אמא זונה – חלק שני

תחילת הסיפור

סיפור מאת עלמה אשמה – עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין אירועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

 

כתבתי שהזדיינו כל יום-אז כמובן שהיו יוצאים מהכלל. היו ימים שאמנון היה עסוק  אחר הצהרים והיו אפילו לילות שבהם הוא זיין את השרמוטות שלו ולא היה לו ראש או זין לאמא שלו האוהבת ומשתוקקת. והלילות האלו הלכו והתרבו ,עד שכעבור איזה ארבעה חודשים הוא התחיל לחנטרש לי שאני "מפריעה לזוגיות שלו עם בנות גילו" איזה בן זונה! אבל מה , הוא הודה שמגיע לי זיון כמו שצריך, שאין כמוני וכאלה. בסוף הוא הציע לי שאזיין את החבר שלו ,תארו לכם! כאילו, היה לו חבר ילדות עם תסמונת דאון, עופר, והם היו ממש חברים בלב ונפש. זה התחיל כשעופר והוא היו תינוקות , והיינו שכנים באותו בניין, ונמשך עד היום. עופר היה ילד נבון וחמוד מאוד ,התסמונת פגעה בעיקר במראה שלו וקצת בשליטה המוטורית , וכך יצא ,כמו שאמנן אמר "הבנות הטיפשות נגעלות מלהזדיין אתו". טוב אולי זה לא כל-כך מפתיע, עם הצורה של מפגר והלשון הבולטת והגמלוניות הזו, גם אותי זה הרתיע, וגם אמרתי את זה לאמנון . הוא ממש התרגז ואמר שעליי הוא לא היה מאמין ,כאילו , שאני אפלה מישהו רק בגלל שהוא פגוע חיצונית וכאלה. אבל מה לעשות, זה באמת קצת הגעיל אותי .  אבל אמנון כל-כך נדנד וכל-כך פרט על המצפון שלי עד שבסוף הסכמתי. אמנון גם אמר שעופר מעריץ את האדמה שאני הולכת עליה "ויש לו זין , משהו מהסרטים" אבל לא זה מה ששכנע אותי.

אז ישבתי עם עופר אחר צהרים אחד בסלון מלטפת את שיער ראשו ומתחקרת אותו על חיי האהבה שלו. קצת הגעילו אותי הלשון העבה שלו שנשמטה מפיו ומבט הכלב בעיניו והריר שזלג מזווית הפה שלו, וחשבתי כבר להגיד לאמנון שניסיתי וזה לא עבד, ואז נזכרתי שאמנון אמר משהו על הזין, שזו תופעה . השפלתי את המבט את המפשעה של עופר ובאמת היה שם משהו במכנסיים שלו . משהו חי, איזו חיה שמנסה לפרוץ , גדולה ממש ,כאילו שיש שם חתול או משהו. הנשימה קצת נעתקה לי, כאילו,  והלב גם קיפץ ודילג על פעימה, והחלטתי ש"על החיים ועל המוות", אני מוכרחה לראות מה קורה שם . אז נישקתי אותו ,את עופר נשיקה אמיתית כזו . הלשון קצת הפריעה, והייתי צריכה להתגבר על עצמי אבל החיה במכנסיים שממש השתוללה, שכנעה אותי להמשיך. הכנסתי את הידיים מתחת לחולצה שלו ומשכתי את הידיים שלו לחזה שלי…. להפתעתי, המגע שלו היה עדין  וחושני. ניכר שהוא היה מאוד נבוך ולא כל-כך ידע מה לעשות, אבל האינסטינקטים שלו היו טובים. הוא מולל בעדינות כזו את הפטמה שלי בעודו מחבק אותי ביד השנייה-תענוג!  אני, אני כל הזמן חשבתי והייתי עסוקה בדעתי מה קורה שם במכנסיים שלו ,אבל לקח כמה דקות עד שהעזתי להפשיל לו אותם. עד אז כבר הייתי רטובה גמרי.

