אבאלה – חלק 2

נועלת את הדלת, חוזרת לסלון לאסוף את המגבת, נכנסת למקלחת להתנקות. מחייכת לעצמי וחושבת על מה שהייה, מי הייה מאמין. המים זורמים עלי. עדיין חרמנית אבל אחרי הזיון שעברתי הכוס שלי רגיש. אז חוץ מלנקות את איברי אני לא עושה כלום. הרי אני יודעת שאבא יעמוד במילה שלו, וכולי ציפייה.
אחרי המקלחת אני מתייבשת ומתעטפת עם מגבת, נכנסת לחדר. ממשיכה להרהר בכל מה שהייה, נותנת לה לגלוש מעלי ומרוב עייפות נכנסת עירומה למיטה הנעימה והקרירה. מהר מאוד שוקעת לשינה עמוקה ללא חלומות או מחשבות מטרידות.

לא יודעת כמה זמן עובר, כמה שעות ישנתי, כשאני מתחילה להתעורר למגע של ידיים חמות שחופנות אותי, ומעסות כל חלק וחלק בגופי. המגע עדין ואז חזק יותר, מגרות אותי ומעוררת אותי מהשינה העמוקה. חיוך מתפשט על שפתיי, גופי זקוק לעיסוי הזה, מגרגרת בעונג מהתחושה. יודעת מי זה. אבא הבטיח והינה הוא מקיים. מה שקרה מוקדם יותר לא הייה חלום.

אתה רואה את החיוך על שפתיי, עיניי סגורות עדיין. מתקרב יותר ולוחש לי, "מתוקה מקסימה שלי, אני רואה ששמעת לאבא". תחושה של גופך החם נצמד אלי ואני מגלה שאתה ערום כמוני, אתה מחבק מלפנים בעוד ידייך מטיילות על גבי ועכוזי, "מהרגע שעזבתי אותך. אני לא מפסיק לחשוב על מה שהייה ועוד מה אני רוצה לעשות לך. חיכיתי בקוצר רוח לחזור לחיכך. מקסימה קטנה שלי". מנשק אותי שוב ושוב על פני. נשיקות פרפר עדינות. אני ממשיכה לעצום את עיניי מחייכת. נשימותיי מתגברות וכך אתה בטוח שאני לא רק ערה אלה גם מגורה.

אתה מחכך את גופך בגופי, מגורה מאוד מהזקפה הענקית והחמה שמשתפשפת על בתני. כול כך נעים וחלק האיבר הקשה שלך, בא לי לגעת בו, להרגיש אותו ולהנות ממנו. אבל אני מחכה לראות מה תעשה.

אתה ממשיך להתחכך בי, גוף בגוף. שלי חלק וחמים מהשינה, שלך מחוספס מהשעיר, גברי וחם כל כך, בוער. אתה נאנח מהנאה ועונג ממגע גופי ואומר לי זאת פעם אחר פעם, אצבעותייך מעסות את עורי, מטיילות על כולי, חוקר כל פינה.
"הוו כמה חשבתי עלייך יפה שלי, הזין שלי הייה קשה כמעט כל הערב ואני רעב כל כך בשבילך. את מרגישה יפה שלי? את מרגישה כמה אבא רוצה אותך? חושק בך?. לא יכולתי לחשוב על משהו אחר מלבד ההרגשה של הזין הקשה שלי חודר לכוס הרטוב שלך. על כמה את רעבה בשבילו, בשבילי".
"מממ כן" אני לוחשת, כולי מגורה כתוצאה למשפטים המעוררים שלך.

אתה מחייך, מקרב את פנייך אלי מנשק על שפתיי בעדינות ומפלס דרך של נשיקות וליקוקים מהשפתיים למורד צווארי, יורד מטה יותר לשדיי, שכואבים למגע שלך. אני נאנחת כשפיך סוגר על הפטמה, יונק ממני. חזק יותר ויותר, היד השנייה מעסה את השד השני. תחושה של עונג מתפשט בי, ואני מתחילה לזוז באי נוחות, רוצה עוד, להרגיש עוד…

