אמא אופירה – פרק 2 – התחתונים

סיפור בחמישה חלקים : הצצה, התחתונים, השיחה, החיזור, המשגל

כשלוש פעמים בשבוע היתה אופירה יוצאת החוצה לחדר הכביסה שם עמיר היה עומד ומציץ לה. בין חדר האמבטיה לחדר הכביסה היה ארון משותף שבו מצד אחד של חדר האמבטיה הוכנסו פריטי הכביסה שנזרקו על ידה ועל ידי עמיר לאחר המקלחת ומן הצד השני היתה דלת קטנה מכיוון חדר הכביסה שאיפשרה לקחת את הפריטים להכניסם למכונת הכביסה. היא מיינה את הכביסה והתבוננה בתחתוניה שנראו מעט רטובים.  היא לא זכרה שהכניסה אותם כך לארון הכביסה. היא קירבה את אפה לתחתונים שהיא הטילה לארון בימים האחרונים והריחה אותם שוב ולא עמד ספק בדעתה שעמיר מאונן ויורה את זרעו לתוך תחתוניה תוך כדי כך שהוא מציץ לה. היא עצמה את עיניה והסניפה את הריח של הזרע לאפה. המון זמן עבר מאז שהריחה זרעו של גבר באפה. היא אהבה למצוץ לבני זוגה בעבר ולפעמים היתה יוצאת מהם זירמה קלה של זרע ראשוני שהתערבב ברוק שלה. היא אהבה את הטעם המלוח הזה והריח הגברי החזק.  היה לה חוש ריח מעולה והיא הצמידה את אפה לתחתונים. הריח המיוזע של עמל יומה התערבב עם ריח הזרע של בנה והיא מצאה את עצמה מכניסה את ידה למכנסיה מבעד לתחתוניה ומשפשפת את ערוותה.

"אמא, איפה את ?" והיא מהר הוציאה בבהלה את היד מהתחתונים כאילו לא הופיעה לפניו במופע אירוטי במקלחת. אבל המקלחת היתה מקלחת ושם התנהל המופע ובטח שהוא לא אמור לדעת שהיא יודעת. עכשיו היא אמא שעושה כביסה ואסור לה להיתפס מאוננת בחדר הכביסה.

"אני בחדר כביסה מפעילה כביסה" צעקה לו.

"אהה. אוקיי. אני הולך לחבר"

"ביי" ענתה לו "אתה מגיע לארוחת ערב ?"

"לא, אני נפגש עם מישהי, אגיע מאוחר"

"אוקיי. תהנה" וחשבה לעצמה שהערב היא תתקלח לבדה ללא הצופה האלמוני.

היא הכניסה את תחתוניה לכביסה והחלה להכניס את תחתוניו הצבעוניים.

מחשבותיה נדדו שוב לבנה בהביטה בתחתוניו. היא ניסתה לדמיין את תחתוניו מלאים בזיקפתו החזקה. היא הריחה את תחתוניו וגם הריחה ריח של זכרות מהם. היא מעולם לא ראתה את איבר מינו של בנה מאז היותו בן 12 בערך. בגיל הזה הוא החל לשמור על פרטיותו ורק פעם אחת נכנסה לחדרו במפתיע ומצאה אותו עם זיקפה בידו ומיד סגרה בבהלה את החדר. מה קרה עכשיו שהוא בן 20 שהציץ לה ? האם הרגישה מוחמאת מצד אחד שבנה מתעניין בה ? הוא היה חיל ג'ובניק ביחידה טכנולוגית וחזר מידי ערב כמעט הביתה. הקשר בינהם מאז פרידת האב היה קשר חזק של אם ובנה בלבד. הוא כיבד אותה ועזר לה בבית בכל מה שקשור למטלות הטכנולוגיות של החלפת מנורות ותיקון מכשירים.

היא נפלה שדודה למיטה וחלמה בלילה על בנה. בחלומה היה גבר לבוש לבן עם אור זוהר שהתקרב אליה עם בנה בין ידיו. הגבר היה ענקי וזוהר והוא החזיק בידו דמות מיניאטורית של בנה והגיש לה אותו.

"טפלי בו יפה" אמרה הדמות האלוהית "הוא זקוק לך"

היא התעוררה בבהלה. הביטה בשעונה. השעה היתה 7:30 בבוקר והיא כבר באיחור.

