אמבטיה

אבא'לה

אני רואה שהרבה מכם מפנטזים על האמהות שלכם. אז גם בנות לפעמים מפנטזות על האבות שלהם, בייחוד אם הם גברים מושכים והורסים, כמו האבא שלי. אז הנה פנטזיה שלי. Mind you זו רק פנטזיה, כן?! אוי ואבוי אם מישהו/הי יזהו את עצמם בזה!

להרבה ילדות יש קראש על אבא שלהן, בדרך כלל בגיל חמש-שש. לי עלה הקראש בגיל שש-עשרה!

כאילו, תמיד הייתי ילדה של אבא. אהבתי להתפנק עליו , להתכרבל אתו ואפילו לישון אתו . טוב, לא היו לי הרבה ברירות: אמא שלי נהרגה בתאונת דרכים כשהייתי בת עשר , ומאז אבא היה רק אתי-אז לא היה לי מישהו אחר להתכרבל אתו. כמובן שהיו לו חברות-אבא שלי הוא גבר הורס! היו כמה ושתיים-שלוש אפילו עברו לגור אתנו, אבל לא החזיקו מעמד-בגללי. לא, לא שרציתי את אבא בשבילי, אבל לא הסכמתי בשום אופן שיחליטו עליי ,כאילו מי הן שיגידו לי מה לעשות? אחת מהן אפילו אמרה לאבא שאני ילדה מפונקת ועקשנית –והוא זרק אותה על המקום מהבית. אז ככה גדלנו יחד והתפנקנו יחד . מה שנכון, אבא גידל אותי בצורה מאוד חופשית-תמיד היה ויתר לי לעשות מה שלחברות שלי היה אסור, וכמה הן קינאו בי! אבל סך הכל אבא גידל אותי די טוב, עובדה , הגעתי לשמינית ולבחינות בגרות בציונים גבוהים ואפילו נבחרתי לצבא ליחידה מיוחדת . אז בסך הכל די הצלחנו, לא?

אז כמו שאמרתי, לא היה לי מישהו אחר להתכרבל אתו והתכרבלתי הרבה עם אבא'לה. וזה קרה פעם אחת ,שהייתי בת שש-עשרה כשככה התכרבלנו וישננו יחד. התעוררתי באמצע הלילה , מרגישה זין קשה וארוך בין הירכיים שלי מאחור. וואו! ידעתי מזמן שאבא יש לו זין ענק , הצצתי לו, מה אתם חושבים? אבל לא ידעתי כמה! ואיך זה הרגיש טוב!! כאילו, זה לא היה הזין הראשון שלי. אמרתי כבר שאבא גידל אותי בחופשיות, כן? אבל הפעם מה-זה נדלקתי! אז ישר , הכנסתי את הכלי הנפלא הזה למקומו הראוי, והתחלתי לנוע עליו, נרגשת ונלהבת.

"מה את עושה!!!??? תפסיקי מיד! אסור זה… זה גילוי עריות! זה אסור, אסור !!!" צרח אבא שהתעורר מהעיסוי שקיבל הזין שלו, והוציא אותו בבהלה . אל תשאלו איזו שטיפה קיבלתי! כמה שאמרתי שאני אוהבת אותו, ושאני כבר ילדה גדולה ושמה חשוב גילוי עריות-אני לא מתכוונת ללדת ילדים עכשיו ,אני בכלל על כדורים-כלום לא עזר . שעה שלמה הוא חפר לי ושטף אותי ובסוף הוא זרק אותי פיזית מהמיטה ואמר שאני " ילדה קטנה שנשלטת על ידי ההורמונים שלה ולא מבינה מה היא עושה " ! ילדה קטנה!?אני אראה לו מה-זה ילדה קטנה!

אז בתגובה הזדיינתי עם כל מי שבא . לא שקודם הייתי נזירה, את הבתולים גמרתי כבר בגיל ארבע-עשרה , אבל מה-זה רציתי להראות לאבא שאני לא ילדה קטנה! ועשיתי כל מיני דברים שממש ממש לא נעים לי להיזכר בהם-כאילו , כשעשיתי אותם דווקא חשבתי שהם כיף וקול ,אבל עכשיו אני חושבת שהייתי ממש זונה. אחרי שאיזה חצי בית-ספר עבר עליי(טוב, אני מגזימה קצת ) נכחתי לדעת שזה רק מחרמן אותי יותר על אבא שלי. כאילו, כל הילדים האלה זה סתם זיונים חארה, ואני אפילו לא ממש נהנית ומה שבאמת בא לי זה הזין של אבא'לה …