אתה לא ממהר, להיפך, ממשיך לאט לאט בטיול העונג שלך על גופי. על עורי שבוער למגע שלך, אני מעבירה את ידיי עלייך, על ראשך שמורכן מעליי יונק ממני, פעם משד אחד ואז מהשני, לא מקפח שום חלק. כשאני מפסקת את רגליי ומרימה את האגן כאות שאני מוכנה שתחדור אלי, אתה מחייך ואומר "לא כול כך מהר חמודה, תני לאבא להנות ממך, לאט. לפני כן מיהרתי. שיגעת אותי. לא לקחתי את הזמן. עכשיו אין לאן למהר, אמא ישנה. לקחה כדור שינה ושום דבר לא יעיר אותה. גם לא צרחות העונג שלך. ואת תצעקי. כן. אני ידאג לזה. הו כן" ואתה חוזר ללקק את עורי הבוער.

אני רק יכולה להיאנח מהעונג שמילותיך ומגעך גורם לי. מתמסרת אלייך, וממתינה בסבלנות שתעשה בי מה שאתה רוצה. כך אתה ממשיך ללקק ולמצוץ את עורי. מגיעה לטבור ושוב מתעכב, עיגולים של עונג סביב טבורי ואז טובל את לשונך בתוכו. הידיים על השדיים מעסות ומענגות ואני שכובה על המיטה, מתפתלת ונהנת מכל מגע ותחושה.

אתה ממשיך להנות מכל מה שאתה עושה, מהתגובות שלי, ואומר לי כמה זה מהנה ומגרה בעינייך. "איזו בת חרמנית יש לי, מממ איזה מזל יש לי".

אני רטובה כל כך כבר משתגעת שתגיע למרכז שלי, "בבקשה" אני לוחשת", מתחננת ואתה מחייך.
"מה מתוקה" אתה שואל, מענה אותי.
"אני רוצה עוד, אבא. בבקשה. עכשיו. תחדור אלי בבקשה בבקשהה" אני מתחננת.
"עוד לא" אתה אומר, "עוד קצת, סבלנות ילדתי, אבא ייתן לך הכל, אבל, לאט" אתה ממשיך ללקק ויורד מטה יותר. מתחיל לנשק את הגבעה של הכוס, לא יורד עדיין לאיפה שאני הכי צריכה אותך.
"את מריחה כל כך טוב, כמו צוף מתוק ומגרה", אתה לוחש לגבעה וממשיך לנשק, אז מעביר לשון חמה, רכה ואיטית על איברי הספוג, טועם אותי ונאנח בעונג. אני גם נאנחת בקול.

שוב ושוב הלשון שלך עוברת עלי, אתה בין רגליי, מפסק אותי עם ידייך, שתוכל לראות את איברי הרטוב, נפתח בפנייך, אתה מתענג על המראה. רק בשבילך. רק שלך עכשיו. אתה מחדיר את לשונך לפתח הכוס ושומע את אנחת העונג שאני משמיע, וזה מדרבן אותך להיות יותר אגרסיבי, לנסות לחדור יותר עמוק, זה לא מספק אותך, אז אתה מוסיף אצבע על הדגדגן, ואני נרעדת, צועקת "כן הוו כן", שוב אתה מחייך והפעם מלקק ומוצץ את הדגדגן שלי, מחדיר אצבע אחת לכוס הרטוב שלי "כל כך רטובה, הווו את מרגישה כוללל כך טוב מממאמי". אתה מוציא את האצבע ומחדיר שניים, הן מפסקות אותי יותר וזה מחרמן אותי יותר.

"אוהבת" אתה שואל, "איזה כוס", מוציא ומחדיר שוב ושוב עד שאני מתחילה להתפרכס ולזיין את האצבעות שלך, מרימה את האגן לקבל אותן עמוק יותר "הוו כן אבא, כןן, אל תפסיק בבקשה, זה מרגיש כל כך טוב, הוו כן" אני נאנחת בקולי קולות.
"אל דאגה, אין מצב שאני אפסיק עכשיו. אני הולך לזיין אותך כל כך חזק. מרגישה את האצבעות שלי בתוכך, כן? מממ עוד רגע תחושי בזין שלי, הוווו כן. אבא הולך לפרק לך את הצורה, לזיין אותך כל כך חזק וטוב, היית רוצה בזה, נכון? חרמנית קטנה של אבא".

