אביטל ואחיה

שיעור

זה סיפור מעט משונה על אשה צעירה שמוצאת עצמה באופן לא מכוון במרכזו של שיעור נחמד על עובדות החיים.

ערב אחד, בשבתה בבית במצב רוח שובב, פרסמה אביטל בפורום מסויים שאחיה נוגע בה כל הזמן כאילו במקרה. אביטל בת 25 חיה אצל ההורים ואחיה בן ה 16 מתקרב אליה כל הזמן בצורה שלא מתאימה לעובדת היותם אחים.

אביטל נלחצה, ושאלה בפורום אם למישהו יש דעה בעניין, היו המון תשובות לכאן ולכאן, אבל אדם אחד שאל בפשטות, זה נעים לך? אביטל התביישה מעט אבל השיבה שכן, זה אפילו מאוד נעים לה

הדובר האלמוני יעץ לה אז, לקרוא לאחיה לשיחה

היא טענה שהוא עם חברים, שמתכוונים לישון אצלו, והיא לא יודעת מתי הוא יתפנה.   הזר לחץ עליה, תקראי לו, ותגידי לו שאת צריכה לדבר איתו אחרי שחבריו יירדמו. אביטל עשתה כדברו ומאז אחיה לא הפסיק לשאול אותה מה הנושא, ולמה זה דחוף. אביטל אמרה לא שהיא לא יכולה לומר.

בינתיים קבלה אביטל הוראה להתלבש בבגד גוף מרשת שהיה הלבוש הכי סקסי בארון שלה.

כשסיימה להתלבש, נכנס פתאום אחיה אל החדר, הוא נבהל, בלע את הרוק ושאל אותה מה היא עושה. אביטל הנבוכה לא ידעה מה לענות וחייכה אליו חיוך סתמי, דרך הדלת הפתוחה ומאחורי גבו, היא יכלה לראות את אחד מחבריו מציץ פנימה ומביט בה כמהופנט.

אנחנו רעבים, אמר אחיה, ואביטל אמרה שהיא באה להגיש להם אוכל.

היא לבשה טרינינג מעל לרשת וירדה למטה. שלושת הנערים הביטו בה במבט חודר, לא מסירים את עיניהם מקימורי גופה. אביטל הרגישה שמזיינים אותה, זה היה משפיל אבל יחד עם זאת מעורר.

כשסיימה לפנות אחריהם עלתה אביטל אל חדרה, פשטה את הטרינינג, ולפי הוראת הזר החלה מלטפת את גופה. רגליה היו מפושקות רחב ואצבע ליטפה את שפתי הערווה והדגדגן המגורה. מדי פעם היא הבליעה גניחה חרישית פוחדת לעורר את תשומת ליבם של הנערים. היה ברור שאחיה ייכנס שוב וזו רק שאלה של זמן. אביטל היתה נבוכה אבל בלי לדעת מדוע צייתה לזר המטורף שהנחה אותה והיה לה למנטור. ואם יבוא החבר? שאלה, אז תקבלי גם אותו, היתה התשובה.

כצפוי, דפק אחיה על הדלת כעבור כמה זמן, היא בקשה להתכסות, אבל המנטור אסר עליה, היא נצטוותה גם לענות לשיחת הטלפון שהגיעה ולהאזין לאזניה שהיתה תחובה באזנה.

זה מביך אותי, ניסתה לומר אבל המנטור השתיק אותה.

אתה יכול להכנס, קראה לעבר הדלת, ואחיה שנכנס שאל בתמהון מה קורה לך אביטל, למה את ככה?

תעני לו שאת הולכת לחנך אותו היום. אתה הולך לקבל היום סדרת חינוך. ענתה אביטל. החבר של אחיה שוב הציץ מעבר לכתפו. אביטל דיברה בקול רם שגם המנטור ישמע: אני רואה שחבר שלך שוב כאן. תכניסי אותו גם נשמעה ההוראה של המנטור באזניה. אביטל הורתה לו להכנס כשנשמעה הצעקה מחדרו של האח. החבר השלישי שאל אם הם באים. תזמיני אותו, היתה הוראה לקונית באזניה.

אביטל התמהמהה והקול היה חד ותוקפן: תקראי לו מייד.

תשבי על קצה המיטה ישיבת לוטוס, שהכוס שלך יהיה פתוח לקראתם. אביטל התיישבה רועדת מהתרגשות ומבוכה.

מה את עושה? שאל אחיה כמעט בצעקה. באזניה נאמר לה: תגידי לו לשתוק, וכך עשתה אביטל.

