אמא אופירה – פרק 1 – ההצצה

סיפור בחמישה חלקים : הצצה, התחתונים, השיחה, החיזור, המשגל

אופירה בת ה 54 בהתה בבנה עמיר כשסיפר לה שהוא מתכוון לשאת לאשה את נאוה. היא חייכה אליו באילוץ קל. זה לא שהיא לא חיבבה את נאוה. אבל המחשבה שהיום הזה הגיע ושבנה כבר לא בלעדית שלה העיקה עליה במעט.
"אני מבינה שאתה מאושר איתה" שאלה אותו.
"כן אמא"
"אתה יודע שדברים משתנים ורגשות משתנים" אמרה "גם אני התחתנתי עם אבא שלך ובסוף הכל התפרק לפני 17 שנים"
"כן אמא, אבל את מבינה שהיום הזה היה צריך להגיע, אני אוהב אותך נורא ואני מבטיח לך שאני אקדיש לך את כל תשומת הלב שתצטרכי ממני".
"מתי יהיה לך זמן ?"
"אני אבוא כמו שכל בן בא לבקר את אמא שלו ואשאיר את נאוה בבית ויהיה לנו זמן איכות ביחד"
"אני מאד מקווה. אני יכולתי למצוא לעצמי בן זוג לפני שבע שנים, לולא אתה נכנסת לי לחיים בכזאת דרמטיות"
"אני יודע אמא, אני מבטיח שיהיה לנו עדיין טוב גם אם לא אחיה בבית"
"אני בת 54 היום, מי ירצה אותי חוץ ממך" עיוותה מעט את פניה ודמעות קלות ירדו מעיניה.
עמיר ליטף באצבעותיו את אפה והסיר את הדמעה שירדה מעיניה, נשק בשפתיו לשפתיה.
"אמא, אני עדיין איתך, אך חייבים כלפי חוץ להמשיך לשדר עסקים כרגיל… את בטח רוצה נכדים"
"בטח בטח, אבל אתה יודע שזה קשה לכל אמא להיפרד מהבן שלה ועד כמה וכמה לנו עם הקשר המטורף שלנו"
"כן אני יודע" ענה עמיר.
"טוב, נשק אותי חזק. חייבת לדעת שאתה עדיין שלי"
עמיר החדיר את לשונו לשפתיה של אמו ולשונותיהם נאחזו זה בזו. התגוששות של לשונות חזקים אחזה בינהם במשך דקה תמימה ולאחריו חיבוק ארוך.
פרק א' מהעבר עומד להסתיים ופניה מועדות לפרק ב'. עמיר בן 27 כבר והיא חייבת לשחרר אותו מעט. למרות שתמיד אמרה לעצמה שתקבל את גזר הדין בבוא היום בשמחה, לא תיארה לעצמה שדוקא נאוה היא זאת שתדליק בו את הזיק ואיתה יינשא. עכשיו תאלץ לחלוק את עמיר עם נאוה ולבגוד בכלתה לעתיד שלא יודעת על טיב היחסים בינה לבין עמיר.
הרהוריה לקחו אותה לאחור שבע שנים. היא נזכרה בתקופה בה עמיר היה מציץ לה למקלחת. סה"כ בחור צעיר בן 20, מלא בהורמונים. בתחילה היא לא התייחסה לזה ולאחר מכן זה מעט הרגיז אותה. אבל התופעה חזרה על עצמה מידי ערב. הם גרו בבית פרטי שבו לחדר האמבטיה היה חלון לחדר הכביסה. הכניסה לחדר הכביסה היתה מחוץ לבית והיא ראתה את צלליתו מציצה בה כמעט מידי ערב עת התקלחה.