אז עברתי למורים .כאילו, חשבתי שמבוגרים זה הפתרון-זה בגלל שאבא שלי לא רק שלא הסכים לזיין אותי ,אפילו להתכרבל איתי הוא לא רצה ! איזו באסה!!! וכל-כך רציתי אותו! אז כמו שאמרתי עברתי למורים. זה היה כבר בשמינית, והייתי כבר בת שבע-עשרה . התחלתי עם המדריך של"ח –טוב חצי מהבנות בביצפר היו מאוהבות בו, ואני עם הגוף פצצה שלי גם השגתי אותו .

אה, לא הצגתי את עצמי : אני מטר ששים ושבע, שוקלת 67 קג' עם חזה C   היקפים 85,50 ,87 אז תעשו לבד את החשבון! ותוסיפו שיער שחור ומבריק וארוך , ועיניים שחורות מדליקות ופה חושני (זה מה שהוא, כאילו י. המדריך לשל"ח , אמר לי) אז הכנסתי אותו למיטה כמו-כלום אבל האמת-ראיתי שאין מצב! הוא כמו הבנים רק עם יותר ניסיון-אז התלבשתי על המורה למתמטיקה. מסכן, לא היה לו סיכוי-כזה חנון! אבל התברר כגבר הורס! איזה ביצועים היו לו במיטה! ובאמת היה הבדל-הוא באמת רצה לעשות לי טוב , רצה שאני אהנה , כאילו, פחד שאזרוק אותו אחרת! יווו, איך היה מביא לי אפילו בעמידה! והיה יורד לי ,ממש אכל לי את הכוס כמו שלא אכלו אף פעם לפניו. הייתי ממש מסוחררת ,אבל אחרי כמה חודשים, איך שככה היינו שוכבים כפיות אחרי הזיון, עם הזין שלו בין הירכיים שלי מתחכך על הכוס, אוי פתאום הרגשתי כאילו-"מה אני עושה? כמה אני רוצה שזה יהיה הזין של אבא ! איזה נפלא זה היה … " כאילו זיונים זה כיף, וש. היה כיף גדול, אבל זיונים זה לא הכל! מה שבאמת רציתי זה את אבא'לה , את החיבוקים שלו, את הידיים החזקות שלו מלטפות אותי, את השפתיים שלו מנשקות אותי, את הזין… אוי כמה התגעגעתי לאבא!

אז עשיתי סוויץ' ממש.

הבנתי שאז , כשנכנסתי למיטה של אבא , הייתי טיפשה וקטנה. מה, צריך להכין את העוף לפני שאוכלים אותו, לא? אז החלטתי להכין את אבא'לה טוב טוב . התחלתי להסתובב בבית עם בגדים מחרמנים-כאילו, זה לא שלפני כן הלכתי בבגדים של דוסיות, כן? אבל עכשיו קניתי גוזייות בשתי מידות קטנות עליי ומכנסונים לוהטים אבל עוד קיצרתי מה שהיה ,עד שממש ראו לי את הכוס-מה , כמובן שהלכתי בלי תחתונים ובלי חזייה בבית-איך אחרת אחרמן את אבא עד שלא יוכל עוד שלא להכניס לי את מטה הקסמים שלו?! ונמרחתי עליו, על אבא, בכל הזדמנות.

זה עזר ,כן בטח. הבאתי את אבא לדרגות חירמון בלתי אפשריות ממש-איך שהיה שומע אותי היה נעמד לו , ובכל ערב היה צריך לפרוק כמה פעמים ביד-אבל לזיין אותי ,זה לא! וגם אותי זה חירמן משהו-כל הזמן הייתי מיוחמת ולמרות כל ההחלטות הקודמות שלי, כל כך הייתי חמה שנתתי לחצי הבנים בכיתה –אבל אצל אבא זה לא קידם אותי במילימטר ! הוא אפילו קרא לי זנזונת ונאם לי שלא אהיה כזו מזרון-שכאילו הבנים יזלזלו בי. כוס אמו הבנים! מה אכפת לי מהם ?! אותו רציתי!!