תסמני לשני החברים לשבת לידך, היא סימנה

עכשיו תקחי יד של כל אחד מהם ושימי אותן על השדיים שלך. השדיים של אביטל בינוניים והפטמות הבתוליות היו זקורות ורגישות. שילטפו וימצצו נשמע הקול באזניה, ואביטל הורתה לשני הילדים.

עכשיו תקחי את היד של אחיך ותתחילי לאונן איתה עד שהוא יפעל לבד.

היא אחזה בידו של אחיה והחדירה והחלה מלטפת איתה את הכוס שלה שכבר בער בתשוקה. היא פחדה, היא חשה אשמה והיא אהבה את הריגוש וההנאה.

אחיה החל מעסה וצובט מחדיר ומאונן, והיא נתנה לו הוראות, חזק, חלש, מהר , לאט, למטה למעלה. עד מהרה הוא תפש מה גורם לה לרטוט לגנוח והתמקד בתנועות הללו. שלושה בתולים עינגו עכשיו את גופה והיא היתה מגורה וקרובה לאורגזמה. באזניה נאמר לה, כשתגמרי, תורי להם להתפשט. הפורקן הגיע מהר אם בגלל הפחד ואם בגלל הנסיון החדש היא גמרה בגניחה רמה גופה מתפתל ומתכווץ.

הם התפשטו, והיא החלה מוצצת לראשון, וואו זה היה מהר, הם היו בתולים וסף הגירוי מאוד נמוך, הוא השקה אותה בשפיך שלו הרבה לפני שהספיקה לענג אותו. הוא זז הצידה. החבר השני ניגש ואיתו היא היתה עדינה יותר, מלקקת ומנשקת  בעדינות, מעבירה את שפתיה מהבסיס עד לעטרה. אבל גם הפעם, ברגע שהכניסה אותו במלואו אל פיה, הוא גמר מייד.

אביטל שאחיה עינג אותה ביסודיות ונאמנות כבר היתה על סף גמירה כשעצרה אותו ובקשה שיבוא ויתן לה את הזרג שלו אל פיה. הוא עמד  והיה גדול בהרבה מאלה של חבריו. היא החלה ללקק ולנשק אותו, נהנית ממגע העור המתוח ומהזקפה החזקה. היא החדירה אותו אל פיה והחלה נעה עליו מעלה ומטה. הוא גמר מייד. זה היה מאכזב, אבל אביטל ידעה שמהר מאוד תקבל מכל אחד מהם סבב נוסף.

היא הורתה לראשון שגמר להתחיל לזיין אותה בכוס. הוא נכנס בהיסוס מסויים אבל מהר מאוד הזקפה הנעימה שלו וכושרו הגופני נעו בתוכה בעצמה חסרת רגש, זה היה חזק ואגרסיבי, אך יחד עם זאת נעים. אביטל יללה בעונג מכווצת את שריריה ומשתחררת באורגזמה נעימה.

היא קראה לשני והתישבה מעליו מחדירה אותו אל הכוס הרגיש והבוער. היא זיינה אותו במהירות, נהנית מעוד ועוד גלי תשוקה כשהוא חופן את שדיה המגורים מנשק ומלקק את הפטמות. לפתע חשה זרג נלחץ אל התחת שלה. היא הביטה  לאחור וראתה את אחיה, הוא היסס רגע אבל היא צעקה "כנס" היא היתה רטובה כולה והחדירה היתה קלה יחסית. הם זיינו אותה עכשיו שניים  אחד בכוס ואחד בתחת. היא קראה לשלישי לתת לה בפה, ובאזניה שמעה: שאלת איפה תכניסי את כולם.

זה היה אדיר היא טולטלה במהירות על ידי זרמים אדירים של אורגזמות חוזרות והחלה לחוש את המאהבים הצעירים שלה רועדים ויורים אל תוכה מטעני זרע. אחיה היה בתחת כך שלא נשקפה סכנה. היא גמרה בגניחות רמות, וגופה נשמט על גופו של הבחור שהיה מתחתיה.

כיף היא אמרה, והם נישקו אותה בזה אחר זה. אל תלכו, היא פקדה, אני עוד אזדקק לכם הלילה, וההורים יגיעו רק בעוד יומיים.

היא שכבה במרכז המיטה מוקפת בשלושה מאהבים שמזמזו וליטפו אותה כשהם נרדמים אט אט. "טובים אתם. מקוה שנהניתם מהשעור."

 

5 מחשבות על “אביטל ואחיה”

  1. סיפור שכתב ילד בן 13 חרמן חחחח
    חבל שעלה לאתר בכלל!!!

    הגב
  2. התחיל מעולה ומעניין אחרי כמה שורות נהיה סתם עוד סיפור פשוט וקצר
    חבל

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן