלה אתנו כי אני ממש ממש במצב רוח מרומם. לשמחתי הוא אמר שאין בעיה וזה יסודר מיד. ואכן עד שלוש וחמישה, כשהייתי בדרכי הביתה, קיבלתי הודעה ממנו שהעניין סגור ושאני הולכת לקבל ערב מהסרטים עם שניהם

נסעתי הביתה לילדים ואחרי ארוחת ערב ומקלחות הלכתי לי להתארגן לערב המענג שלי. נכנסתי לאוטו וראיתי הודעה מהלוזר: ״ הי, אני עמוס בטירוף… אבל אני ממש מתגעגע״

ההודעה שלו הרתיחה אותי!!! ישבתי שם על סף בכי עצבני, החזקתי את ההגה הקטנטן במכונית הספורט המתוקה שלי ולחצתי על הגז. ניסיתי לחייך ולחשוב כמה כיף יהיה לי עם שני הגברברים.

הגעתי תוך 20 דקות למקום המפגש בחוף הים ואחרי כמה נשיקות וחיבוקים ישבנו לנו לשתות בירה מול השקיעה. ישבתי ביניהם והם לא הפסיקו ללטף אותי למרות שהמסעדה על החוף הייתה מלאה באנשים שנעצו מבטים. הם היו כאלה חמודים ומצחיקים וכשהליטופים שלהם נהיו יותר תובעניים החלטנו שזה הרגע הנכון לפרוש לצימר.

מהרגע שהגענו לצימר הם לא הפסיקו ללקק ולנשק אותי. הייתי בעננים…. הם הפשיטו אותי מהשמלה הקצרצרה שלי בפחות מחצי דקה. אחד חפר לי עם הלשון החמימה שלו בכוס  בעוד השני מנשק אותי ומשחק לי בשדיים. כמה דקות מאוחר יותר כל אחד מהם זיין אותי בחור אחר. הם הטריפו אותי ויללתי כמו חיה מורעבת ומיוחמת. אחרי שעתיים של סקס מטורף שכבנו לנו שלושתנו מחובקים ומעולפים במיטה.

נכנסתי לאוטו שלי ב12 בלילה ולמרות הסקס המטורף נותרתי דלוקה וחרמנית. הסתכלתי על הטלפון וראיתי עוד הודעה מהלוזר : ״ כועסת??? הכל בסדר???״

עניתי לו שהכל בסדר … והוא המשיך וכתב שהוא מותש מהיום הזה ועוד מעט הוא יגיע הביתה מת מעייפות. עניתי לו שהכי טוב שנדבר מחר בבוקר.

לא יודעת מה גרם לי לעבור ליד הדירה שלו… אוקי… אז אולי אני פסיכוטית ואובססיבית אבל כשהגעתי עם האוטו ליד הבניין שלו הלוזר יצא מהאוטו עם אישה שמנמונת , מטופחת כזאת, עם עקבים של 15 סמ שתודה לאל שנעלה אותם אחרת היא הייתה נשארת בגובה הרצפה. גם יצאתי מהאוטו ונעמדתי מולם, עם חיוך מטורף ועיניים דומעות כך שכל האיפור שהחזיק מעמד יופי בסקס נזל עכשיו ונמרח. האישה שאלה את הלוזר שלי מי אני….

הוא התחיל לגמגם

צרחתי עליה שתעוף מפה לפני שאני מפוצצת אותה ועליו שיעלה מיד למעלה כי אני ממש כועסת.

העבד הסורר שלי התאפס על עצמו מהר לנוכח הצעקות שלי וניגש אלי ליד השמנמונת שלו וחיבק אותי.נראה כאילו הוא מנסה להרגיע אותי כמו תינוקת. הוא שאל אותי איפה הייתי וכמה שתיתי…. תמיד כזה אבהי!!! האמת ששתיתי… והייתי דלוקה מהזיון קודם. אבל זה לא קשור לזעם שהרגשתי כלפיו.

הוא הסתובב לחברה המומה שלו והציג אותי "מירב מתוקה תכירי זאת חברה טובה שלי סינגל שייקר" הסתכלתי על מירב והושטתי לה יד בעוד הוא מוסיף "זאת סינגל, ההיא שסיפרתי לך" והיא חייכה.