"הוו כןןןן, כן בבקשה תזיין אותי. אני לא יכולה יותר. בבקשה. אני צריכה את הזין הקשה שלך בתוכי עכשיו, בבקשה. בבקשה תזיין אותי כבר". אני מתחננת וצועקת משתגעת מהאצבעות שעדיין מזיינות אותי חזק.
אתה מוריד את פיך על הדגדגן שלי ומוצץ חזק וחזק עוד יותר, עד שאני מתחילה להשתגע ומתפרק בין ידייך בכל הזמן הזה האצבעות שלך לא מפסיקות לזיין אותי. אני גומרת ומתפרקת לרסיסים של עונג, אני בוכה מאושר וצועקת "זה כל כך טוב. הווו כן. אבא. כן" אני צועקת מעונג "אל תפסיק בבקשה בבקשה בבקשההה כן. כן הווו כן".

אחרי מספר רגעים אתה מתרומם מבין רגליי, עומד על בירכייך ומחזיק בברכי שמורמות, מפסק אותי ומביט ברטיבות שזורמת מבין רגליי "כל כך יפה" אתה לוחש. אני מנסה לסגור את רגליי, כי עדיין מרגישה בגלים עדינים של אושר שיוצאות ממרכזי ועוברות בגופי אבל אתה לא נותן. אלה מפסק עוד יותר ומרים את עכוזי אלייך, מכוון את איברך אל בין שפתיי, לא חודר רק מרטיב את ראשו של הזין הקשה שלך, ברטיבות שלי. זז ככה, תנועות זיון, עובר בין השפתיים נהנה מההרגשה, קדימה ואחורה, נהנה מהרטיבות והחום שנמרחות על כל איברך הזקור ומאפשר לזין שלך להחליק בנעימות בין שפתי האיבר שלי.

"כל כך טוב, מה את רוצה עכשיו מאמי" אתה שואל כשחיוך שובב על שפתייך. אני לא יכולה לחשוב אחרי מה שחוויתי, אבל אני רוצה עוד ועוד, אני כל כך רעבה. אבל איך לבקש מה להגיד. "מספיק לעכשיו" אתה שוב שואל. כשאתה ממשיך לשפשף את הזין שלך בין שפתיי הבוערות. "עייפה יפה שלי?".
"לא לאאאא" אני נאנחת, אתה מחייך מהתשובה. "אז מה עכשיו, תגידי לאבא מה את רוצה שיעשה".
"אני רוצה את הזין שלך בתוכי, מממ כן. אני רוצה להרגיש את הזין הגדול שלך מחליק לתוכי". אתה מחייך ואוחז באיבר הזקור שלך מרים אותו, להראות לי מה אתה עושה, ואז מכוון את הכיפה לפתח שלי. אני מחוסר סבלנות מרימה יותר את האגן, והוא מחליק פנימה, הראש בהתחלה ושנינו באותו הרגע נאנחים מההנאה ומההרגשה כהזין העבה והגדול שלך מחליק לתוך החור הרטוב והחם שלי, מותח אותי וממלא אותי. העונג מגרה והזין שלך קופץ בתוכי, גורם לשרירי הכוס שלי להתכווץ עוד יותר סביבו בעונג.

"הווו כן נסיכה, את יודעת בדיוק איך לענג את אבאלה. חרמנית שובבה שלי". ואתה מתחיל לנוע בתוכי, לאט בהתחלה, רק תנועות אגן קטנות, מוציא רק קצת ומחדיר עמוק יותר, דחיפה ועוד דחיפה ואני כבר מתחילה להרגיש חסרת מנוחה ורעבה לעוד. "בבקשה" אני לוחשת "בבקשה עוד", ואתה מבין, כי גם אתה רוצה, ואתה נאחז בברכי ומתחיל לנוע בקצב מוגבר יותר, מוציא את איברך כמעט עד הסוף ומחדיר את כולו בבת אחת, מרעיד את המיטה מהדחיפות לתוכי, ואני נעה לקצב שלך.
שנינו נעים בקצב מטורף, אני נפתחת בכל פעם שאתה חודר עמוק יותר ויותר. מזיין אותי, חזק יותר ועמוק יותר בכל פעם. אני נעה בקצב מטורף על הזין שלך, נאנחת וצועקת כמה שזה טוב.