"לעזאזל, לא שמתי את השעון" מלמלה לעצמה.

"עמיר קום קום קום אני באיחור.. נכנסת למקלחת"

"אני כבר ער" הוא צעק מבעד לדלת שלו.

אופירה נכנסה למקלחת בבהילות , שוטפת מעצמה את החלום המוזר על האדם הזוהר שהגיש לה את בנה. מנסה להבין אם יש רמז כלשהו. למרות הבהילות היא השתקעה מתחת למים החמים במשך דקות ארוכות והמקלחת של שתי דקות הפכה למקלחת ארוכה למדי. היא יצאה מהמקלחת ועטפה את עצמה במגבת והלכה לכיוון חדרה. דלת חדרה משום מה היתה פתוחה למרות שהשאירה אותה סגורה, אך היא התעלמה מזה וחשבה לעצמה שאולי היא טועה.

היא התייבשה ובישמה את גופה והוציאה את זוג התחתונים שנמצא בראש הערימה מהמגירה ומהר לבשה אותם.

תחושת רטיבות עפפה את פתח הפות שלה. היא הציצה לתוך התחתונים וראתה שהם רטובים.

"יכול להיות שהכנסתי זוג רטוב ?" חשבה לעצמה.

היא החדירה מעט את התחתונים לתוך איבר מינה והרגישה שהיא נרטבת מעט מבפנים. היא העבירה את את אצבעותיה על הנוזל בתחתונים ושמה באפה את האצבע.

הריח היה מוכר. ריח של זרע חריף וטרי נדף מהתחתונים שלה.

"יכול להיות שעמיר אונן לי בזמן המקלחת בתחתונים שלי ?" חשבה לעצמה.

עד עכשיו הוא רק עשה זאת בחדר הכביסה, אבל זאת ממש עליית מדרגה מצידו. לרוץ לאונן בתוך תחתונים נקיים בזמן שהיא במקלחת.

הריח החריף הזה גרם לה להכניס את אצבעותיה לכוס שלה. שרידי זרע כבר נטמנו בפתח הכוס בהכניסה את התחתונים, והיא  נכנסה לריגוש מטורף. ליבה הלם בה. המחשבה שהוא היה שם רק כמה דקות קודם והשאיר לה מתנה בתחתונים. היא החדירה את אצבעה וחשה את הרטיבות של הזרע. היא נשכבה על גבה במיטה ופיסקה את רגליה ואוננה במשך כשתי דקות בקצב חזק ומונוטוני. היא חשה ברעידות חזקות של אורגזמה , גופה רטט במשך כמה דקות לאחר מכן ונשימתה נעתקה. היא דמיינה את הזין של בנה תקוע בתוכה ומשפריץ את זרעו פנימה לתוכה. התחתון היה רטוב לגמרי והיא חזרה למקלחת  להתקלח שוב. במקלחת שוב אוננה את עצמה לדעת עד לפורקן נוסף. לאחר מכן החליפה תחתונים ויצאה לעבודה. בתפקידה הניהולי בתחום משאבי אנוש היא עזרה לכמה אנשים למצוא עבודה באותו יום, אך מחשבותיה נעו בתחושת הרטיבות שאפפה אותה בקביעות בין רגליה. למרות שתחתוניה היו יבשים, החושים שלה הרגישו את לחלוחית ה זרע שהיתה בין רגליה הבוקר. היא לא יכלה להתאפק  יותר וניגשה לשירותים, נעלה את הדלת ואוננה שם שוב תוך כדי כך שפינטזה על הבן שלה מחדיר לה את הזין שלו מאחור בתנוחת דוגי על השולחן בפינת האוכל. היא פינטזה כיצד הוא נאנק וגומר לה בכוס שלה ומזרים לה כמויות של זרע. היא שוב נאנקה כשהגיעה לאורגזמה בשירותים. התיישבה שניה על האסלה ונרגעה. התחושות היו מרגשות ומפחידות כאחת. היא חצתה כל קו גבול שאם יכולה לחצות והיא חייבת היום בערב לשבת ולדבר עם הבן שלה. זה לא יכול להימשך כך.

6 מחשבות על “אמא אופירה – פרק 2 – התחתונים”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)