הייתי בהלם… הם דיברו עלי??? הוא סיפר לה עלי??? הוא מצידו המשיך לדבר ״ מירב סיפרה לי שהיא אף פעם לא הייתה עם מישהי ואז סיפרתי לה עליך, סיפרתי לה שיש לי חברה טובה ממש סקסית"

הסתכלתי עליו המומה ולא יכולתי להתאפק והעפתי לו סטירה. צרחתי עליו האם הוא חושב שאני זונה??? הוא גמגם וניסה לחבק אותי ואמר לי ששתיתי יותר מדי ושכדאי שנעלה אליו.

צרחתי עליהם ואמרתי להם לעלות מיד. צעקתי עליה שהיא קיבלה רושם מוטעה על החבר החדש שלה. ושהוא ממש לא גברי ושרמנטי כמו שהיא חושבת ושהוא בעצם עבד מין, כלבלב.

היא הסתכלה עלי במבוכה וצחקה .

עלינו בזריזות למעלה וההפוגה הקטנה עזרה לי להשתלט על עצמי ולחשוב על איך להוציא את המקסימום מהסיטואציה. הוריתי ללוזר להתפשט ולעמוד באמצע הסלון על 4 ולהמתין

הבטתי עליו בעוד מירב עומדת לידי. התפשטתי והיא חשבה שזה סימן בשבילה להתקרב ולנסות לגעת בי. הדפתי אותה אך נראה שהחרמנות כבר געתה בה  ״מה יש לך סינגל? בוא ננסה לנו איזו אורגיית של מציצות וליטופים״

הסתכלתי עליה והתעלמתי. ניגשתי לעבד שהיה על ארבע  וקירבתי אליו את כף רגלי אל פיו, יודעת מה יקרה עכשיו. הלוזר התחיל מיד ללקק את האצבעות שמשוחות בלק ורדרד עם נצנצים.

מירב הלכה הצידה , התפשטה ונשכבה על הספה כמו זונה והתחילה לאונן.

הוא הסתכל איך היא מאוננת והתחיל לטפס ברעבתנות אל הכוס בלי לבקש רשות. צעקתי עליו וסטרתי לו בחוזקה. אבל הוא לא התייחס והעיף אותי לרצפה ואכל לי את הכוס הנפוח שלי מהזיון קודם ברעבתנות ושאל בעצבנות "מי זיין אותך???" חייכתי לעצמי מה שהרגיז אותו עוד יותר.

קמתי במהירות מהרצפה והוא זינק אלי והתחלנו להתגושש…איכשהו היד שלי הגיעה לנעל העקב הענקית של מירב והעפתי אותה על הפנים של העבד שעף אחורה מההפתעה.

ניצלתי את השניות האלו של חוסר אונים כדי לקשור אותו במהירות. כשכבר ניסה להתנגד היה כבר קשור בארבעת גפיו . זה היה יפה כל כך . הוא שכב על הגב עקוד, ישבנו חשוף והזין הענק עומד צמוד על הבטן.

הלכתי למטבח ומצאתי משפך. ושימנתי מעט את הפיה שלו והחדרתי אותה לפי הטבעת של הלוזר. נעמדתי מעל המשפך ושחררתי המון פיפי… קראתי למירב שתבוא ותשתין גם כן. ראיתי את המבוכה על פניה אז נישקתי אותי קצת ודחפתי לה אצבעות לכוס שהיה רטוב בטירוף… כיוונתי אותה מעל התחת שלו והמשכתי לנשק אותה ולעודד אותה שתשתין . כשהשתינה ילל האפס שחור התחת שלו מפוצץ בפיפי והוא מת לשחרר את הכל החוצה ולא נעים לו מאתנו…

מירב הייתה נבוכה ואני צחקתי, תפסתי אותה בשיער, בפן המטופח שלה לכבוד הדייט והצמדתי אותה עם השדיים על התחת שלו וביקשתי ממנה לשאוב לו את הביצים ולמצוץ לו את הזין עד שיגמור. דרכתי עם כף רגלי על הבטן השרירית שלו ליד הזין ואמרתי לו שהוא יכול להתיז לי על הרגל. וסימנתי לה שתגביר את קצב המציצות ואז הוא התיז את כל השפיך החמים על כף הרגל שלי ותוך כדי שהוא גומר הוא צעק משהו למירב שהוא משתחרר וכדאי שתזוז. החזקתי אותה בשיער שלא תקום והוא שיחרר על הציצים שלה את כל הפיפי שנאגר לו בתחת .

מחשבה 1 על “אני, העבד והשמנמונת”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)