"בבקשה" אני מתחננת "בבקשה" בלי לדעת מה אני מבקשת, אבל התחושות כל כך טובות, ואני כל כך רטובה. הרעשים שהאיברים שלנו עושים יחד מהדהד בחדר, וזה מגרה אותך עוד יותר, אתה נשען לעברי, ודוחף את ברכיי אלי, פותח אותי יותר. כך שהחדירה יותר עמוקה ואני צועקת בכל פעם שאתה חודר אלי, אתה מזיע ומתנשף מכל הפעילות, אבל כל כך מסופק מההרגשה, שאתה לא רוצה להפסיק "כן. הוו כן" אתה חוזר ואומר "בחיים שלי לא חשבתי שזה יהיה ככה, בחיים שלי לא דמיינתי שאממש את הפנטזיות שלי, אלוהים איזה כוס נפלא יש לך. את מרגישה כל כך טוב, אני לא רוצה להפסיק לזיין אותך" ואתה ממשיך כך.
מוציא את הזין שלך ומחדיר אותו עד הסוף ושוב חוזר חלילה, רואה את העונג על פני. המחשבות שזו הבת שלך, שנהנת כל כך מהזין שלך מוציאות אותך מדעתך, ואתה לא יכול להחזיק מעמד עוד אבל אין מה לדאוג כי ביתך לא כל כך מאחורייך, גם אני מוכנה ועוד כמה דחיפות חזקות ואני הולכת גם להתפרק לגורמים. אתה ממשיך לזיין בכל הכוח, שנינו מזיעים, מחורמנים. מזדיינים כמו שני שפנים ואז אני מתחילה לצרוח מעונג והנאה, "אבא אני גומרתתת. אבא. אבא. הוווו אבאאאאאא" ואתה לא יכול שלא להצטרף אלי. זה מרגישה כל כך טוב לגמור בתוכה, אתה חושב, ומשפריץ מטען אחר מטען של זרע, אותו זרע שעזר ליצור אותה. בשבילך. הו איזה עונג. איזה אושר.

אתה יוצא ממני ונפל לצידי על המיתה שנינו באפיסת כוחות, רק שומעים את הנשימות הכבדות בחדר. אתה מחייך לעצמך על העונג שחוויות. אני מסתובבת ומניחה את ראשי על חזך ואתה מחבק אותי ומנשק לראשי. "מתוקה שלי" אתה לוחש "כל כך מתוקה, כמו דבש, אהובה שלי"
אני נאנחת ומחייכת. מסופקת כל כך. "לא ידעתי שזה יכול להיות ככה" אני אומרת, "זה הייה ממש כיף, בחיים שלי לא נהנתי ככה אם גבר".
"ברור שלא" אתה לוחש "רק אבא יכול להכיר את ביתו טוב דיו לדעת מה ואיך לענג אותה" אתה מחייך "מממ כן. אני מניחה" אני אומרת תוך כידי פיהוק.

"אבא, נעשה זאת שוב?" אני שואלת.
"היית רוצה?" אתה שואל.
"ממממ כן" אני עונה "זה הייה ממש כיף".
"אוהבת את הזין של אבא אההה" אתה צוחק, "אחרי שמצאתי בך עונג כזה גדול, נראה לך שאני יפסיק. אה חומד?, נראה לך שאוכל לוותר על האוצר הזה" אתה אומר וחופן את עכוזי.
"נסיכה, רק תזכרי שזה סוד שאסור לגלות. סוד מיוחד רק ביני ובינך. סוד שיגרום לך רק טוב. ושנינו יודעים איזו חרמנית קטנה את, ושאף אחד אחר לא יוכל לספק אותך כמו אבא נכון?. אז כל עוד תשמרי על הסוד הזה, אבא יספק אותך תמיד, מתי שתרצי".

אני מחייכת ומלטפת את חזך ואתה ממשיך לעסות את עכוזי, ככה אנחנו מנמנמים. עוברות דקות ארוכות, ואז אני לוחשת "אבא אתה חייב לחזור למיטה של אמא? כרגע…".
אתה צוחק "מה רוצה שאבא ישן איתך? או שהחרמנית הקטנה שלי רוצה שוב" אתה שואל בלחש וחרמנות. אני יכולה לראות את הזין שהיה רפוי לפני מספר שניות, מתחיל להתרומם ולהימתח לכל אורכו המפואר.