זה לא הלך בקלות, להפשיט לו את המכנסיים, הם נתקעו בזין שלו ולא רצו לרדת, ואלמלא הייתי כל-כך מיוחמת זה היה מצחיק מאוד ,אבל בסוף משכתי אותם למטה. מה אגיד לכם, זין כזה אפילו בסרטי פורנו בקושי רואים. איזה גודל!! ארוך ושמן ולוהט ואדום ואווו! כל-כך רציתי להכיל אותו, להרגיש אתו בתוכי! פתחתי את הרגליים והפשלתי את הגרבונים שלי ,עם התחתונים, בתנועה אחת, אבל עופר האידיוט לא ידע מה לעשות עם זה. תפשתי אותו בזין המדהים שלו, החם והרוטט-אוי איזו חוויה מדהימה- והבאתי אתו עד לפתח הכוס שלי , מחככת אותו על כפתור האהבה שלי. הוא עדיין לא ידע מה לעשות אבל בכוחות משותפים הצלחתי להביא אותו לפתח הכוס ,לפשק את השפתיים ולנעוץ את קצה הראש שלו בחור הלהט בפתח הנתיק שלי . כאילו, קל לכתוב את זה אבל אתם לא מתארים לכם כמה הייתי נלהבת ,כמה השתוקקתי כבר להרגישו אותו בתוכי. כולי רטטתי , רעדתי , האגן קיפץ לו מעצמו והקשה על עופר את הכוון עד שהוא הצליח להיתקע קצת פנימה . וגם אז זה לא הלך בקלות, כל-כך עבה הוא היה. גמרתי שלוש פעמים עד שהזין הקדוש הזה נכנס בי לכל העומק . איו ! מה אגיד לכם על התענוג! גם עופר גמר כמובן, פעמיים מתיז לתוכי כמו מטורף קופץ ותוקע ותוקע ותוקע-כן הטבע הוא המורה הכי טוב.  איזה זיון, הייתי ממש בשמים , נישקתי אותו, קודחת בלשוני את פיו ,את לשונו השמנה ,הנפלאה, שעכשיו תוקעת את פי כאילו היא זין נוסף! איכשהו מצאנו את עצמנו ערומים לגמרי , במיטה שלי והמשכתי להזדיין כל אחר הצהריים. הבאתי אותו אפילו לתקוע אותי מאחור-בכוס! לא בתחת, הוא היה קורע אותי לשניים!. מה אגיד לכם, עומק כזה ותקיעה כזו לא חוויתי מימיי. כל הדיפה פגעה ישר בפתח הרחם שלי שולחת גל של כאב מתוק ואני צווחת וצורחת והודפת מולו . איך שנתקענו יחד! זה היה אחרי כמה וכמה גמירות אז לשנינו לקח זמן לגמור אבל החשק היה גם היה . אוי איזה זיון! בקושי הצלחתי להיפרד מעופר ,לפני שמאיר חוזר מהעבודה.

כמה שהייתי דלוקה עליו ! למחרת תפשתי אותו בבית הספר ומשכתי אותו איתי הביתה, השכבתי אותו וישר טיפסתי על התורן שלו. מה אגיד לכם? הייתי צריכה ממש לטפס. שקעתי עליו סנטימטר אחרי סנטימטר , כשהוא מה-זה מרחיב אותי, מותח את הכוס שלי עד כאב-אוי איזה כאב מתוק! איך שהצלחתי להשחיל את כולו פנימה גמרתי , איך גמרתי! גם הוא מהקפיצות שלי התעורר והתחיל לדחוף-ויאללה יצרנו ממש סערה. ואז, כדי למנוע שאחליק-אני בטוחה שזה היה במקרה ולא במכוון!- הוא תפש לי את התחת והאצבע שלו החליקה פנימה! אני אוהבת זיון בתחת ,אבל אף פעם לא חשבתי זה משהו נפלא במיוחד עד עכשיו. הצרוף זה של כוס מלאה עד להתפקע בזין ,יחד עם הזיון בתחת-אמנם רק של האצבע- שלח אותי לגבהים שלא הכרתי . איזו אורגזמה! איזה זיון! והמכות בפתח הרחם שלי בכל תנופה! במשך דקות ארוכות ריחפתי במרומים , כל העולם התרכז לי בכוס שלי , בזיון המטורף והמקסים הזה. גמרתי וגמרתי רצוף כמה וכמה פעמים , אוי, משהו כזה לא חוויתי מימיי. גם עופר התיז וכתש וקיפץ בלי הפסקה ,עד שנפלנו שנינו שדודים . אחר-כך המשכנו להזדיין כל אותו אחר צהריים, וכך כל הימים.