אופירה חשבה לעצמה מה לעזאזל הוא מוצא באשה מלאה כמוה. הוא כבר פעיל מינית מגיל 16 ומביא בחורות הביתה ולא פעם היא שמעה את האנחות מחדרו כשאחת הבנות הגיעה לאורגזמה או כשהוא גמר. לא צריך היה הרבה דמיון כדי לדעת שהוא ממצה את חייו המיניים עד תום. מה לעזאזל הוא מוצא בה ? מדוע הוא מציץ בה ? היא לא רצתה להביך אותו או לדבר איתו בנושא ומכיון שלא התביישה בגופה חשבה לעצמה שזאת תקופה שתעבור וחשוב לא להתעמת איתו בנושא.
אופירה היתה אשה בהירה, עם עיניים ירוקות ושיער חום ומלאה למדי עם מבנה גוף סקסי, לא גבוהה מידי אך אך מאד חיונית ואסטטית.
בשלב מסויים לאחר כשבועיים שלושה של מקלחות ההצצות שלו החלו לרגש אותה. היה מדובר בכאילו טקס יומי או דו-יומי שבו כאילו בצורה מתואמת היא אומרת לו "אני במקלחת" וכעבור כמה דקות היא חשה בהתנשפות קלה מבעד לחלון. בשלב זה היא כבר הפסיקה סתם להתקלח והפכה לשחקנית הצריכה להפגין כישורי עינטוז על מנת לספק את הצופה מהצד השני, וכל זאת מבלי שהוא יחשוד שהיא יודעת. היא היתה בקביעות מרימה את רגליה אל מפתן האמבטיה מסבנת ביסודיות את ערוותה במשך דקה תמימה, מפסקת קלות את הפות שלה ומעבירה סבון על פתח האהבים שלה, מתבוננת קלות בפות ובודקת שהוא אכן נקי, ממשיכה ושופכת סבון נוזלי על שדיה הנאים, מרימה אותן קלות ומסבנת תחתיהם. כמו כן מלטפת את פטמותיה וממוללת אותן תוך כדי הגדלת הפטמה למימדים בולטים, מידי פעם אפילו מצצה את פטמותיה עם שפתיה וגם נשכה אותן קלות ועצמה את עיניה כשזה קרה. לוקחת עוד סבון בידה ומסובבת את ישבנה כלפי החלון ומתכופפת קלות, מסבנת את פנים ישבנה ומנקה את הכניסה האחורית שלה מתוך ידיעה שיש לה קהל שאסור לאכזב אותו.
עברו כמה שבועות טובים מאז שאחד ממקצת הגרושים שהכירה שיגל אותה. היא היתה אשה חמה ודאגה ברציפות לבני זוג ראויים למיטה שיספקו אותה. היא אהבה סקס טוב וחדירה חזקה. פרץ של חרמנות התגלה בה פתאום בהזכרה באותו גרוש שחדר אליה בדוגי והיא המשיכה בהתכופפות שלה כאילו היא בתנוחה דוגי והחלה מאוננת . מבעד לחלון ניתן היה לראות את ישבנה וזוג אצבעות חופרות באיבר מינה ודגדגנה. היא ליטפה ועינגה את עצמה עד שהגיעה לאורגזמה עוצמתית. מבעד לחלון היא חשה בתכונה רבה ושמעה פה ושם גניחה מאופקת וכשהיא הגיעה לפורקנה חשה מבעד לחלון שגם מישהו הגיע לפורקנו. היא חייכה לעצמה בתשישות לאחר כל אורגזמה שחוותה במשך השבועות האלו. ההצגה חייבת להימשך והקהל שקט כדרכו.

 

לפייסבוק של מר נג'ווה

2 מחשבות על “אמא אופירה – פרק 1 – ההצצה”

  1. הצצתי לאמא שלי במקלחת גרך החלון מהחדר כביסה יש לה ציצי ענק המבטים שלנו נפגשו באמצע אני הולך לזיין אותה! להיכנס לחור שממנו יצאתי למצוץ אותו ואחר כך לדחוף את הראש שלי בין הציצי הענקיים שמהם ינקתי זה הולך להיות כל כך טוב..

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)