"הוו אבא" אני נאנחת, "אתה מכיר אותי כל כך טוב. ההרגשה שאתה בתוכי, איך שהזין שלך מרגיש. קשה לי להתאפק, אני רוצה עוד. אני יכולה?".
"ילדה כזו טובה, איך אוכל לסרב. אהה שובבה אחת".

אני כבר רטובה עוד מקודם, אבל שוב אני מרגישה איך הדגדגן שלי מתמלא ומתנפח לעוד זיון, עוד אורגזמה.
אני מתחילה לנשק לך את החזה כמו שעשית לי, מלקקת אותך ומנשקת, מעסה את עורך. אך אני חסרת סבלנות ואני יורדת מטה יותר וידי חופנות את איברך הזקור, קשה והגדול שלך.
"הוו כזה גדול וקשה". אני לוחשת, אתה צוחק ואומר "כולו שלך, תראי לאבא מה את יכולה לעשות" אתה מדרבן אותי.

מרוב שאני רטובה, הרטיבות מתחילה לנזול על פנים ירכיי וזה מביך אותי, אבל אתה מגורה מהמראה "חרמנית קטנה שלי, ממממ זה מראה כל כך סקסי, שאת רטובה כל כך בשביל אבא. אל תתביישי שאת רוצה אותי ככה, זה טבעי ואנושי. תפתחי את עצמך ותיהני מימה שיש לאבא להציע, תיקחי אותו, נו" אתה ממשיך לדרבן.
אני מפסקת את רגליי עוד ועם אצבעותיי מפסקת את השפתיים כך שתראה את העור המגורה והרטוב בין רגליי, ורוד חזק מרוב הדם שצבור שם מחרמנות. אני יורדת על הזין שלך, שקשה כל כך וחלק למגע, ואני מחליקה עליו עד שהוא טמון בי מהראש ועד לשורש. אני משחררת אנחת הנאה מההרגשה של המילוי. מתחושת החום שמשתחרר מאיברך הזקור.

אני לא יכולה לשבת בשקט הרבה זמן, אלה מתחילה לנוע מהר יותר ויותר, רוכבת עלייך. אתה שלפני שנייה נהנת מהתחושות, ושכבת על גבך ללא ניעה, עכשיו לא יכול בגלל קצב הרכיבה המטורף שלי.
אני נעה קדימה ואחורה, למטה ולמעלה כל רגע משנה קצב וכיוון, אתה אוחז בחוזקה במותניי מתחיל לחדור חזק יותר מתאים עצמך לקצב שלי. מרים את אגנך כמה שאתה יכול, דופק אותי חזק יותר וחזק יותר. ככה אנחנו רוכבים ורוכבים מתפרעים ומתנשפים, מזיעים ונהנים מכל התחושות.
אתה מתרומם ומתחיל ללקק את שדיי, חופן אותם, עובר לאחור וחופן את עכוזי ושוב את מותני ומחדיר את עצמך ביותר כוח ואסרטיביות, ואני צועקת מהנאה ועונג, "כן. זה טוב. כן. תזיין אותי. הו כן. חזק יותר. כן. כן עמוק יותר. דפוק אותי כן כן…".
ככה ממשיכים להזדיין, רטובים, מזיעים, ואז אתה מחבק אותי חזק ומגביר את קצב הזיון. אני מרגישה את הזין שלך משפשף את כל הנקודות הנכונות. איברי לוהט ואני מהר מאוד מתפרקת לחלקים ונופלת לאחור, נשטפת בגל אחר גל של גמירה חזקה, מתפרכסת ונהנת מכל גל של עונג שטורף אותי. אתה מתרומם וממשיך לזיין אותי חזק יותר ויותר עד שאחרי כמה שניות גם אתה מתחיל לפרכס ולשפוך את זרעך החם בתוכי שוב ושוב עד שלא נישאר עוד…

הפעם אתה לא יוצא ממני אלה נשכב עלי בכבדות, כשאיברך הרפוי משוכן בתוכי, בחום וברטיבות, אנחנו מתנשמים בכבדות ונהנים מכל התחושות.
אני מתחילה להירדם ואז אני מרגישה, שאתה יוצא ממני בעדינות, מנשק על מצחי ולוחש לי "לילה קסום נסיכה, חלומות מתוקים". ויוצא מהחדר.

קרדיט לאתר המת יחסים אסורים

מחשבה 1 על “אבאלה – חלק 2”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)