וכך הגיע יומולדת שמונה-עשרה שלי. כאילו ,החלטתי שזהו , עכשיו כבר באמת הגיע הזמן! אני כבר ממש נחשבת לבוגרת ואין, אין מצב שאני ילך לצבא בלי שהזין יחכה לי בבית! אז אחרי המסיבה המטורפת שעשינו במועדון , וואו-כמה שתיתי שם! יענו בלי זה לא היה לי האומץ לעשות את מה שעשיתי! אז אחרי שחזרתי הביתה ככה שתויה , נכנסתי ישר לאבא למיטה, והתחלתי לזין אותו. כאילו, שלפתי את הזין הנפלא הזה ,שכל- כך הרבה זמן חלמתי עליו וישר תקעתי אותו בפה –עמוק עד לגרון! ואיך שהוא ישר נמתח , התותח האדיר שלי! ואיך הוא תקע לי את הגרון ! עד לבטן הוא הגיע לי ,עד לכוס מבפנוכו! וואו!

ואיך אבא צרח, איך! כאילו, הוא התעורר מזה ,כמובן, ובמקום לתקוע אותי התחיל לצרוח עליי –שאני מתנהגת כמו זונה, שאסור  וגילוי עריות-כאילו שאני לא יודעת, מה?!!-ושאני שיכורה ואני לא יודעת מה אני עושה ועוד… (כאילו נכון, הייתי שיכורה אבל ידעתי טוב מאוד מה אני עושה…) איך הוא צרח ! ובסוף הוא ממש ,ממש הרים אותי בידיים וזרק אותי מהחדר שלו! כתבתי לכם כבר איך אני לוהטת, עם ציצים C  ,עיניים אש ותחת לוהט –ואת כל זה האידיוט הזה זורק מהמיטה!!

ראיתי שבטוב זה לא ילך אז מה שלא הולך בטוב ילך באלימות! הכנתי מראש ,כאילו כמו שאומרים במקרה, זוג אזיקים , ואיך שאבא נרדם ושמעתי אותו נוחר התגנבתי לחדר שלו-כן, היה נעול אבל מה זה מפתח ? באמת ,אל תצחיקו אותי , זה מה שיעצור אותי?- איך הוא שכב שם במיטה ,על הגב עם הזין בחוץ, החמוד שלי, ואיך רציתי –כל-כך רציתי אותו ! אבל התאפקתי והלכתי לפי התכנית: משכתי את אבא לראש המיטה וקשרתי לו את הידיים עם האזיקים למיטה למעלה. עכשיו הוא שלי!!!!

איך הוא צרח!! שמה אני עושה , ושאפסיק את זה מיד! ושכאילו אני זונה, אפילו זונות יש להן יותר כבוד עצמי וכאילו איך… איך ומה אני חושבת לעצמי ומה שהוא יעשה לי! ואיך הוא יצליף לי על התחת עם חגורה עד דם- וואו ,לא ידעתי שיש לו כאלה פנטזיות ! שווה לנסות פעם!-ושהוא יהרוג אותי וכאלה, וצרח וצווח, כאילו מתי שהפה שלו התפנה ,כי ניצלתי את זה שהיה קשור לבחוש לו את השקדים עם הלשון וללקק את כל הפה שלו מבפנוכו , ואפילו מרחתי עליו את הכוס שלי שממש ממש נטפה כבר, שיהיה לו ריח יותר טוב! איך הוא צווח, איך! כאילו שאני אונסת אותו! בעצם-טכנית זה מה שעשיתי…

אז כשהוא ניער את הראש לכל הצדדים ,להפריע לי ללקק לו ולמצוץ לו את הלשון , אז ירדתי לפטמות שלו. איזה פטמות קטנות וחמודות! ואיך הן הזדקרו שכרסמתי אותם! כמו איזה שפיצים קטנים! ועוד אומרים שלגברים אין ציצי! ואיך הוא קילל אותי! לא ידעתי שיש קללות כאלה בכלל, קרא בשמות בכל השפות בעולם-זונה ושרמוטה וקורבה וחונטה ופוטה  ומה לא?! וגם מזדיינת בתחת וגם מסריחה ומלוכלכת-אני יראה לו מה זה מלוכלכת! הוא עוד יתחנן אצלי שאתן לו לזיין אותי! אבל בתוך כל הקללות והצווחות נפלטה לו גם יללה של תענוג איך שהייתי נושכת לו את הציצים.