אל תחשבו, עופר לא היה רק זין של סוס וחשק של שפן! כאילו, הוא היה מה-זה מאהב עדין! כמה שהוא פינק וליטף אותי ונישק ,וכמה שאהבתי להיות מפונקת כך! וכמה מתוק הוא היה-ועודנו- וכמה שהוא אהב והעריץ אותי! והוא חכם, עופר שלי! כאילו, אפילו אז הוא עזר לי בעצות חכמות לפתור כל קושי שנתקלתי בו בכיתה, ולשמוע אותו מדבר על הנושא האהוב שלו, היסטוריה, זו היתה ממש חוויה! לא סתם בחר בו צהל למודיעין! אבל אז, בחודשים הראשונים, בילינו את כל הזמן במיטה, היה לנו חבל על כל שנייה. איך שבאנו מבית-ספר, רק חטפנו משהו לאכול ונכנסנו למיטה להזדיין עד סמוך למתי שמאיר חוזר מהעבודה. את זה בררתי בכל יום מחדש, בטלפון אליו. עופר בקושי הספיק להתקלח לפני שעזב, את כל הזמן העברנו במיטה, בזיונים. כך גם מצא אותנו יום אחד מאיר –כשהקדים לחזור הביתה.

הוא לא צעק ולא השתולל, מאיר. הוא רק אמר :"איך את לא מתביישת, לזיין ככה ילד מפגר? ! " הוא לא מפגר, הוא חכם יותר ממך!" צרחתי עליו בחזרה, נעלבת בשם עופר אבל הוא הגיב: " טוב אז לא מפגר. ילד עם צרכים מיוחדים-צבועה אחת! זה מה שחשוב?" כאילו, כן! זה מה שהיה חשוב , לא לפגוע בעופר! אני , אותי הוא יכול העליב כמה שהוא רוצה. טוב, הוא ישר גירש אותי מהבית ובכלל. שום דבר הוא לא השאיר לי, לא מזונות, לא דירה , כלום! אמרתי וטענתי שמגיע לי חצי מהדירה ומזונות לאמנון וכאלו , אבל הוא הגיב : "טוב, אז תתבעי אותי! תראי כבר מה יקרה כשיעלה בדיון שזיינת ילד  מפגר! " גם העורך-דין יעץ לי לרדת מהתביעה, כאילו, שבית-הספר בוודאי יפטר אותי ואני עלולה גם להיתבע על אונס חסר ישע. אז עברתי לדירה אחרת , קטנה, ושם המשכתי להזדיין עם עופר, וגם אמנון היה מצטרף אלינו לפעמים. רק מה , משכורת של מורה זה לא גליק גדול, ולא נשאר לי מספיק כסף לצעירים. בייחוד אמנון היה צריך הרבה כסף.

2 מחשבות על “אמא זונה – חלק שני”

 1. יש לי סיפור אמיתי זה זינתי את השכנה החרדית נשואה שלי

  הגב
 2. זה אכן משהו מיוחד לזיין את עופר
  רק חבל שלא הבאת צילום [בלי פנים] אלא איך נראה זיין של כזה ילד

  וכן כמה בנות בעבודה או מחוצה לה זיין מאיר והאם הן לא היו צעירות כדומה

  אבל התיאור עד שמאיר ראה אותה מזדיינת כתוב עסיסי
  אבל אחר כך קצת יבש

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)