זהו! אני מתחילה לנצח! אז ירדתי לו לבטן השרירית . כאילו עם מלא שערות וגם שומן מתוק על הקוביות שלו, אבל מה-זה בטן מחרמנת! כמעט גמרתי מלאכול ולכרסם אותה! ותקעתי לו את הלשון בפופיק ,ממש זיינתי לו אותו! ואיך הוא צווח! ואיך הוא התפתל! ואיך הוא גנח מתענוג, איך! ואיך הוא צווח שירדתי למטה , דרומה , לתורן המתוח שלו! הוא הפסיק לקלל ,רק צווח וילל וצרח : לא!  לא! אבל פתח את הרגליים כמו זונה שרוצה זין.

סוף-סוף הגעתי אליו, אל מטה הקסם, אל פלא התבל! אוי ,איזה תענוג! ישר ליקקתי אותו מהבסיס עד לחריץ בכיפה וחזרה –גם את הכדורי ביצים שלו בשק שלהם, איזה ריח מקסים! אל תשאלו על המצב בכוס שלי-איזו סמטוכה הלכה שם. אבל החלטתי לחרמן את אבא עוד ,עד שהבן-זונה יתחנן, יתחנן שאתן לו לזיין אותי! ואבא'לה באמת הגיב כמו שרציתי. איזה גשר הוא הרביץ-לא ידעתי שהוא כל-כך גמיש! ואיזה גניחות! איך הוא ניסה לזיין לי את הפה , איך! ליקקתי אותו בתענוג- הוא גם הפריש את המיץ המלוח זה של הלפני-זיון ,כזה טעים וכיפי-יאמי! אבל לא נתתי לו לזיין לי את הגרון, אין מצב!  כי מה, אני רוצה לשמור לי את הזיונים לכוס-מה אתם חושבים? בינתיים הכוס שלי ממש נזלה ,לא טפטפה , ונעמדתי בפיסוק מעל הזין של אבא כך שהוא ממש ממש נגע בפתח. הייתם צריכים ראות איך הוא התקמר ועלה, איך! אם קודם חשבתי שאיזה גמיש הוא –עכשיו הוא שבר את שיא העולם בהתעמלות מזרון! אבל אני התרוממתי עוד יותר, על קצה האצבעות, שלא יצליח לזיין-הוא צריך להתחנן הבן אלף! איך הוא שאג, וילל וגנח-תענוג …. בסוף לא יכולתי יותר . אמנם הוא לא ממש התחנן בפה, במלים כאילו, אבל כל הגוף שלו התחנן לזיון –והכוס שלי גם. אז ירדתי עליו בטראך-עד לרחם הכנסתי אותו! עד לביצים ירדתי עליו! איך הוא שאג! ואיך אני זיינתי! ועוד פעם ועוד פעם ..

מה אני יגיד לכם, אני לא יכולה לתאר את ההרגשה הנפלאה . סוף-סוף אבא'לה שלי בתוכי, ממלא את כלי את כל הגוף והנשמה שלי! גמרתי, באורגזמה מהסרטים גמרתי! ( כלומר מסרטי הפורנו ,כמובן) וגם אבא'לה ירה בפנים, ממלא אותי בזרם חם שנכנס לי עד לרחם ומעבר לו! איזה תענוג! ישר התחלתי לרכוב עליו ,על הזין שלי הקשוח ,הגדול הזה . איך הוא מילא לי את כל הנרתיק-לא היה קפל ,לא היה מילימטר שלא השתפשף עליו. איזה סיבובי תחת! ואיזה שאגות וצרחות, של שנינו!  אך, זה היה זיון שלא רואים כמוהו, שלא חלמתי עליו בחלומות הכי רטובים שלי! איזה דקות ארוכות רכבתי ודהרתי –ישר לשמיים ,ישר לגן-העדן! והוא, אבא'לה , הוא גם עשה את שלו. איזה זיון! איך ,איך הוא טחן מלמטה למעלה, איך! בסוף גמרנו שנינו ביחד עוד-פעם , כאילו לא גמרנו רק עכשיו –יווו, כזה עוד לא היה לי!

כולי מסופקת ומלאה התגלגלתי מעליו ,נשכבתי עליו והתחלתי לנשק אותו ,והוא אותי בחזרה. איזה מתוק ,כמה שרציתי שיחבק וינשק ויקבל אותי אבא'לה!!!! אז התרתי את האזיקים מהידיים שלו…איזו טעות!!!

ישר הוא התהפך עליי! "את אבא שלך את רוצה לאנוס?! אני אראה לך מה זה אונס!!! אני אקרע אותך, ככה שלא תוכלי לשבת שבועיים! " הוא צרח ,תפס אותי ברגליים עם הראש למטה ונכנס בי מאחור-וואו איך נכנס! חשבתי שיצא לי מהפה ,כל כך עמוק ובכוח הוא נכנס! ולא פעם ,אלא עוד ועוד ועוד ! איך האגן שלו היכה בכוס שלי –חשבתי שבאמת יקרע אותי לשניים . ואיך נהניתי מזה! ווי , כזה זיון עוד לא היה לי אף פעם! צווחתי ויללתי ושרטתי את המיטה ,מנסה להיאחז בה ואני תלויה עם הראש למטה ,מתנדנדת עם המכות של הזין שלו כמו איזו בובה על חוט… וגם אחרי שבסוף הוא תתיז בתוכי את המנה שלו -כמו מנה של סוס, בחיי- הוא לא הפסיק ודפק ותקע עוד ועוד – ת-ע-נוג!

בסוף שנינו צנחנו באפיסת כוחות ונרדמנו ,רק כדי להתעורר אחרי איזה חצי שעה לסיבוב נוסף. ככה הזדייננו כל הלילה-הזדייננו ונרדמנו, התעוררנו ושוב הזדייננו. בסוף התעוררנו בבוקר ישנים כפיות כזה, עם הזין שלו תקוע לי מאחור בין הירכיים, קשה וגדול. רציתי להמשיך בזיונים, אבל הייתי צריכה פיפי אז רצתי לבית-שימוש. כאילו, לא בדיוק רצתי. אבא ירד אחריי על ארבע ,עם הלשון שלו בכוס שלי מאחור וככה דידיתי עד לשירותים, כמעט גומרת בדרך. צנחתי על האסלה ושחררתי שתן כמו איזו פרה, ואבא תוקע את הראש שלו פנימה בין הרגליים שלי לאכול ולשתות! לא, אין מצב!  זה היה יותר מדי אפילו בשבילי. הוא אבא שלי סוף-סוף, אני לא יכולה להשתין עליו! אז משכתי לו את הפרצוף מלא השתן למעלה והוא ישר התנפל על השדיים שלי ,מכרסם ומלקק-מה אגיד, גמרתי עוד לפני שהוא תקע אותי. והוא תקע, עוד איך תקע!  מקדימה מאחורה, ואז נזכרתי שאני בעצם רוצה שיקרע לי את התחת, כמו שהוא הבטיח לי . אז רצתי מהר למיטה ,נשכבתי עליה על הבטן ,מרימה את התחת למעלה כמה שאני יכולה והוא באמת נכנס-אבל לא בתחת. בדוגי! קצת התבאסתי-נורא רציתי זיון תחת ,להיות לגמרי שלו ,לגמרי  לגמרי ,אבל מה לעשות, בינתיים גם בדוגי זה טוב. מה זה טוב-מדהים!!! ואחרי שהוא ירה בי שוב –כמה זרע יש לו?! כמו סוס, בחיי!- הוא אומר לי "טוב, צריך ללכת לעבודה, בואי מתוקה שלי נקום". "מה נקום-אין מצב שאני הולכת לביתספר !" אבל הוא –שהוא צריך ללכת לעבודה, שהוא לא יכול להבריז וכאלה. איזה חנון! אבל לא היתה לי ברירה. הוא התלבש ואכל בוקר-כאילו,כולה שתה קפה- ואני כל הזמן עליו ,עירומה, מתפתלת סביבו ומנשקת ומזיינת-שלוש פעמים גמרתי אותו לפני שהוא הצליח לצאת-אבל זה לא עצר אותו.

"תדע לך שמהיום אתה שלי!" אמרתי לו בדלת הפתוחה, עירומה כולי .  "חסר לך שאפילו תסתכל על גברת מזרחי מלמטה, את העיניים אנקר לך, את הביצים אוריד לך, אתה שומע?! אתה רק שלי!!!" אז מה הוא ענה ,אבא שלי? " מאז שהיית בת שש-עשרה אני לא רואה אף אחת אחרת ממטר, והביצים שלי ממילא שייכות לך!"

איזה חמוד! אוי- כמה שאני אוהבת את אבא'לה!

תגובות ? (אין צורך להזדהות)